Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

kizlaaaaaar bakin ne bulduuuuuuuummm

Doğum sonrası kilolarından kurtulmak isteyen seksi yıldız Angelina Jolie, 'sarmısak çaylı' diyet uygulamaya başladı. Doğum yaptığı Güney Afrika ülkesi Namibya'da sağlık gurularının tavsiye ettiği sarmısak çayını yanından ayırmayan Jolie'nin yakınları, güzel oyuncunun doğum sırasında aldığı 11 kilodan hızla kurtulduğunu söylüyor. Jolie'nin uyguladığı diyet programının merkezinde bulunan sarmısak çayı Meksika ve İspanya'da soğuk algınlığı tedavisinde kullanılıyor. Ancak çayın, bağırsakları çalıştırarak zayıflamada etkili olduğu da söyleniyor.

İŞTE MUCİZEVİ TARİF...

Bir çok yönden sağlığa yararlı olan sarmısak çayın malzemeleri ve hazırlanış tarifi: Bir tencerenin içine 3 bardak su ve 3 diş sarmısağı atın ve kaynatın. Su kaynadıktan sonra yarım bardak bal ve yarım bardak limon suyu ilave edin, soğumaya bırakın. Günde 3 kez ılık olarak yarım bardak için. Bir sonraki gün kullanmak içinse, kaynattığınız kabı buzdolabında saklayabilirsiniz.

ben denedim bir gram bile verdirmedi üzgünüm:KK43:((Çok üzgünüm çoook

arkadaşlar bende başladım buna diyet spor artı bunada başladım haftaya salı size ildirecem kaç kilo oldugumu agız kokusu yapmıyo ben bölmeden ve cignemeden yuttum ha bide tokluk hiisi veriyo bana öyle geldi yani

bu arada yazmayı unutmuşumben 2 haftadır wcde sorun yaşıyodum baya fark yapdı bence bunu kilo için degil saglık acısındanda için araşdırdım her dertde devaya

bunların vucuttaki yağları yakmaya faydası var.ben bir büyük baş soğanı dörde bölüyor 4 su bardağı su koyarak 3 bardak kalana kadar kaynatıyorum sabah akşam olmak üzere içiyorum.Bunu bir yıl öncede yaptım inanın vucudumumda kokuda olmadı kiloda verdim.En önemlisi verilen kiloya göre giysilerde daha fazla beden olarak düştüm.Yani yağlarımı yaktı.Daha önceki yıllarda 48 benden pantolon bile giydiğim zaman oldu bu soğan suyunu yaparak iki ayda 38-40 bedene aman aman rejim yapmadan indim.Sadece yediğim ekmek dilim sayısını günde bir dilim yaparak her yemekten doyana kadar yiyerek kilo verdim.Çok güzel değilmi???Denemediğim yol kalmamıştı zayıflama bandlarının birkaç markasını denemiştim işe yaramamıştı.Şu anda soğan suyuna devam hem zor değil hemde içimi kolay kesinlikle deneyin derim...

öğle ve akşam 3 er bardak mı içiyorsun yoksa hazırladığın 3 bardak suyu öğle ve akşam 1.5 bardak olarak mı içiyorsun ? bir de aç mı tok karnına mı içtin cevaplarsan sevinirim canım

Bende başladım arkadaşlar çok sıkı olmamakla birlikte diyette yapıyorum.yerimsenibenBen sarımsak tanesi büyük diye bölerek yuttum çok hafif bir koku oldu ama olsun topu topu 6 altı kilo fazlam var ama veremiyorum:uhm: bir türlü şubattan ,diyetteyim bir 7 kilo verdim ama 2 aydır hiç veremiyorum.:tomato:İnşallah çok umutluyum azcık tansiyonum düştü ama devam.Tansiyonu yükseltmek için tuzu biraz artırsak mı oda diyete uymaz .....3 günde iki kilo veren arkadaşlar valla muhteşem ne diyimmmm hayal gibi:dance:....İnşallah ve maşallah.:1rolleyes:

kızlar selam,
sarımsak yutan arkadaşlar nasıl bir etkisi oluyor iştahmı azalıyor yani diyet yapıyormusunuz sarımakla birlikte :uhm: yada spor.
yani sadece sarımsak yutum normalk öğünlerini yiyip spor yapmadan kilo veren varmı içinizdejeyyar

kızlar selam,
sarımsak yutan arkadaşlar nasıl bir etkisi oluyor iştahmı azalıyor yani diyet yapıyormusunuz sarımakla birlikte :uhm: yada spor.
yani sadece sarımsak yutum normalk öğünlerini yiyip spor yapmadan kilo veren varmı içinizdejeyyar

evet geçen yaz ben son 1.5 - 2 kiloyu sarımsak yutarak ve diyet yapmadan verdim üstelik sporu da bırakmıştım ama şimdi bünyem alıştı galiba eskisi gibi etki alamıyorum yada sarımsağın cinsinden kaynaklanıyor bilemiyorum

canım tebrikler:hooray:
peki yeme düzenin nasıl yani diyet yapıyormusun bu sarımsak harici özel bişey yaptınmı 3 gğünde 2 kg çok ciddibir rakam yaniyerimseniben

Kusura bakma geç yazıyorum cevabı.. Öyle sıkı bi diyet falan yapmadım, ben sabahları kalkar kalkmaz kahvaltı edemeyenlerdenim ama işe gidiyorum malum bi süre tutsun diye cornfleakes yiorum bazen. Bu suyu içerken de öyle yaptım, sabah cornfleakes yedim, öğlen normal öğünümü yedim hiç kısmadan, akşam yine cornfleakes yedim, ve bol su içtim..Çay kahve zaten Allah ne verdiyse jeyyar Bu şekilde yiyorum uzun zamandır zaten, ama bi gram bile kayıp yoktu, suyla beraber başladı.. Şimdi biraz durdu, ama takipteyim yerimseniben gelişmeleri bildiricem..

