Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

aranızda deneyip de sonuç gören başka kimse yok mu cicişler?
sankim tek kaldım gibi

Kızlar ben bugün başladım sarımsak+cevize banada kokacakmıs gıbı geldı hatta halada öyle gelıyor ama herkes kokmadıgını söylüyor önemlı olanda onların ne dedıgı ben kılo vermek ıcın herseye dayanırım. Değişiklikleri hergün yazacam buraya kilo vermeye yaramasa bıle onun dısında bı cok seye yaradıgı ıcın vıcdanım rahat. Herkese başarılarrr...kaydirigubbakcemile5

latinsugar canım sen ne kadar kilo verdın toplamda ne kadar sürede ? Sanırım başarıya ulaşmışsın.a.s.

canikler ben Tv`de duymustum cezveye süt koyup kaynamaya basladigi anda sarimsaklari icine atip 1 dakika kaynatin ve sütten cikartip yutun, böylece hem kokusu yok denecek kadar azalir hem sarimsagin bütün vitaminlerini almis olursunuz insallah isinize yarar

ebruli 61 canım ben birinci haftamı bitirdim 2 kilo gitti
ama metabolizmam hala yavaş:KK43:
nasıl hızlandırıcam bilmiroum şekerler

1 haftada 2 kilo
daha ne istiyorsun canım yaa
garibim metabolizma en hızlı haliyle çalışıyor
haksızlık etme ona lütfen

nasıl tükettin bu topikdekinin aynısını mı uyguladın? birde bundan başka birşey yaptın mı ? kendine haksızlık etme bir haftada 2 kg muhteşem bir sonuç.ben hem diyet hemde sporla haftada en fazla 500 gr verebiliyorum :KK43:(

yavaş haliyle 2 kilo veriyosan bir haftada ben napıyım nerelere gideyim :)))))))))

ben bir hafta denedim bu olayı,yediklerime dikkat ettim,spor yaptım ama hafta bitti yuuuuuuh dedim
çünkü bütün bunlara rağmen haftayı 500 gr alarak bitirdim :)

ama ben tiroid ilacı kullanıyorum bu nedenle sonuç almamış olabilirim yani bünyemle ilgili

ama kesinlikle çok yararlı bi uygulama

denemeyen varsa bence denemeye değer bi uygulama

canım ben yediklerime de dikkat ediyorum. Akşamları ya çorba ya da salata yiyorum
ama hafta sonu makarna yedim.
bir de akşamları 1-1,5 saat yürüyorum.

Umarım hepimiz cok cok daha güzel olup istediğimiz kiloya kavuşuruz:)

arkadaslar babamın 1 arkadaşı vardı baya bi kiloluydu. ne kadar rejim yapsa da işe farketmiyodu diyetisyene gitmiş doktor :
sabahları aç karnına
2-3 adet ceviz içi
1 diş sarımsak
1 su bardğı suya atacaksın ve içeceksin demiş
yalnız:
bunları 1.ci günün kini akşam yatmadan önce hazırla
sabah kalkınca iç
içtikten sonra hemen yenisini hazırla ve ertesi sabah iç
yani içildikten sonra hemen yenisi hazırlanacak.
bunu yanında da zorlanmadan hafif bi şekilde diyet yapmış 56 bedenden 44 bedene inmiş tavsiye ederim ben bugun başladım kızlar

Selammm... senin bu diyeti yazalin bayagi olmus basladim demissin... Bir isi yaradi mi bari söylede yaradiysa bizde yapalim:)

cevizi duymuştm benım amcam kalpten rahatszdı amelıyat olabılmesı için kılo vermesı gerekıyordu doktor aynen cevızı suya koy iç demış:)sarımsak yoktu ama

arkadaşlar canlarımmhihoyyytelma sirkesihihoyyyt.ben 1 ayda yedim içtim yürüdüm ve 9 10 kilo verdimm.ama dikkat edin fazlası zarar mideyi yakar.sabah akşam 1 bardak ılık suya 2 yemek kaşığı koyun için.ama fazla değil ben fazla içtim başlarda tansiyon yerlerdeydi.zamanla iştahı kesiyo ve mideyi küçültüyo.hııı bide diyet ekmek yiyinn normal ekmek yokk:lepi:

denizcek tebrik ederim kilo vermeyi başarmışsın...ben de sabahları içiyorum..bakalım ben ne kadar verebilicem..benim spor yapma şansım pek yok ancak bakalım sonuç ne olacak...tekrar tebrik ederim..darısıs bana ve de tüm arkadaşlara...

arkadaşlar canlarımmhihoyyytelma sirkesihihoyyyt.ben 1 ayda yedim içtim yürüdüm ve 9 10 kilo verdimm.ama dikkat edin fazlası zarar mideyi yakar.sabah akşam 1 bardak ılık suya 2 yemek kaşığı koyun için.ama fazla değil ben fazla içtim başlarda tansiyon yerlerdeydi.zamanla iştahı kesiyo ve mideyi küçültüyo.hııı bide diyet ekmek yiyinn normal ekmek yokk:lepi:

canım bende içiyorum elma sırkesı bal ve su ama bazen aksatıyorum faydasını neguzel görmüşşün off ya spor yapmaya baslıyca sözde ama hiç canım ıstemıyo ama denızegidecek gibiyimspor olayını bı oturtsam olcek de bakalım had kolay gelsın canım:1hug:

günaydın kızlar
bence sabahları ceviz suyu içip üstüne elma sireksi içebiliriz belki daha cok faydası olur.
ne dersiniz?

günaydın,ben başka bir topikde okudum elma sirkesini göğüs büyütmek için içiyordu arkadaşlar ve faydasını gördüklerini yazmışlar.benim göğüsler zaten bedenime göre epey bir büyük ben bunu yapmasam daha iyi sanırım

benim göğüslerim de büyük o zaman bende yapmiim bari
ayrıca ben bugün içemedim sarımsaklı-ceviz suyumu çünkü dün cevizim bitmişti
bende bir bardak ılık suya bir limon sıkıp içtim. O kadar doluyum ki yarım simitin yarısını yiyemedim

Ben sadece sarımsaklı cevızı yaptıgımda kabızlık sorunu yasadım sıstım resmen bugün yanında elma sırkesı ballı su ıctım gayet rahatım aynı sorunu yasayan baska arkadaslar varmı acaba?:dance:

X