Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

arkadaşlar ben öle her bulduğunu deneyen biri değilim ama bu formülden hoşlandım ama benim tansiyon sorunum var yani hep 8/5 9/5 falan hatta bir keresinde sarısaktan dolayı tansiyonum iyice düşmüş bayılmıştım şimdide korkuyorum yine aynı şeyi yaşarmıyım diye sizlerde tansiyon düşüklüğü yaptımı bilgilendirirseniz sevinirim

tansiyon hastası olanlar kullanmasın die okumustum.. daha öncede fenalasmıssın yinede bi arastrmadan içme derim .

blur ya 14 kilo dedin ağzımın suyu aktı vallahi.bide bunu içen kişi bu yaptığının yanı sıra diyet ve egzersiz yapmışmı?onuda yazsan çok sevinirim.eğer yapmışsa yaptığı şeyleride yazar mısın?

ben yaklaşık 13 gündür yapıorum bu uygulamayı ve biraz önce tartıldım bir kilo vermişim. zaten sabah aç karna olunca hafif beş on dakika mide bulantısı oluo hiç bişey yiyesiniz gelmio o on dakika boyunca ama ben mesela sabah ve öglen yiyorum akşam ihtiyaç hissetmiorum hiç yiyesim gelmio yani. benim için zaten akşam yemekleri problemdi bunu da atlattım . he çok az 13 günde bir kilo derseniz spor yapmıorum oyüzden olabilir.bide çok sorulmuş koku yapmıomu diye hayır yapmıo kesinlikle. yutuosunuz zaten çiğnemiosunuz. koku yapcak bişey yok yani. böyleyken böyle işte çok sıkıcı bu işler ya insan kafayı yiyecek :KK70:

geçen hfta yaptıımdan bahsetmiştim bu hfta bıraktım yapmayı o da arkadaşım daha fazla sarımsak kokusuna katlanamayacaını söyledi çünkü:KK43:
bu hfta sabah kahvaltısında nestlenin müslisinden yedim hep we sonuç mu:)
2 kilo gitmiş oleyyy oleyyyyy

selam bayanlar bende ıkı gundur cevızlı sarmısaklı su ıcıyorum... hıc tadında veya kokusunda bır bozukluk olmuyor suyun. normal yanı. sabah kahvaltıdan once ıcıyorum sarmısagı da parcalamadan yutuyorum hap gıbı bılmem dogrumu yapıyorum.. bunun yanında sauna sort, step ve bırde kurubaklagıllı bır dıyet vardı onu uygulamaya calısıyorum.. bakalım ıse yarayacakmı... hadı herkese rastgeleeee

Kizlar bende simdi bardagimi hazirladim, yarin basliyorum... hadi hayirlisi.. bunuda deniyelim bakalim :KK70:D

yanisüre lahana kürünü yapmayi düsünüyorum... agirmi gelir ikisi birden? ne dersiniz?

a.s.

kızlar babamda yaklaşık 2,5 -3 ayda 20 kilo verdi bu yöntemle tek bir fark o yatmadan önce yoğurtla birlikte tüketti bilginize..

kızlar babamda yaklaşık 2,5 -3 ayda 20 kilo verdi bu yöntemle tek bir fark o yatmadan önce yoğurtla birlikte tüketti bilginize..

nasıl yani anlamadım sadece akşamları cevizli sarmısaklı yoğurtmu yedi yoksa sabah formulu uygulayıp akşamda yatmadan yoğurtmu yedi cevaplarsan sevinirim birde tabi başka şeylerde yaptımı
ben 2 sabah içtim ama koku çok oldu yani su o kadar çok sarmısak koktuki zor içtim tüm gün boyuncada kokudan ben bile rahatsız oldum üstelik sarmısağıda hap gibi yutmama rağmen

bilmiyorum ama sarımsak mideyi yakar gibime geliyor ama bir yandanda denemekte fayda var diyorum

Merhaba arkadaşlar...
Biz de iş arkadaşımla buradan okuduk ve hemen uygulamay geçtik.
Etrafınızdan hiç içen yoksa onlara koku zulüm gibi...
Ama bence en başta sağlıklı bi uygulama

