Op. Dr. Oytun Idil hakkında bilgi

pinkyyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
86
4
KIZLAARRR!!!.... internette estetikle ilgili daha önce adını duymadığım bir doktorun sitesini buldum. bence bir bakın "op. dr. Oytun İdil". Benim şimdiye kadar gördüğüm, bu konudaki en kapsamlı site açıkçası, her şeyi ayrıntısıyla anlatmış bence. eşim doktor o da bakıp beğendi ancak daha önce bu ismi hiç duymamıştım:1no2: o yüzden siz de bir bakıp fikrinizi söylerseniz sevinirim ya da daha doğrusu
bahsettiğim doktora estetik müdahale yaptıran ya da ameliyat olan aranızda ya da tanıdığınız birileri var mı acaba??? (off yaa şöyle güvenebildiğim ya da işin sonucundan gerçekten memnun kalacağım bir dr bulsam bi sn beklemiycem :1shok: ama inanın her saniyesini burada paylaşırım hele sonuç istediğim gibi olursa her ayrıntıyı yazarım :sm_cool: ben de amma pimpirikliymişim yahu.. sırnaşık şey)

Son düzenleme:
ahhh keşke pinkyyy
bende aynı şekilde emin olabileceğim işte budur diyebileceğim bir doktor arıyorum hala.
umarım en kısa zamanda kendimiz için doğru ismi bulup ameliyat oluruz.
ameliyat olup istediğim bir burna kavuşabilsem en ince ayrıntısına kadar paylaşırdım bende sizlerle.

umarım herşey yolunda gider de sonuçtan mutlu olur herkes

ya arkadasım bende 1 aydır ıyı bır doktor arıyorum bakalım bır doktor buldum cok guven verdı bana allah kısmet ederse persembe gun amelıyatım eyerkı guzel gecer memnun kalırsam yazıcam sıze duaa edın benım ıcın bıraz korkuyorum amelıyattansenağlama

ya arkadasım bende 1 aydır ıyı bır doktor arıyorum bakalım bır doktor buldum cok guven verdı bana allah kısmet ederse persembe gun amelıyatım eyerkı guzel gecer memnun kalırsam yazıcam sıze duaa edın benım ıcın bıraz korkuyorum amelıyattansenağlama

canım hiç korkma ben de senin gibiydim bak oldum kurtuldum zaten bayılıyosun bişey hissetmiyosun amelşyat sonrası ağrı sızı da olmuyor sadece bikaç gün tampondan dolayı sıkıntı oluyor ama o da büyütülecek bi şey değil.İçini ferah tut şimdiden geçmiş olsun=)

canım sagol moralın ıcın ıste korkuyor bıraz ınsan senın nasıl gectı nerde oldun amelıyatı ya bu ıste doktorun cok onemı var bakalım hayırlısı artık oluyum yazarım

kime olacaksın ameliyatı
herşeyin çok iyi olacağını düşün ve mutlu ol bence. şimdiden geçmiş olsun

Kendisini internet sitesinden bulup görüşmeye gittim ilk dakikalarda ameliyat olmaya karar verdim;çünkü kendisi çok kibar bilgili ve de becerikli bir doktor.Zaten sitesinde de bunu anlayabiliyorsunuz.Üç gün önce göğüslerimi küçülttü son derece memnunum sizi çok aydınlatıp rahatlamanızı sağlıyor.Ameliyat öncesi ve sonrası size dediği saatte yanınızda oluyor.Çizim tekniği ve ameliyat uygulaması güzel .Rahatlıkla öneririm.Ağrılı bir ameliyat ancak 2 gün sürüyor 3. gün ağrılar azalıyor.Yarın kontrole gideceğim göğüslerimden çok memnunum zemuszemus

ben de gummy smile ile ilgili araştırma yaparken rastladım sitesine ve soru olarak mail yazdım hemen cevap verdi, nazik iyi biri gibi.

