Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

denemiş biri olarak söylüyorum,koku YAPMIYOR

bütün olarak yutamıyordum ben de,dilimleyip yutuyordum,çiğnemedikten sonra koku olmuyor,suyunda filan da koku yok ayrıca

denedikten sonra koku olayında karar vermeniz daha mantıklı olmaz mı

denedinmi??? bu kadar yapan insanız kokmuyo diyozda,,sen denemeden nasıl böyle bi kanıya vardın acaba???

Son düzenleme:
ayol herkes başlıyorum,başladım şu kadar gün oldu,koku yapar mı,vb yazılar yazıyo
konuyu açan arkadaş yalan olmuş zaten kilo verense yok nasıl olacak bu iş ayy

sarımsak+cevizi 5 gün düzenli bi şekilde yaptım ve 2 kiloya yakın verdim..ama diyet uyguladım...prinç lapası diyet ekmek meyva falan yedim sadece..baktım tansiyonum düşüyo bırakmak zorunda kaldım..lahana çorbasına başladım ardından onlada 2.700 gr verdim 1 haftada... kaydirigubbakcemile

ahh canım yapıyom ama birden verince tansiyon yerlerde..ama kilo aldım vermem gerek denize gitmeden.. yoksa mayonun içinde göbişi düşünmek dahi istemiyom... :icecream:

slm...bugunden itibaren yıne içmeye başladım ama benim kılomda bıturlu azalma olmuyo kılo verenlerede ozeniyorum resmen...koku meselesıne gelincede sirkeli su içmekten daha kolay ve kokusuz...koku varmı yok mu diye duşunmektense bikere denemekte fayda var..

evet kızlar bugün tam 1 hafta oldu iç meye başlayalı veeeeeee cevap tam 2,5kilom gitmiş yupiii 1 ay boyun ca devam

konuya şöyle bir göz attım hepsini okumam imkansızz
tam olarak bir gün önceden islattıgınız iki ceviz ve bir diş sarımsagı (bir bardak suya)
içiyosunuz ve hemen yenisi hazırlanıyo ertesi güne

peki sabah ları aç karnımıza mı içiyoruz birde içindeki ceviz ve sarımsagı napcezz

konuya şöyle bir göz attım hepsini okumam imkansızz
tam olarak bir gün önceden islattıgınız iki ceviz ve bir diş sarımsagı (bir bardak suya)
içiyosunuz ve hemen yenisi hazırlanıyo ertesi güne

peki sabah ları aç karnımıza mı içiyoruz birde içindeki ceviz ve sarımsagı napcezz
canım istersen aç karnına ister tok sen bilirsin ama aç karna içmek daha iiyi bence,, ben aç karna içiyodum...cevizi yiyebilirsin istersen sarımsağı tüm yutabilirsin ,,istersen çöpe atarsın,,, gamyoncuiremsu önemli olan suyu zaten.. :kahve:

sarımsağın sadece kendisi de önemli bir metobalizma hızlandırıcıdır ve yenmesinde fayda var diye düşünüyorum
çünkü ben bir dönem sadece sarımsak yiyerek faydasını gördüm

ceviz ve ceviz suyu ise yine metobalizma hızlandırıcı olarak bilinir
hatta maranki hoca hormonları yavaş çalışan kişilere ceviz kürü önerir
yani sarımsak olmadan da ceviz ve ceviz suyu tek başına işe yarar kimi bünyelerde

bu uygulamada ise iki ayrı metobalizma hızlandırıcı birleştirilmiş
sarımsağı yemekten korkmayın zararını değil faydasını görürsünüz

bende bu aksam islaticam bakalim,tartinin pilide bitmis bi hafta almam artik pilini,kilo verirsem surpriz olur,esimde ikna olur ise yararsa,malum ikimizde kiloluyuz

