Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

tamam ozaman ben de koku hissetmedim ama bazıları çok kokuyo diyince emin olmak istedim.. bende bütün yutuyorum saol

arkadaşlar ceviz kuru cevizmi yoksa tazemi benim kuru cevizim var ayıklanmış tereddütte kaldım lütfen cevap verirseniz sevinirim başlayamadım l

ay hanımlar bi ayda 16 kilo verilirmi ya çok saglıksız...bi ayda en fazla 4-5 kilo verilmelii..öyle hızlı zayıflamalarda saglıgınızdan olursunuz ve eski kilolarınızı hısla geri alırsınız...

slm
bende bir hafta kadar önce yaklaşık 2 haftalık kullanımdan sonra bırakım
sebeb ise genital bölgede kaşıntı
yani yara yok bişi yok ama
hafif kaşıntı vardı iç kısmında sarımsakdan oldu sanırım
bende bilmiyorum
karışımı içmeyi bırakmakla birlikte 4 gün içinde kaşıntı kalmadı yanii ..

ki aslında iştahı gerçekten kapatıyodu

ay hanımlar bi ayda 16 kilo verilirmi ya çok saglıksız...bi ayda en fazla 4-5 kilo verilmelii..öyle hızlı zayıflamalarda saglıgınızdan olursunuz ve eski kilolarınızı hısla geri alırsınız...

cnm kimse zaten 16 kilo veririm diye yapmıyo..herkes farkında 16 kilonun fazla ve saglıksız oldugunu.. hani biz 1-2 kilo versek metebolizma hızlansa kardır diyerek deniyoruz :1hug:

kaç gündür içiyorum ama bende aşırı bir şişkinlik vardı resmen kalbimi sıkıştıran bir şişkinlik , kabızlık da cabası .......bu sabah tahlillerimi yaptıracam diye içmedim şişkinlik filan kalmadı :KK43:( aynı sorunu yaşayan oldu mu

eeee hiçkim se içmiyormu ya hadi kızlar yazın.hani yazacaktınız gelişmeleri merakla bekliyorum neler oluyor.

ben 2 ay önce denemiştim günde 300 gram verebiliyordum 5 günde 1.5 kg verdim iş için şehir dışına çıkmıştım 8 günlüğüne.. hergün heyetle dışarda yemek yedik 2 kg geri aldım gelincede ev taşıdım yerleştim tatile gittim derken yapmayı unuttum sarımsak kokmuyor bende hergün arkadaşlarıma soruyordum çiğnemedn yutacaksınız büyük sarımsak tanesi olursa yutmadan kesip 2 seferde yutuyordum

ben de yaptım ama 1 hafta dayanabildim hiç bir şey olmadı üstelik tıkınmadım da ama sarımsakları yutmak çok zor haberiniz olsun.biraz bağırsakları rahatlatıyor okadar

slm kızlar bu diyeti sirkeli ballı suyla deneyenler memnunmu? bi zararı fln olmuo demi? bende ramazandan sora 2 sine bi arada baslasam diorum daha ii olrmu acaba?

kızlar ben bgn basladım ama içene kadar öldüm öldüm bittim. dediğiniz gbi pek bi tat yok ama genede zor içtim.bi faydasını görürsem yazarım yine.

arkadaslar bunu kullanıpta faydasını gören varmı? ya ben cok yiyorum yada karısım bi işe yaramıo. daha zayıflayamadım. ama ne spor yaptım nede düzenli yemek yedim. kullanan arkadaslar paylassalar neler oldunu.

ben ramazanlıktan önce 17 gün denedim düzenli yemek yedim kalorisine dikkat ettim ama ben de işe yaramadı 100 gram bile vermedim sarımsak sadece çok terlediğinizde vücudunuzdan kokuyor , suyu içerkende hiç zorlanmadım ...herkesin farklı bünyesi var bana yaramayan başkasına yarayabilir...çünkü başkalarına kilo verdiren jeller bana verdirmemişti :))))

uzun zaman dır yazmıyorum kızlar herkeze slm lar.ben 75 den şu an da 60 kiloyum sarım saklı cevis suyuna borçluyum bu şekil de kilo vermemin nedenini biraz diyetle 15 k.g verdim herkezin büünyesi birdehil bana yaradı.çok mutluyum 50 kilo olmayı hedefliyorum kızlar ben 15 kiloyu 3 ay gibi bir sürede verdim haberiniz ola 1 ay da dehil:KK70:

uzun zaman dır yazmıyorum kızlar herkeze slm lar.ben 75 den şu an da 60 kiloyum sarım saklı cevis suyuna borçluyum bu şekil de kilo vermemin nedenini biraz diyetle 15 k.g verdim herkezin büünyesi birdehil bana yaradı.çok mutluyum 50 kilo olmayı hedefliyorum kızlar ben 15 kiloyu 3 ay gibi bir sürede verdim haberiniz ola 1 ay da dehil:KK70:

ayyy canım tebrık ederım vallahı super ne guzel bende tamö ne zamandır yazmıyorum bı bakayım dedım senı gordugume sevındım dogrusu m erak edıyordum senı,

benimde kolesterol sorunum v ardı hatırlarsan sadece 15 gun yapabıldım daha sonra kızım hastalandı ve yapamadım sonrakı 15 gun ıcınde kan testı yaptırım ve hakıkaten kolestreolum dustu 190 olması gereken trıglıserım 540 da ıken 230 a düştü ama hiç mkilo vermedim çünkü hiç dikkat etmedim ama bayramdan sonra tekrar baslıyacam

hoşacakal canım....tekrar tebrık ederım azmını

Ben sirke bal içiyordum mart gibi başlamıstım.. Mayıs sonu gibi finallerden kaldı.. haftasonları 1 saatte yuruyordum mumkun oldukca. arada mekik cekiyordum yatmadan 10-20 tane.. 90 kiloydum. 46 beden pant giyiyordum..

sonuc olarak; suan 40-42 beden giiyorum 79-80 kiloyumm.. yakında tekrar yuruyuse sirkeye ve tabi ki azme devam edice m:))

ama neremden zayıfladım anlamadm kocaman kat kat bi gobegm var gitmiyoooo! napcam ben :KK43:((((

ayyy canım tebrık ederım vallahı super ne guzel bende tamö ne zamandır yazmıyorum bı bakayım dedım senı gordugume sevındım dogrusu m erak edıyordum senı,

benimde kolesterol sorunum v ardı hatırlarsan sadece 15 gun yapabıldım daha sonra kızım hastalandı ve yapamadım sonrakı 15 gun ıcınde kan testı yaptırım ve hakıkaten kolestreolum dustu 190 olması gereken trıglıserım 540 da ıken 230 a düştü ama hiç mkilo vermedim çünkü hiç dikkat etmedim ama bayramdan sonra tekrar baslıyacam

hoşacakal canım....tekrar tebrık ederım azmını

cnm ben de seni gördühüme sevin dim.bak zayıflıyamasan bile kolosterolü nü düşürmüş demek ki işeyaramış:)) ama sen devem et .hoşcakal canım a.e.o. öptüm

kızlar konu geride kalmış. içenler varmı hala?? ben kilo verdim ancak kilomu sabit tutmak için içiyorum.. sizden ne haber??

X