Göz Makyajı Kavissiz kaş

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
fatolina onerin icin cok tesekkür ederim valla bu kaslarimin yüzünden moralim cok bozuluyor

kavisli kaştan hiç hoşlanmıyorum ya bence insanı olduğundan yaşlı olgun gösteriyo doğallığı gidiyo düz kaş favorim yukarı doğru 10 numara duruyo valla da sexyyyyy oluyosun sengözlerimebaksanab

kavisli kaşı hiç begenmiyorum yıllardır kavis yaptırcam diye kaşlarım nerdeyse yok olup gidiyodu aldıra aldıra incecik kalmışlardı ve çok büyük gösteriyo insanın yaşını şimdi saldım ölece bi iki tel alıyorum kendim çokta güzeller ve 3-4 yaş küçük bile gösteriyorum dogallıktan yanayım neseki bunu farkettimm

kızlar galiba insan kendisinde olmayanı istiyor ...benimde kaslarım duz her zaman kavisli olmasını istemıssımdır =(

valla benim yüz ifadem oval yanaklı pek kemik hatlarım keskin olmadığından kavis gidiyor bana ama kesin hatlı yüzlere kavis çok sert etki yaratıyor

benim kaşlarım da kavislidir bi ara kafayı takmıştım düz kaşlara ama bi türlü yapamadı kuaförler o şekilde :KK43:

kızlar uzun suratlara kavissiz kaş yakışıyomş
kavisli yaparsanz daha da uzun olur
ben de düz kaş hastasıyım ya bakıslara bi etkileyicilik falan katıyoaklinialirimsmile
benim kaşlarım şu resimdeki gibi
ben düz yapmaya kararlıyım.
uzasınlar da azcık
sarımsak süreym bari

1 aydır sarımsak badem ve menekşe yağı sürüyorum düz kaşa sahip olabilmek için baya yol aldım
Umarım kısa sürede dolar boşluklar
Kirpi gibi gezmekten bıktım mafoldumben

bende doğallıktan yanayım. Berenin kaşları muhteşem.

beren'in kaşlarının neresi güzel be ormanın çocuğu gib duruyor hele yakından iğrenç.

çok kalkık ve kavisli kaşlar bkz : ^.^ böyle iğrenc ama doğal kavisli kaşlar çok süper duruyor alttan bir iki kere şekil verdirin sonra hep toparlatın , elletmeyin fazla bide hint yağı kaşları cok güzelleştiriyo ve kalınlaştırıyo . Öneririm :KK1:

Benim kaşlarım da kavisliydi ve uzattım sonrada düz şekil verdim, işte fotoğraflarım :):

Düzeltmeden önce:

l48ba55ddabe5468cadef23.jpg

By melancholien at 2011-03-06

Düzelttikten sonra:

img43204545454544458.jpg

By melancholien at 2011-03-04

arkadasla bende yillarca kavisli kullandim ama duz kasi cok istedigimden sonunda cesaret ettim ve uclarinin cogunu aldim ve birazda ustten alarak kaslarimi duz yapma yoluna girdim.Belli muddet hep kas kalemi kullandim.Geceler yatmadan bazi aksamlar badem bazi aksamlar sarimsak yagi surdum.Ve kaslarim nerdeyse oturdu diebilirim.Artik boyamadanda dumduz.Yalniz cok daha az sabrdersem iyice istedigim gibi olucak.I $photo-1.jpeg nanin uz ifademi daha cekici yapti yani cevrem oyle diyor hep.Tavsiye edrim arkadaslarim.Burdan nasi resim yuklenio bilmiorum ama yapmaya calisicam umarim olur opuldnuz

arkadasla bende yillarca kavisli kullandim ama duz kasi cok istedigimden sonunda cesaret ettim ve uclarinin cogunu aldim ve birazda ustten alarak kaslarimi duz yapma yoluna girdim.Belli muddet hep kas kalemi kullandim.Geceler yatmadan bazi aksamlar badem bazi aksamlar sarimsak yagi surdum.Ve kaslarim nerdeyse oturdu diebilirim.Artik boyamadanda dumduz.Yalniz cok daha az sabrdersem iyice istedigim gibi olucak.IEki Görüntüle 155108 nanin uz ifademi daha cekici yapti yani cevrem oyle diyor hep.Tavsiye edrim arkadaslarim.Burdan nasi resim yuklenio bilmiorum ama yapmaya calisicam umarim olur opuldnuz

evet güzel olmş güle güle kullan :)

Bende bişe sorcaktım hazır konu açılmışken benmde kaşlarım alt resimdeki gibi ama ben uzun durmasını ıstıyorum çok kısa kaşlarım var kalemle çizdiğimde belli oluyor üst resimdeki gibi olması mümkünmü ? ? $page.jpg

Benim kaşlarım da kavisliydi ve uzattım sonrada düz şekil verdim, işte fotoğraflarım :):

Düzeltmeden önce:

l48ba55ddabe5468cadef23.jpg

By melancholien at 2011-03-06

Düzelttikten sonra:

img43204545454544458.jpg

By melancholien at 2011-03-04

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaşı falan bilmiyrum da üstteki fotoğrafta saç rengi mükemmel bende o renk istiyorum yakışır mı ki :84::84::84:

ben düz kaşı seviyorum. kristen stewart cok hos*

Dümdüz kas ve fazla kavisli kas ifadeyi sert gösteriyor. En ideali bu. Cok düz ve koyu renk degil, dogal duruyor. Hic alinmamis gibi de degil. Ben de bu sekilde kullaniyorum kaslarimi. Bu arada kaslariniz gür ve koyu renkse fazla kalin birakmayin, ifadeyi sert yapiyor.

Son düzenleme:
benim kaşlarım da kendinden kavisli ve ince kalkık.hiç almıyorum.Thalia'nın kaşlarına çok benziyor ama biraz daha ince.yolda çevirip soruyorlar kime aldırıyorsun diye.oğlumun kaşlarıda benim gibi.ama ben düz kaşları da çok beğeniyorum.kaşlarımı almadığım için düz de yapamıyorum.İnsan kendinde olmayanı istiyor.avatarımdaki kaş çok hoşuma gidiyor benim.

X