Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

Bende denedim bir gün ,bütün gün icimden kokusu geldi sanki, cignemedigim halde, soyarkende dikkat ettim, ama bana kokmus gibi geldi.
Ve tansiyonum acayip düstü heralde, cünkü bütün gün basim döndü gözelrim karadi ve acayip uyku yapti.

Bende sarmisagini yemeden deneyim, ve aksamalri bi sarmisak yutayim belki buda faydali olur.
Iyi bir fikir.

ben bi haftadir yapiyorum bu sarimsakli cevizi ama pek bi kilo kaybim olmadi 500 gr ya var ya yok.... bizim adamda kokuyorsun diye bi haftadir salonda yatiyor,,, ahh su kilolar nedir kocamin senden cektigi....

kızlar sarımsağın kokusu ne yaparsan yap çıkıyor annemin tansiyonu için garlic hapı diye geçiyor onu aldık kokusuzmuş diye yalan günde bir tane içiyor ve inanın yaklaştığında sarımsak kokuyordu sarımsağın kendisini yeme çiğne yine çıkıyor hepimiz toplum içine çıkan çalışan insanlarız veya evliysen eşin yanında yatınca o içmezse yada yemezse çok fena kokar o yuzden sarımsak bence kimseye uygun değil cevizi ben zaten sabahları 2 adet falan yiyorum kahvaltı da kolesterol düşürücü sabah aç karnına keten tohumu ve limonlu su içiyorum...

arkadaslar ben 2 bucuk haftadır yapıyorum tam 6,4 kilo gitmiş yanında hiç bir şekilde diette yapmadım herşeyden yedim ama az yedim kolayı çok seven ben kola içmedim sadece çok canım istediğinde cay bardaağının yarısı kadar tavsiye ederim

arkadaşım burda diyet yapmadım demişsin..?

arkadasım ben yeni yapmaya başladım 2 hafta falan oldu yanında ada sıkı bi diyet ve sporlada takviye yaptım 8.6 gibi bişeler vermişim 1 ayın sonunda durumu açıklarım

burda diyet ve sporla takviye yaptım demişsin..ben tam anlayamadım hangisini yaptın da 6 yada 8 kg kadar verdin...ben yanlış mı anladım açıklarsan sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tere tohumunu ben 1 ay kadar içtim.Bi etkisi olmadı.ama benimki hapı degildi.Bogazına sahip olmadıktan sonta hiçbirsey işe yaramıyor malesef

kızlar bir haftadır bu formulu denedım
yanında dıyetde yapıyorum zaten basen bölgemde birkaç kilo
fazlam var aksamdan bekletıorum suyun rengı cevızden dolayı hafıf sarımsıı
oluyor severek içtigım soylenemz kapatıyorum burnumu bırkerede hepsını ıcıyorum
sarımsagıda ayrıdan suyla yutuyorum zaten kucuk bır dıs sarımsak secıyorm cevızlerı
yemek zaten güzel suda bekledıgı ıcın yaş ceviz gibi oluyor
koku meselesine gelince...hiçte sandıgım gıbı koku olmadı hatta hıc kokmadı
ben kokulara cok hassasım olsa kesınlıkle hıssederım ama tabı cıgenemk yok butun
yutuyorum bakalım sonc ne olacak?

Slm kızlar ben 1 67 boyundayım .ve 4 gündür akşamları yemek yemiorum .kahvaltıda yapmıom.sadece öğlen az ve ekmeksiz yiyorum.çok acıkırsam 3 ü bir arada nescafe içyom.sonuç 4 günde 2 kilo.ama bu su kaybı dvevam edersem çok güzel kilo veririm işallah...acil kilo vermem lazım.36 bedenim ama olsun.oturduğum zaman göbeğimden nefret ediyorum.offf ya:KK43:((((

arkadaslar en ıyısı bogazımıza dur demeyı ogrenelım ya cola cıps hamur ısı tatlı tuzlu ekmek bunlar zaten hayatımızdan cıkarsa su ıcmeyı ogrenırsek yemeklerı cıgnemeden yutmassak emınımkı kılo verılır onemlı olan cabuk vermek deıl verınce almamak hepımız hızlı kılo verme laflarına kanıyoruz malesef bence su ıcelım zorleda olsa

Slm kızlar ben 1 67 boyundayım .ve 4 gündür akşamları yemek yemiorum .kahvaltıda yapmıom.sadece öğlen az ve ekmeksiz yiyorum.çok acıkırsam 3 ü bir arada nescafe içyom.sonuç 4 günde 2 kilo.ama bu su kaybı dvevam edersem çok güzel kilo veririm işallah...acil kilo vermem lazım.36 bedenim ama olsun.oturduğum zaman göbeğimden nefret ediyorum.offf ya:KK43:((((

tatlım 36 bedensen niye kilo vermeye çalışıyonki :1shok:eek:nunda altı hastalık yapar :kızgın:göbeğini mekik çekerek eritsene hihoyyyt

elifyasinesra_elacanpek_yeniyil10030.jpg

8. takımdan LUBABE

arkadaslar babamın 1 arkadaşı vardı baya bi kiloluydu. ne kadar rejim yapsa da işe farketmiyodu diyetisyene gitmiş doktor :
sabahları aç karnına
2-3 adet ceviz içi
1 diş sarımsak
1 su bardğı suya atacaksın ve içeceksin demiş
yalnız:
bunları 1.ci günün kini akşam yatmadan önce hazırla
sabah kalkınca iç
içtikten sonra hemen yenisini hazırla ve ertesi sabah iç
yani içildikten sonra hemen yenisi hazırlanacak.
bunu yanında da zorlanmadan hafif bi şekilde diyet yapmış 56 bedenden 44 bedene inmiş tavsiye ederim ben bugun başladım kızlar

merhaba bahsettiğin diyet dikkatimi çekti rica etsem kendinle ilgili sonucuda verirmisin lütfen bende biber hapına başladım bugün 2. günüm
sevgilerimle....

sen neyapıyorsun pıtırcık böyle beslenmeye devam edersen ölürsün gözünü seveyim yapma,en önemli öğün kahvaltıyı yapmıyorsun,hani meyven hani sporun.....:eek:klava:

X