Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

arkadaslar ben 2 bucuk haftadır yapıyorum tam 6,4 kilo gitmiş yanında hiç bir şekilde diette yapmadım herşeyden yedim ama az yedim kolayı çok seven ben kola içmedim sadece çok canım istediğinde cay bardaağının yarısı kadar tavsiye ederim

tatlım cidden verdinmi o kadar ya deli olacam ya,bide onu içince sarımsak sarımsak kokmuyormusun :uhm:,cevap verirsen sevinirim,şimdiden teşekkür ederim,sevgiler...

sezen burak yanlış hatırlamıyorsam bu konuyu sen açmıştın...takıp edıyodum senı.şimdi bacım.sen aynen ılk sayfada dedıgın gıbımı yaptın yanı sabahları ac karnına 1 gece onceden hazırladıgın o suyu içerekmı zayıfladın.vallahı bravo sana hemen hazırlayacagım şimdi..yarın sabah içmek üzere.inşallah bızede faydası olur.cnm.paylaşım için tesekkurler

arkadaslar babamın 1 arkadaşı vardı baya bi kiloluydu. ne kadar rejim yapsa da işe farketmiyodu diyetisyene gitmiş doktor :
sabahları aç karnına
2-3 adet ceviz içi
1 diş soğan
1 su bardğı suya atacaksın ve içeceksin demiş
yalnız:
bunları 1.ci günün kini akşam yatmadan önce hazırla
sabah kalkınca iç
içtikten sonra hemen yenisini hazırla ve ertesi sabah iç
yani içildikten sonra hemen yenisi hazırlanacak.
bunu yanında da zorlanmadan hafif bi şekilde diyet yapmış 56 bedenden 44 bedene inmiş tavsiye ederim ben bugun başladım kızlar
mrb sezen...eğer gerçekten 16 kilo verdircekse 1 ayda bu karışım, kokar mokar toktutar...yani değer:KK70: bu arada bu sarımsakla, cevizi ölesine soğuk suya bırakıcaz bi sonraki sabaha kadar bumudur...haşla, ısıt, yok yani....bumudur:?:KK70: sevgiler...teşekkürler...

ben dün akşam karışımı hazırladım ve sabah içtim.2 seciz koydum ve 1 diş sarmısağı yutacağım şekilde doğradım.tadı fena değil sarmısak kokusu da yok.renk ceviz nedeniyle sarı ama berraktı suyu.yine bardağımı yarın için hazırladım .bakalım.sarmısağı daha önce yuttuğumda yeni saç çıkartmıştı.biraz da onun için içiyorum

Başka birine tavsiye edilen bir reçete..Bence böyle şeyler denenmeden önce mutlaka doktora başvurulmalı çünkü herkesin biyolojik yapısı farklı ..Hem bir haftada 16 kilo vermekte çok sağlıksız..Normali yavaş yavaş ayda 4 kilo vermek..Diyetisyene gitmeden uygulamayın derim..Çünkü ben böyle bilinçsiz diyet reçetelerinin kurbanı oldum ve az daha gözlerimi kaybediyordum ..

kızlar bence iyice araştırmadan güvenmeyin bende bu sağlıksız şeyler yüzünden verdiğim 20 kiloyu sağlığım la birlikte verdim şimdi yine geri aldım yavavş yavaş veriyorum benimde dikkatimi çekti bu denemeyi düşündüm ama önce bir uzmana sorcam sizede öyle yapmanızı tavsiye ederim

kızlar geçen ender saraç sarımsağın olmadığı bir diyet düşünemiyorum dedi.. yani zayıflatıyormuş... bu arada saçları beyazlayanlar sabah akşam hap gibi 1tane yutarsanız suyla yada sütle tekrar eski renginde çıkartıyor ve gürlük kazandırıyormuş ilgilenenlerin dikkatine....

