Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

UOTE=EU1;2633295]ceviz suyunun (anlatıdığı şekilde 1 gün suda bekletilerek) kolestrole çok iyi geldiğini, düşürdüğünü biliyorum, bizimkilerde içiyo ama sarımsakla beraber ilk defa duydum ama sabah sabah sarımsak kokusunu düşünemiyorum, gün boyu içimden kokusu çıkmaz sanki, ıııyyy ama bunu göze alanlar olabilir, saygı duyarız tabii, ama ben :eek:
yinede buradan durumu takip edicem, belki bende herşeyi göze alırım, belli mi olur kafamçokkarıştı[/QUOTE]
arkasından süt içdinmi sarımsak kokusu felan kalmaz :) denedim faydası var :KK16:

Yağ Yakan Besinler ve Yağ Yakıcı Süper Formüller Tıklayınız

Diyet Listeleri İçin Tıklayınız

Diyet Hakkında Herşey Ve Süper Diyet Listeleri İçin Tıklayınız

index.php

Arkadaşlar önceki mesajımda "dünden beri içiyorum, bi yarım kilo vermişim ama hemen bu suya bağlamim, eğer işe yararsa yazarım" demiştim ya hani.. a.s :eek:
Ben yapın derim, 3 gündür içiyorum ve 2 kilo verdim çünkü! bunu da deneyelim ne çıkar a.s.
dahada verdınız mı

Bugün itibariyle başladım...

15 devam Edip 1 hafta ara verip tekrar 15 gün yapacağım

Handandandan Handandandan Baslayabildiniz mi acaba,etkisi var mi tavsiye eder misiniz?
Başlayalı 1 hafta oldu, 83.5 ile basladim, ilk iki gün tartıda azalma gördüm, sonra adet gördüm vücudum ödem tuttu..elim bile sis..ama tartıda yinede çok yukselmedim...adetim bittikten birkac gün sonra net birşeyler söyleyebilirim...

Başlayalı 1 hafta oldu, 83.5 ile basladim, ilk iki gün tartıda azalma gördüm, sonra adet gördüm vücudum ödem tuttu..elim bile sis..ama tartıda yinede çok yukselmedim...adetim bittikten birkac gün sonra net birşeyler söyleyebilirim...

bende bugun basladim,acikcasi hem kilo kaybi olarak gormek istiyorum,hem de faydali olduguna inaniyorum.kismet bakalim:KK55:

Bugün itibariyle başladım...

15 devam Edip 1 hafta ara verip tekrar 15 gün yapacağım

Handandandan Handandandan Baslayabildiniz mi acaba,etkisi var mi tavsiye eder misiniz?

Kilo verebildiniz mi peki?

2 haftada 3 kilo verdim...

Bu benim için yeterli,..

Emziren bir anneyim....

Spor yapmıyorum, yememden kısmıyorum, kahvaltıda bal reçel yiyerek, gün içerisinde tatlı tüketerek verilebilecek en iyi kilo olduğunu düşünüyorum......

Şunu da belirteyim ki bugüne kadar kendi kendime uyguladım hiçbir diyette kilo veremedim...

1 hafta ara verip yeniden 2 hafta yapacağım..

2 haftada 3 kilo verdim...

Bu benim için yeterli,..

Emziren bir anneyim....

Spor yapmıyorum, yememden kısmıyorum, kahvaltıda bal reçel yiyerek, gün içerisinde tatlı tüketerek verilebilecek en iyi kilo olduğunu düşünüyorum......

Şunu da belirteyim ki bugüne kadar kendi kendime uyguladım hiçbir diyette kilo veremedim...

1 hafta ara verip yeniden 2 hafta yapacağım..

tebrik ederim cok guzel olmus,2 hafta her sabah ac karnina 1 bardak ictiniz degil mi?
ben 2 gun yaptim cevizim bittigi icin ara verdim tekrar baslayacagim.kotu bir tadi yoktu ve bana enerji vermisti

X