evet bende uzun zamandır goz altımdakı sorun ıcın doktor arastırıyodum butun orustugum doktorların guvensızlıklerı benı korkuttu ozlatımdakı cok az bı cukurluk ıcın oytun beye gıtme fırsatım olmadı ama msajlajtık butun sorularıma hemen cvp attı ve goz latıma tteosyal dolgu yapıcagını 700 tl oldugunu ve basıl yapıcagını anlatmıs kredı kartımın borcunu oder odemez gıdıcem sı ze yazıcam burdan gelısmelerı temmuzda dugunum var kızlar makyajla felan bıraz olsun kapanıo kusurlaar ama evlenınce hep makyajmı ypcaz:) oyuzden temmuza kadar butun sorunlarımı duzeltmelıyım :) sevgıler

Herkese merhaba,
cumartesi günü kısmetse Dr. Oytun İdil ameliyatımı yapacak. Meme büyütme ve yanak bichat yağ yastıkçığı alınması (merak eden olursa bu konuyu ayrıca açarız).
herkeste olduğu gibi benim de en çok aklıma takılan konu doktor seçimiydi. Hem burada hem de diğer sitelerde pekçok yorum okudum. Okudukça da insanın kafası karışabiliyor. Ben kendisinden ilk randevuyu geçen sene alıp görüştüm, çok güven vericiydi, buna rağmen hiç ameliyat olmamış, doğallık delisi biri olarak operasyonu yaptırmaya karar vermem bir sene sürdü :) ikinci görüşmemi geçen ay yaptım ve kararımı verdim. Belki benim gibi kararsızlar varsa diye paylaşmak istedim. Operasyon sonrası siteye hemen giremesem de makul bir süre sonra gelişmeleri paylaşırım.

Kesinlikle çok büyük göğüsten hoşlanmadığımı belirttim, Beden ölçüm 75 B, belli bir göğüs dokusu var zaten. 250-300 cc arası protezleri deneyerek en uygun olanı kullanacak.
Yuvarlak / damla konusu: Ben yuvarlak tercih ettim. Bu da meme, deri, vücut yapısına göre karar verilmesi gereken bir durum
Kas altı/kas üstü; Galiba dual yapacak, galiba diyorum çünkü yarım saat bir sürü soru sordum, avantaj ve dezavantajlardan bahsetti, o arada not almamışım, fakat kendisi benim formumda nasıl yapacağını not aldı zaten.
Hastanede kalış 1 gece olacak.
Çok ağrılı operasyonlar olmadığını söyledi kendisi.

Umarım iyi geçer ve istediğim sonuçları alırım..

lepetit nasıl geçti ameliyatın sonuçlardan memnun kaldın mı
bende oytun beye yanak yağ yastıkçığı aldırmayı düşünüyorum şimdilik sadece mail attım cvp bekliyorum
sen yanağına ayrıyaten liposuction yaptırdın mı sadece yağ yastıkçını mı aldırdın canım
şimdi durumun nasıl ödemin indi mi 2 ay sonra etkisini gösteriyo olması insanı sabırsızlandırıyo :) ameliyattan hemen sonra aynaya bakınca zayıf halini görenler de varmış sen bakabildinmi hemen aynaya işe yaramış istediğin gibi olmuş muydu
çok geçmiş olsun canım :21:

KIZLAARRR!!!.... internette estetikle ilgili daha önce adını duymadığım bir doktorun sitesini buldum. bence bir bakın "op. dr. Oytun İdil". Benim şimdiye kadar gördüğüm, bu konudaki en kapsamlı site açıkçası, her şeyi ayrıntısıyla anlatmış bence. eşim doktor o da bakıp beğendi ancak daha önce bu ismi hiç duymamıştım:1no2: o yüzden siz de bir bakıp fikrinizi söylerseniz sevinirim ya da daha doğrusu
bahsettiğim doktora estetik müdahale yaptıran ya da ameliyat olan aranızda ya da tanıdığınız birileri var mı acaba??? (off yaa şöyle güvenebildiğim ya da işin sonucundan gerçekten memnun kalacağım bir dr bulsam bi sn beklemiycem :1shok: ama inanın her saniyesini burada paylaşırım hele sonuç istediğim gibi olursa her ayrıntıyı yazarım :sm_cool: ben de amma pimpirikliymişim yahu.. sırnaşık şey)