valla arkadasım ben içiyorum hala aksatmadan cevizleri yiyorum sarımsağıda yutuyorum hemen suyla hap gibi zaten ben cok rahatladım şişlik falan kalmadı bende memnunum yani tavsiye ederim

arkadasım ben yeni yapmaya başladım 2 hafta falan oldu yanında ada sıkı bi diyet ve sporlada takviye yaptım 8.6 gibi bişeler vermişim 1 ayın sonunda durumu açıklarım

ya harika bir receteymis.bulunmasi zor olan hic bir bitki filan da yok.acigi ayda 16 kilo verdirdigine inanmiyorum,cunki erkekler hem cok erken kilo veriyor hem her kesin bunyesi farklidir.ama ayda 7 kilo verdirse bile superrrrrr.benim 6-7 kilo fazlam var.deniyecem mutlaka.ama birsey anlamadim su sicak mi olucak soguk mu?

valla arkadasım ben içiyorum hala aksatmadan cevizleri yiyorum sarımsağıda yutuyorum hemen suyla hap gibi zaten ben cok rahatladım şişlik falan kalmadı bende memnunum yani tavsiye ederim

slm canım ne yalan söleyim ben kızıyordum sana açtı konuyu kaçtı diye doğru düzgün bilgi vermeden,şimdi yaptığın şekli açıkça yazarmısın lütfen,sendemi suya yatırıyon akşamdan:roflol: :) sevgiler...

kızlar benim 2. günümdü bugün şimdi de islattım takrar sabah unutmuşum .bene tansiyon düşüklüğü yaptı bu etki devam ederse devam edemem.yeni saç çıkartmıştı bende de biraz da bu yüzden yutuyorum

Benim aklım kesmedi bunu ben şimdi dilediğimce yesem içsem burda verilenleri yapsam kilo verebilecek miyim???? mantıken imkansız..:sm_confused:. Yapılacak tek şey var az yiyip spor yapmak sihirli reçetelere inanmıyorum fisfisfis

16 kilo olmasada denemekte fayda var içeriği çok güzel çünkü tüketmmemiz gerken doğal antibiyotikler

ewet bencede.3.gunum ve bı değişiklik yok ama olsun 1 ay denemek ıstıyorum 1 kılo bıle versem benım için mucıze olur cunku 21 aydır kılo vermem durdu.hiç veremıyorum

arkadaşlar sıcak suyamı koyuyorsunuz soğuk suyamı. bende başlayacağım.

canımcım bende takip ediyorum işe yarayan olacakmı diye,soğuk suya konuyor,çok kötü kokuyormuş tek bildiğim bu,bekleyip görelim tabi kullananlar bi yorum yaparsa,ben bıktım artık onu dene bunu dene kilo vermem durdu diye ne duysam deniyorum ama hiç biri bi işe yaramadı,sevgiler...

Merhaba,

ben dün ac karnina bir bardak ictim, ve hemen bugünküni hazirladim. Ama birdaha ac karnina icemem. Yani kahvaltidan sonra icmek istiyorum, miydem kaldirmicak yoksa.
Tadi cok aci geldi bana ve ac karnina iyi gelmedi. Suan söyleyebilcegim bu kadar.
Ama gene miydemi rahatsiz ederse devam etmicem.

bir ayda 16 kg vermek kulağa çok hoş geliyor ama uzmanların hiç tavsiye etmediği birşey uzmanlar bir ayda sadece maksimum 4 kg vermeyi öneriyor bu şekilde verilen kilo kalıcıda oluyor 16 kg birden vermek bünyeyi zayıf düşürüp hastalıklara davetiye çıkarabilir diye düşünüyorum en sağlıklısı
düzgün beslenip belli bir kiloda sabit kalabilmek ama ne yazıkki pek çoğumuz bunu başaramıyoruz
keşke başarabilsek

ya kızlar ben bunu anlamadım ayda 16 kilo diyor ama yapılan normal su sarımsak ceviz bunalrın hangisi bu kadar etkiliki yaaa bana bu rejim tarzı biraz sallama geldiii yanii umarım etkiisi olurr sizlere bizde yaparız ozaman ama aman aman bir madde yokki işte burada takılıyommm

X