İlk olarak iştahımızı kapattı..
Ve bağırsakları iyi çalışıtıryo...
Acıkıyorum ama azcık bişey yiyince doyuyorum...
Ben tartılmadım ama hafiflediğimi hissediyorum...

bayanlar,
deneyip sonuc alan arkadaslar kaybettikleri kilonun yaninda baslangic kilolarini da yazsalar cok guzel olur. gercekten 100 kiloluk bir bunye ile 65 kiloluk bunyenin bir ayda verebilecegi kilo miktari ayni olamaz. deneyimlerinizin yol gosterici olmasi acisindan kaybettiginiz kilo ile birlikte eski kilonuzu da eklerseniz cok iyi olur bence. aslinda bu sadece bu diyete mahsus deil butun diyet basliklarinda olmali diye dusunuyorum... herkese saglikli diyetler.a.s.

sevgiler...

ya bide bn 13 yaşında 1.58 boyunda 81.9 kiloyum yani obezite:KK43: acil kilo vermem gerek nolur resim koyarmısn??

Kizlar ben bu sarimsak olayina p.tesi basladim (85 kiloyla!!!)

carsamba sabahi tartildigimda 800gr vermis buldum kendimi ve devam ettim
persembe sabahi tartildigimda 1,9 kilo vermis buldum kendimi (toplaminda yani)

persembe aksami regl döneminden dolayi siskinlikler baslamisdi...
cuma sabahi tartildim ve maalesef 700gr almis buldum...

yani p.tesi den cuma ya kadar 1,2 kilo vermis oldum...

ben bide takviye olarak aksam yatmadanda bir dis yutuyordum...

ama sunuda söyleyim... bende müthis yorgunluk yapti.. ibrahim saracoglu nun sitesinden sarimsagi arastirdim ve yorgunluk yapabilecegini okudum...

öyleki ben hic yatakdan kalkmak istemiyodum öyle uyumak istiyordum...

kürüme devam edecegim ama sabah sadece suyu icip cevizleri yiyecegim... aksam yatmadan 1s öncede 1dis sarimsagimi yutacagim :KK70:

bakalim neler olacak...

sonuclari bildirmeye devam ederim ben :KK66:

a.s.

kızlar, ben bu formülü yaklaşık bir hafta denedim. idrar söktürücü olduğu doğru; fakat benim bağırsaklarımı hiç de söylendiği gibi çalıştırmadı. o bir hafta boyunca ek olarak bozmadan baklagil diyetini de uyguladım, verdiğim kilo cidden komik: sadece 500 gr.

herkeste aynı etkiyi yaratmıyor malesef. :1no2:

kızlar, ben bu formülü yaklaşık bir hafta denedim. idrar söktürücü olduğu doğru; fakat benim bağırsaklarımı hiç de söylendiği gibi çalıştırmadı. o bir hafta boyunca ek olarak bozmadan baklagil diyetini de uyguladım, verdiğim kilo cidden komik: sadece 500 gr.

herkeste aynı etkiyi yaratmıyor malesef. :1no2:

hmm olabilir canim.... ben normal yedim ama dikkat ettim tabiiki...
yalniz suyu fazla icemedim belkide yorgunlugumun bi payi bunada bagli...

bagirsaklarimi calisdirdi..benim bide normalde kabizlik sorum vardi... bu sayede o sorunumda kalmadi desem yeridir...

hmm olabilir canim.... ben normal yedim ama dikkat ettim tabiiki...
yalniz suyu fazla icemedim belkide yorgunlugumun bi payi bunada bagli...

bagirsaklarimi calisdirdi..benim bide normalde kabizlik sorum vardi... bu sayede o sorunumda kalmadi desem yeridir...

benim de aynı problemim var cicim, ondan atlamıştım zaten; ama senden aldığım motivasyonla tekrar deniycem. ben sadece sabahları kullanmıştım. cevize devam ediyorum; çünkü o kolestrole de faydalı. biliyorum babamdan ötürü. sarımsağı bir de geceleri yutayım senin gibi belki böylesi işe yarar. kim bilir? denemek de fayda var. kaydirigubbakcemile5 a.s.

X