Kızlar icraat önemli sitesine baktım çok güzel anlatmış fakat hiç bir ameliyat etmiş hastasına rastlamadım.yapılan yorumlarını okudum hep sitenin güzelliğini övmüşler.hiç bir hasta beni ameliyat etti memnunum diye yazmamış.Yanlış anlaşılmasın asla kötülemiyorum belki çok iyidir ama hiç bir ameliyat etmiş hastasına yada hasta yorumuna raslamadım.Bence büyük eksik

kendisine dort sene once çene ameliyatı oldum berbat bir iş çıkardı düzelttirmek için doktor arıyorum kesinlikle tavsiye etmiyorum hastaya değil alacağı paraya önem veren bir doktor gidicek olanlar iyi düşünsün..

Kızlar icraat önemli sitesine baktım çok güzel anlatmış fakat hiç bir ameliyat etmiş hastasına rastlamadım.yapılan yorumlarını okudum hep sitenin güzelliğini övmüşler.hiç bir hasta beni ameliyat etti memnunum diye yazmamış.Yanlış anlaşılmasın asla kötülemiyorum belki çok iyidir ama hiç bir ameliyat etmiş hastasına yada hasta yorumuna raslamadım.Bence büyük eksik

İş bilgiyle olmuyo demekki tecrübeyle sabittir..

Bende bir dönem alt bacağımın inceliğine takılmıştım ve bacak protezi araştırırken ismine rastladım ama görüştüğüm başka bir cerrah riskli olduğunu söyleyince vazgeçtim,kendisine bu ameliyatı olan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi merak ediyorum.

lepetit nasıl geçti ameliyatın sonuçlardan memnun kaldın mı
bende oytun beye yanak yağ yastıkçığı aldırmayı düşünüyorum şimdilik sadece mail attım cvp bekliyorum
sen yanağına ayrıyaten liposuction yaptırdın mı sadece yağ yastıkçını mı aldırdın canım
şimdi durumun nasıl ödemin indi mi 2 ay sonra etkisini gösteriyo olması insanı sabırsızlandırıyo :) ameliyattan hemen sonra aynaya bakınca zayıf halini görenler de varmış sen bakabildinmi hemen aynaya işe yaramış istediğin gibi olmuş muydu
çok geçmiş olsun canım :KK70:

çok özür dilerim, çok sık girmediğimden yeni görüyorum. ameliyat gayet iyi geçti genel olarak. bitchat opersayonda hiç sıkıntı yok, sonçtan çok memnunum, iyi ki yaptırdım diyorum. ameliyattan sonra yaklaşık bir hafta normalin iki katı oluyor :) şişiyor yani. sonra normale dönüyor ve inceliyor. evet 2 ay diyebiliriz neticeyi görmek için. liposuction olmadı bende gerek de yoktu zaten, benim için yeterli bir operasyondu.

kendisine dort sene once çene ameliyatı oldum berbat bir iş çıkardı düzelttirmek için doktor arıyorum kesinlikle tavsiye etmiyorum hastaya değil alacağı paraya önem veren bir doktor gidicek olanlar iyi düşünsün..

