Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

Hipotiroid hastasıyım. Benim için kilo vermek neredeyse imkansız DI ! ! Ki her gün düzenli olarak 1 saat yürümeme ve diyet yapmama rağmen.Ta ki bu formülü uygulayana kadar. İNANAMIYORUM ! Bir günde 1.400 Gr. verdim..KESİNLİKLE DEVAM EDECEĞİM.Ceviz içi + sarmısak SENİ ÇOK SEVİYORUM :)

olur valla yanınada bir duble kırmızı şarap iyi gider. sefan olsun!

tarifi bende deneyecem fakat hanımlar dikkat sarmısağı bütün yutmak tehlikeli oluyor annem tansiyon için her gün bit tane yutardı ama bir gün boğazına yapıştı sarmısak pek kaygan değilya acile gittik resmen yani ölüyodu en azından iki ye üçe bölmek lazım benden demesi

ben zaten hiç bişi yutamıyorum 4e 5e bölüyorum başka türlü olmuyor.hepsini de teker teker suyla yutuyorum sabah kalkar kalkmaz en az 2-3 bardak su içmiş oluyorum hehe...

bende burayı okudum etkilendim ama sadece bir diş sarımsak soyup yutabildim. suya koyup içemem heralde. geçen perşembede lahana kapsülüne başladım. bir gelişme olmadı. iştahım falan kesik değil. twist and shape le de çalışıyorum. hayırlısı hepimize kolay gelsin.

her bünye farklıdır arkadaşım,herkese verilen diyet bünyeye göredir..kilo alışın farklı nedenleri vardır..o yüzden bir başkasına uygulanıpta sonuç veren bir kür başka bir insanda farklı etki yapabilir..uyarmak istedim..

merhaba arkadaşlar annem bugünden itibaren başlıyor şu an 83 kg ben de gelişmeleri bildiririm sonuç da zararlı bişey değil

Kızlar farkındaysanız 5o'Li bedenlerden düşmüş ilk mesajdaki bay/bayan. Yani kilosu fazla olan biriymiş. Böyle fazla kilodaki insanların da diyete ilk başladıklarında önce çok hızlı kilo verdikleri hepimizce maLum. Elbette sarımsak ve ceviz Allah'ın bizlere sunduğu 2 şifa kaynağı. Vücut için etkileri say say bitmez. Paylaşım yapan herkese teşekkür ediyorum. Ama sakın ben de 16 kilo veririm diye başlamayın bu karışıma. Birincisi 16 kilo değil, 1 kilo bile veremeyince psikolojik olarak üzülürsünüz, ikisincisi de bu sadece yardımcı (aLternatif) bir karışım. Sadece bununla kilo vermeyi planlıyorsanız, umarım planlarınız gerçekleşir, ama hiç sanmıyorum. Ben de verdiğim kiloları yardımcı karışımlar kullanarak verdim, ama en büyük yardımı SPORDAN ALDIM. Tavsiye ederim, kaldırın popoları, akşam dizinizi izlerken bir yandan da aerobik yapın, farkı göreceksiniz.

bu tarif bazı bayanlarda bencede metabolizmayı hızlandırmıştır.
16 kilo veren amcada sanırım cok aşırı kilolu biriydi.. yag ne kadar fazla olursa ilk aylar o kadar hızlı verilio zamanla azalıyor tabi vermek devam edilirse..
sarmısak bana nefes darlıgı yapıyor saten astımım var alerjım var sanırım ..
cevizde cok tok tutucu bi besin. diyet yaparken arada tek tuk yiyilse ii olur gibime geliyor..
en güzeli güzel bi diyet ve yürüyüs.
kuzenlerim almanyada ve 2 tanesi cok acaip kilo verdi. biri 60 kilo filan verdi belkide fazla. biride ona yakın ama 1 senede filan verdiler..
en yakın kız arkadasım 4 ayda 35 kilo verdi.. sıkı diyet yuruyusle.kaydirigubbakcemile5

kızlar benim bugün 5 . günüm başlayalı kilo için daha erken zaten diet yapıyorum ama 2 gündür benim cok iştahımı kesti sanırım onun etkisi

beni mahvetti ..... kilo vermemi durdurdu resmen ... kesince tekrardan kilo vermeye basladımmm.... bence belli süre için kullanın yarar ve zarar tesbiti yapın

ya ben bu siteye yapisip kaliyorum oku oku butun yazilanlari bastan sona okuyorum kilo verecem diye ,, verenlere cok seviniyorum bende yarin baslar baslamaz verecem sanki oyle dusunuyorum cok istahlaniyorum 2 gun gecmeden tartiliyorum ve bana hic faydasi olmuyor diyorum baska bisey ariyorum istiyorumki hemen gitsin kilo ee olurmu olmaz tabiki ama yarin sabah hazirlayip koyacagim ertesi gun icecegim ve tartilacagim baskulunde pilini cikaracagim direk cope atacagim tartilinca kilo verdimmi gevsiyorum vermedimmi zaten veremiyorum diyorum birakiyorum
veeeeeeeeee
hafif bir diyet + spor+ yuruyus+bu karisim =kilo verecegim
eeeeeeee
bunlari bir yaparsam zaten en azindan kilo alimim olmayacak diye umuyorum bunlari tam yaparsam veririmde heralde insallah

Sonuc ne kizlar bu sarimsakli karisimda?
Kilo veren pek yok gibi?
Icine atila sarmisakla ceviz de yenilecekmi?
Orasini tam anlamadimda:KK43:

X