Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

aaa onekı general motors dıyetı???kafamçokkarıştı

cnm lahana çorbası diyetine çok benziyor 1-2 fark var 1 hafta ve ben4.günümü bitiriyorum bugün sonuç iyi olacak gibi salı akşamı 7 gün bıtıyor yazıcam..general motors diyetini sana özelden atıyorum cnm bi bak uyarsa dene ama bence kesinlikleee deeennnee

ben bıraktım sarımsak ceviz suyunu...tansiyonu yüksek biri olarak iyi gelir bana hatta tansiyonumu dengeler düşürse bile normal olurum dedim ama başlayalı kaç gün oldu bilmiyorum -belki 10 gün falandır-kendimi kaldıramıyorum tansiyon yerlerde uyuyorum sürekli..2 gündür içmiyorum ve kendimdeyim uyumuyorum ayaktayım...neyse bu da 10 günlük bi deneme olmuş oldu yapmadığım kalmasın kilo vermek adına..[/Q
geçmiş olsun.canım tabikide önce sağlık.kendini iyi hissettirmiyosa yapma 10 kulanmış sın hiç bir fark olmadımı

olmadı şekercim bişey..ben de inanamıyorum ama tık yok :KK43:( sanırım herkesin bünyesine metabolizmasına uyan diyet farklı oluyo birimize kilo verdiren diğerimize bi şey yapmıyor..sen devam ediyor musun nasıl gidiyor

cicim öncelikle geçmiş olsun. ben içtim ve tansiyonu düşük olan biri olmama rağmen hiç de öyle bi sorun yaşamadım. senin yaptığın diyetle alakalı olabilir. dikkat et günde 1000 kaloriden az olan diyetler yapma a.s.

yok cnm diyetle alakalı değil cünkü sarımsaklı suyu 10 gün yaptım tansiyonum çok düştü hep uyudum baygın gibi gezdim bıraktıktan 1-2 gün sonra diyete başladım..

yok cnm diyetle alakalı değil cünkü sarımsaklı suyu 10 gün yaptım tansiyonum çok düştü hep uyudum baygın gibi gezdim bıraktıktan 1-2 gün sonra diyete başladım..

a.s
demekki bu sarmısak ceviz vs de kişiden kişiye değişiyomuş
neyse şeker çok güzel kilo vermişsin sen tebrik ederim :nazar:

cnm lahana çorbası diyetine çok benziyor 1-2 fark var 1 hafta ve ben4.günümü bitiriyorum bugün sonuç iyi olacak gibi salı akşamı 7 gün bıtıyor yazıcam..general motors diyetini sana özelden atıyorum cnm bi bak uyarsa dene ama bence kesinlikleee deeennnee
merhaba yaneka bu diyet nasıl bende merak ettim sağlıklı birşey mi yazarsan sevinirim

ben de bu sabah başladım , ceviz tiroit sorunu olanlar için de iyiymiş diye duymuştum inşallah iyi gelir de ramazanda nasıl içecez ??? sahura kalkınca yemekten önce mi içecez yoksa sahuru yeyip yatarken mi ? aydınlatırsanız sevinirim

özel msj attım oku ve kendin karar ver cnm ben memnun kaldım hatta 2 gün aradan sonra yarın tekrar başlıyorum başlarsan yaz oldu mu merak ediyorum
mesajını okudum yaneka sagol a.s.canım. bugün yediklerime dikkat etmeye başladım. onuda yapmak isterim ama yoğurtsuz bir diyet düşünemiyorum. gm diyeti ile beraber yoğurt kaçamakları da yapsam olur mu ki?. biraz saçma bir soru oldu ama:uhm:

mesajını okudum yaneka sagol a.s.canım. bugün yediklerime dikkat etmeye başladım. onuda yapmak isterim ama yoğurtsuz bir diyet düşünemiyorum. gm diyeti ile beraber yoğurt kaçamakları da yapsam olur mu ki?. biraz saçma bir soru oldu ama:uhm:

bilemem ki cnm ama ben de günde 1 fincan nescafe içmeden yapamıyorum şekersiz ama tatlandırıcılı..o kadar çatlak su sızdırmaz be gülüm boşver yap sen diyetinikaydirigubbakcemile2

arkadasalar ben 16 gun dur ıcıyorum sarımsak cevızı 2 kılo gıttı ama aburcubur cok yerdım yemıyorum meyve yıyorum dıger yedıklerım hep aynı ben kolesterolumu trıglıserıtımı dusursun dıye yapmaya baslamsıtım 15 gun sonra kan verıcem bakalım etkıleyecekmı

arkadasalar ben 16 gun dur ıcıyorum sarımsak cevızı 2 kılo gıttı ama aburcubur cok yerdım yemıyorum meyve yıyorum dıger yedıklerım hep aynı ben kolesterolumu trıglıserıtımı dusursun dıye yapmaya baslamsıtım 15 gun sonra kan verıcem bakalım etkıleyecekmı
tebrikler arkadaşım sana...

sarımsak da ceviz de faydalı besinler.. bi deniyelim bakalım detoks metoks olur en azından zemuszemus

bu konuda kimsenin fikri yok mu yani şimdi :kızgın:

canım bende araverdim şimdi ramazan da başlıycam tekrardan sohura kalkınca iç bence.kahvaltımı hazırlamadan içecem hemen aradan 20 dk. geçince kahvaltımı yapıp orucuma niyetlenirim nasıl olsa sohura kalkmak aç karına kalk mak dimi:) tiroit konusun da hiç birbilgim yok ama belki faydası vardır dene zararlı bişey dehil sonuç ta.

sahurda içmek gün boyu kokmamıza falan neden olmaz heralde dimi.. gerçi bugün ilk kez içtim hiç koku falan duymadım kendimde :) sarımsağı bütün yuttum ama kesip yutarsan kokar onu biliyorum

X