Benim ikinci günüm daha bir değişiklik yok ama ümid ediyorum az kaçamaklar var onları da halletsem vericemde çok yoruluyorum bu ara irademş zorlamata zorlanıyorum.Ben öğlen ya da akşam da bi tane yutmayı düşünüyorum yarın.

Benim ikinci günüm daha bir değişiklik yok ama ümid ediyorum az kaçamaklar var onları da halletsem vericemde çok yoruluyorum bu ara irademş zorlamata zorlanıyorum.Ben öğlen ya da akşam da bi tane yutmayı düşünüyorum yarın.

ya güzelim sende abartdın ya 2 gün degişlik yok bu metobolizmayı hızlandıryo senş bşrden 38 beden yapacak diye bişi yok sabre ve bence spor ve diyet de yap yoksa boşş bunlar ya ve haftada yarım ila 1 kilo versen yeter geri yalan yani geri alınıyoşutarafagitti

bende ilk kez bugün sabah içtim.. öyle tok hissediyorum ki kendimi pek bişey yiyemedim kahvaltıda.. hala hiç birşey yemek gelmiyor içimden benneyaptımki

kızlar birşey yemden verilen kilo geri dönüyor fazlasıyla,bu şekilde yapmayın
dikkat edin azda olsa yeyin...

slm kızlar ben 21/05/2008 tarihinden beri her sabah tarife bire bir uyarak yapıyorum ama bi faydasını görmedim :KK43:(((( bırakıyorum ( bu suyun yanında rejim ve sporda yapıyorum ) ha unutmadan ben sadece suyub*nu içiyordum sarımsağı yutmuyordum acaba yutmadım diyemi ektisi olmadı ama tariftede suyunu için diyordu dimi üffff galiba kafam karıştı

bana şöyle esaslı bi ratif verecek biri yokmu :KK43:(

Son düzenleme:
Sarımsağı yutacaksın canım ben hap gibi bölüyorum ağzımda hiç bekletmeden yutuyorum ikinci bir bardak su da içmiş oluyorum böylece koku falan olmuyor ağzında oyalamadığın için.Galiba faydası var ben 5-6 gündür kullanıyorum uzun zamandır durmuştukilo vermem, kıpırdanma var bu ara inşallah bakalım.

Kullanan çok kiş var ama ne den yorum yapılmıyor ki:uhm:

slm kızlar ben 21/05/2008 tarihinden beri her sabah tarife bire bir uyarak yapıyorum ama bi faydasını görmedim :KK43:(((( bırakıyorum ( bu suyun yanında rejim ve sporda yapıyorum ) ha unutmadan ben sadece suyub*nu içiyordum sarımsağı yutmuyordum acaba yutmadım diyemi ektisi olmadı ama tariftede suyunu için diyordu dimi üffff galiba kafam karıştı

güzelim suyunu iç cevizlerini ye sarımsaklarını mutlaka yutt yut diyoruz koku acısından ... zaten sarımsagın tek başına bile mtobolizma hızlandırma gibi bir özelligi var .. a.s.

selam
inanin herseyi deniyorum deniyorum ama hep bir yerlerde kesilip gidiyor.Muhakkak bir seyler dokunuyor
yaklasik 3 gündür bu formülü denedim ama reflü hastaligim oldugu icin yuttugum kücültsem dahi gün icerisinde tekrar icimde canlanip girtlagima diziliyorlar,ama inat ya onlar dizi dizi diziliyor ben tekrar yerlerine yolluyorum,
ama tek bildigim suki hareket etmeden ve diyet yapmadan hic bir sey mucize olarak gelismiyor tabiki her metabolizma farkliliklar gösterir.Bu formüllerde tamamlayici alternatif tip gibi sen asil tedaviyi uygulamadan bundan basalayim dersen olmuyor iste sonra kisadan kesip "olmuyor iste ise yaramiyor diyoruz ise yaradi diyenler eminimki yediklerine dikkat edip minumum seviyede bile olsa hareket etmislerdir

Yoksa tamam bu formülde kabulum ama sac ayagi gibi 3 bacakda durmali tek bacakla olmaz durmaz
ben hepimizin düsüncelerini aktariyorum belki benden öncede pek cok kisi deneyimleyip yazmistir,ama olsun kendimi bunlari yazmaktan alikoyamadim.

yinede deneyecegim yinede deneyecegim
taki su sayfalardan birine "Yuppppiiii basardim kilo verdim" diyene kadar ama inanin zor zor cok zor.

Sarimsagida yutmalisin

tarif ise
bir bardaga su bardagi suyu doldur icine 2-3 tane ceviz at cevizler yarimsa yani ortadan bölünmüs ise 2 oluyor bir tanede sarimsak egerki sarimsak tanen kücükse ya onu yutarken böl yada suya attiginda malum ebatlar farklilk gösterebilir ama sarimsaklari yut ister o bardakda olan su ile yut istersen ekstra bir su ile malum her halukarda su icmek faydali ama o bir bardagini da iciyorsun muhakkak
:1rolleyes:a.s.

X