günaydın kızlar
bende dün burayı okuduktan sonra hemen bi tane hazırladım ve sabah içtim
rengi ne kadar degişmiş suyun şaşırdımm
içerkende öyle aman aman bi sarımsak kokusu olmasadaa kendini belli ediyo
fena deyil
cevizleri yedim hemde harika olmuşlar tıpkı yaş ceviz gibi bayıldım
ama sarımsagı yutamadım
aslında pek bişeyden tiksinmem ama yutamadım belki yarınn
çok basit ve zahmetsiz denemekte fayda varr

günaydın kızlar
bende dün burayı okuduktan sonra hemen bi tane hazırladım ve sabah içtim
rengi ne kadar degişmiş suyun şaşırdımm
içerkende öyle aman aman bi sarımsak kokusu olmasadaa kendini belli ediyo
fena deyil
cevizleri yedim hemde harika olmuşlar tıpkı yaş ceviz gibi bayıldım
ama sarımsagı yutamadım
aslında pek bişeyden tiksinmem ama yutamadım belki yarınn
çok basit ve zahmetsiz denemekte fayda varr

gunaydın canım...sarmısagı kuçuk parçalar halinde kesersen yutması daha kolay oluyo ben ilk başladıgımda butun yutmaya çalıştım ve boguluyodum....oyuzden şimdi daha temkinliyim....cevizlere gelince gerçekten çok super oluyolar.....

ben 2 hafta şehir dışında görevliydim sarımsağı bıraktım yapamadım şimdi tekrar başlayacaktım sirkeli suyu okuyunca bide onu deneyeyim dedim 4 gündür sabahları içiyorum normalde 3 öğün yemeklerden yarım saat önce içilmesi gerekiyormuş ama fırsat olmuyor iş dolayısıyle... gecede unutuyorum bu halde bile 1 kilo vermişim hergün 300 yada 400 gr gidiyor

gunaydın canım...sarmısagı kuçuk parçalar halinde kesersen yutması daha kolay oluyo ben ilk başladıgımda butun yutmaya çalıştım ve boguluyodum....oyuzden şimdi daha temkinliyim....cevizlere gelince gerçekten çok super oluyolar.....

ewet okudum gülmüştümm kaydirigubbakcemile3
cevizler tam agzımıza layık dimicokacimcoook
zaten zayıf bi insan görse tiksinirr-tatlicadiarzu-
bizim bugaz deyilmi böyle yapan:teselli:

ınternetten buldum sizinle paylaşayım istedim
Zayıflamak için:
Bir bardak suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1-2 tatlı kaşığı bal katarak, günde 3 kez, mümkünse yemeklerden önce fazla kilo problemi için de etkili olan elma sirkesi bu amaçla kullanılacaksa mutlaka yemeklerden önce alınmalıdır

İnternetten buldum sizinle paylaşayım istedim
Zayıflamak için:
Bir bardak suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1-2 tatlı kaşığı bal katarak, günde 3 kez, mümkünse yemeklerden önce fazla kilo problemi için de etkili olan elma sirkesi bu amaçla kullanılacaksa mutlaka yemeklerden önce alınmalıdır

gunaydın canım soyeldıgın kürü 1 ay duzenli içtim 2 şişe sırke bıtırdım ve 1 kılo ancak vere bildim...artık içmiyorum....çektıgım eziyetede degmedi tatı berbat çunku :nazar:

ewet okudum gülmüştümm kaydirigubbakcemile3
cevizler tam agzımıza layık dimicokacimcoook
zaten zayıf bi insan görse tiksinirr-tatlicadiarzu-
bizim bugaz deyilmi böyle yapan:teselli:

ya canım napıyım ama sırkeli suyu deedikten sonra bu kur super oldu hiç kokmuyo çunku sirkelisuyu içene kadar lavobaya kendımı zor atıyodum.....cevizlerde ıslanınca taze gibi oluyo kuru ceviz hayatta yemem buna fındıkta dahil....:kedi:

X