Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

ya evet bu elma gerçekten mucize kızlar, deneyin derim , bide ceviz kolesterol düşürücü özelliği var ama zayıflatırmı bilmiyorum, kullananlar olursa neticeyi yazsınlar, bende takip edicem bende....merak ettim valla

Ben bu formülle 4.5 kg verdim 9 günde..Şimdi soğan suyunu deniyorum.. Cevizleri yedim sarmısağı ise ufak parçalara bölerek yuttum.Sevgiler

9 günde 4,5 kilo muu günde 5oo gr yani muhteşem bir sonuç bence :nazar: sadece bununla mı verdin o kiloları yoksa yanında başka bir şey de uyguladın mı :uhm: Ben de yarın başlayacağım, zayıflatmasa da sarımsak da ceviz de vücut için çok faydalı, zararı olacağını sanmıyorum.

ceviz ve sarımsak yenilecek mi yoksa sadece suyumu içilecek bi bilginiz var mı yazın lütfen...

ben yapıyorum bir kaç gündür kilo verdiğim söylenemez aslınad regliyim
yediklerime dikkat ediyorum bir çok şey yapıyorum aslında işe yarıyor mu acaba bunun için 2 hafta beklemek lazım sanırım

günaydınlar, ben de az önce ilk defa sarımsak-cevizli suyu içtim, sabah sabah o ağır sarımsak kokusu midemi bulandırmadı değil... Sarımsağım çok büyüktü, yarısını kullandım. Küçük küçük parçalara ayırdım, yoksa yutamazdım. 4-5 tane de ceviz attım içine, ağzını kapattım akşamdan. Az önce de içtim, regl olduğum için kiloda nasıl etkisi olacak bilemiyorum. Kokusu sonradan kalır mı onu da bilemiyorum. Gelişmeleri yazarım size, mutlu günler a.s.

selam kızlar pazartesi günü uygulamaya başladım ama 3 gün uygulayabildim...3 günde 1 kilo werdim. bunun yağ yakma gibi bir özelliği yok sanırım ama iştah kaptıyor. azıcık yemekle doyuyorum...
cevizi yedim, sarımsakları attım... çünkü onları yazın yutmayı denemiştim ve gün boyunca midem bulanmıştı onun için yutmadım sarımsakları...
bilmiyorum yani ne kdr etkili oldu... bu hftada devam etmeyi dşünüyorum. gelişmeleri yazarım...

bende basladim iki gundur iciyorum.... ama bunun yaninda neler neler yapiyor... diyet spor.. cla kapsulu yesil cay bunuda yapayim t olsun dedim nasilim ama :) bunun ayri bi faydasi olmasada ben sarimsakli cevizi cok sevdim... dediginiz gibi faydasida varsa ohhh yasadin.... herkese kolay gelsin..

ya canım sen emin misin 1 ayda 16 kilo verdirdiğinden peki bu formülün yanında başka yaptığı diyetide yazarm mısın?

ya lütfen ya gerçekten zayıflatıyomuuu??nolur sonucunu yazarmsınız?daha 12 yaşındayım ve bu kilolardan 1 ay içinde kurtulmam gerek anadolu ateşi göterimiz olcak eğerr o kıyafetlere giremmesem oynayamam...nolursunuzz..tam 20 kilo vermem gerekkk..

Yapipda kilo veren arkadaslar,
sarmisagi tüm atiyorsunuz heralde kac sarmisak kac ceviz?
Sonra ac karnina yutuyorsunuz bunlari, eeeee bütün gün sonra sarmisakmi kokuyorsunuz?
Bunu cok merak ediyorum , lütfen bilgi.:)))

arkadaslar bu konu acıldıgından beri uygulayan ve sonuclarını alan yada almayan arkadaslar yazarsa hepimiz bilgileniriz. nasıl oldu faydalımı yan etkisi varmı flan flam.. ben yarın baslıyorum .

Yapipda kilo veren arkadaslar,
sarmisagi tüm atiyorsunuz heralde kac sarmisak kac ceviz?
Sonra ac karnina yutuyorsunuz bunlari, eeeee bütün gün sonra sarmisakmi kokuyorsunuz?
Bunu cok merak ediyorum , lütfen bilgi.:)))

canm akşam yatmadan önce 1 diş soyulmus sarmısak ve1 2 tane ceviz içini ikiye bölüp bir bardak suyun içine koy ve sabah kalktıgında ac karnına suyu içip sarmısagı tüm yutmaya calıs yutamazsan 2 böl yut ama çiğneme . çiğnersem kokarsın akşama kadar tüm yatarsan hiç koku yapmıyor . cevizleride ye.. bunu 1 ay boyunca düzenli yap. yanında diyet ve spor yaparsan cok daha cabuk sonuc alıyorsun . başarılar : ) cokacimcoook

arkadaşlar ben öle her bulduğunu deneyen biri değilim ama bu formülden hoşlandım ama benim tansiyon sorunum var yani hep 8/5 9/5 falan hatta bir keresinde sarısaktan dolayı tansiyonum iyice düşmüş bayılmıştım şimdide korkuyorum yine aynı şeyi yaşarmıyım diye sizlerde tansiyon düşüklüğü yaptımı bilgilendirirseniz sevinirim

X