Dr. Oytun İdil hk hastası olarak bilgi vereyim; dediğim gibi iki operasyon oldu her ikisi de başarılı ve sorunsuz gerçekleşti.
meme operasyonu kısmına gelince; aslında tam da söylediği gibi, 275 ve 300 CC (biri diğerinden büyük olduğu için) implant kullandı fakat ameliyat sonrası çok büyük göründü gözüme (ki herkes aynı şeyi düşünüyormuş ilk zamanlarda). neredeyse pişman olmuştum yaptırdığıma çünkü benim kendi meme dokum da vardı, dümdüz değildi. neyse ki sonradan indiler ve gayet doğala yakın bir form aldılar. tabii bu arada ben kilo verdim çok değil 3-4 kilo, fakat rippling denen hadise oluştu. sol meme iç tarafında bir çukurlaşma, sağ memede ise öne doğru eğilirsem hafifçe görünen bir çukurlaşma. kilo verme sebebiyle olduğunu söyledi kendisi, daha önce sadece iki hastasında bu durumla karşılaşmış. tek çözüm göbekten alınan bir miktar yağın o bölgelere enjekte edilmesiymiş. bu da hastane ortamında yapılacağı için yine maliyet çıktı. henüz karar vermedim, belki yaptıracağım. Ben memnun kaldım genel olarak, yani konsultasyonları ücretsiz yapıyor, hastası olsanız da, ilk defa gitseniz de. diğer pek çok doktor bunun için de para alıyor. operasyon ücretleri de uçuk değildi. benim tek derdim şu rippling. tabi şöyle düşünebilirsiniz madem rippling oldu neden ücretsiz düzeltme yapmıyor? ilk anda aklıma gelmedi değil fakat düşününce, bu doktorun hatasından kaynaklanan bir sıkıntı değil, düzeltmek için gereken yağ enjeksiyonu da hastanede yapılacağı için haliyle hastane masrafı var. yani iyi ya da kötü diye etkilemek istemem kimseyi, sonuçta konu sağlık ve estetik. herkes farklı durumlarla karşılaşabiliyor, birinde sonuç mükemmel olurken diğeri sorun yaşayabiliyor. yani okulöncesiönce yaşadığı sıkıntıyı anlatmış , çok üzücü gerçekten, kabul edilebilir bir şey değil tabi ki . ben de kendi tecrübemi paylaşıyorum, siz karar verin. ha şöyle bir şey var, ki o yönü başta beni de tedirgin etmişti, ameliyat günü verdi 1 ay sonraya, o arada bir daha hastanede sabah ameliyat öncesi görüştük. sonra bir sıkıntı olmazsa 2 ay sonra gel bir göreyim dedi ben de öyle gittim, sonra da bu rippling meselesi için gittim. bir sıkıntı olmadıkça çok sıkı hasta takibi yapmıyor. ama ben bunu kendine güvenine bağladım.. ha bu arada operasyonları kamerayla kaydediliyor, sonra isterseniz izleyebiliyorsunuz da..

çok üzücü bir tecrübe yaşamışsınız, umarım düzeltme operasyonunda istediğiniz sonucu alırsınız. merak ediyorum da sonuçtan memnun kalmadığınızı belirttiniz mi ya da sonrasında gidip sıkıntıyı ilettiniz mi? duyarsız mı kaldı, ya da kendisi sonucu başarılı mı buldu anlayamadım gerçekten?

çok üzücü bir tecrübe yaşamışsınız, umarım düzeltme operasyonunda istediğiniz sonucu alırsınız. merak ediyorum da sonuçtan memnun kalmadığınızı belirttiniz mi ya da sonrasında gidip sıkıntıyı ilettiniz mi? duyarsız mı kaldı, ya da kendisi sonucu başarılı mı buldu anlayamadım gerçekten?
cok tesekkur ederim ins çok sonradan kendisine ulaştım başka bir doktor eski resimlerimi görmek istedi kendisinden arsivden resimlerimi istedim ben kendim bizzat istediğim halde veremem dedi sonra tamam dedi bunda bile zorluk çıkarmaya çalıştı çene ameliyati başarısız oldu kendisine güvenmiyorum oyüzden gidip düzelttirme yapmicam hatta gittiğim doktor bunu nasıl buraya yerlestirmis Allah Allah filan dedi koyduğu malzemenin kartını gösterdim böyle bir malzeme yok benim bildiğim fakat araştıricam dedi ki bunu söyleyen çene konusunda çok iyi bölüm başkanı bir profesor benimki ceneydi belki diğer ameliyatlarda başarılıdır ama başarılı olmadığı ameliyatlarda kendisi yapmak yerine doktor tavsiye edebilirdi keşke bende daha fazla arastirsaydim ismini fazla duymamistim fakat sitesindeki detaylı bilgilendirmeye aldandim dediğim gibi başarılı olduğu ameliyatlar olabilir bişey diyemicem

X