Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

Ya bu arada arkadaşlar bir şey soracağım size? Sizin de sırt üstü uzanıp kollarınızı başınızın altında bağladığınızda göğüsleriniz dümdüz, hiç yoklarmış gibi yani bir erkeğin göğsüymüş gibi oluyor mu? :KK43: :KK43:

bende de oyle adacayi. hadi gel beraber aglayalim. :çok üzgünüm: senağlama

ya kızlar öncelikle bi yanlışı düzelteyim sanırım buna ben sebep oldum. saw palmetto erkeklere özel bi ürün ama kadınlar da kullanabiliyor, cinsel soğukluğa, rahim iltihabı vs vs bunları forumda daha önce yazmıştık zaten. ama göğüs büyütme gibi bi "yan etkisi" olduğu anlaşılmış diye birşey yok. bu etki bilimsel olarak kanıtlanmış zaten yani ilacın "yan etkisi" falan değil. bilmem anlatabildim mi.

canım şimdi senin sorularına geleyim, ben kullanalı 24 gün oluyo tam 1 mayısta başladığım için akılda kalması kolay:KK70:. ilk kullandığımda bu zamanda belirgin farkı görmüştüm ama yine de sabırsız davranmıyorum tekrar tekrar söylüyorum ki umutsuzluğa kapılma diye o zaman günde 6 şimdi günde 2 tane içiyorum. buna rağmen göğsümde baya bi sertlik var. şöyle ki var olan alanın içi baya dolu ama henüz alanlara yayılmadı, o da olacak umarım, benim de hastalığıma iki hafta var ondan olamaz hem nerdeyse bir haftadır bu halde. ben umutluyum ve uzun bi müddet kullanıcam.

mide mevzusuna gelince, doğru düzgün yemek yemeden ilacı içiyorsan böyle bi etki yapması doğaldır bence çünkü aç karnına ne içersen iç dokunur hele de benim gibi bozuk bi miden varsa. sıcaklar bastırdı bi de ondan da olabilir. mesela geçen kalktığımda yüzün gözüm nasıl şişti anlatamam ödemli gibi. ister istemez ben de korktum 3 alıyoken tekrardan 2ye indirdim ama zannetmiyoum sawdan olacağını. tekrarlayan bi durum olsaydı tamam o zaman korkardım, bırakabilirdim bile. havanın etkisiyle böyle şeyler yaşamamız normal diye düşünüyorum.

zırcımmm şimdi şu sawı kullanmaaya geldi sıra deneye deneye bi hal olduk şimdi saw almayı düşünüyorum ama hangisini alacağımı bilmiyorum yani hangi firmanınkini acaba senin netten sipariş ettiğini mi alsam yoksa başka bişeymi alsam bilmiyorum sen ne durumdasın şu anda gnc nin kini kullanıyodun ne diyosun allıyımmı ondan yoksa başkamı tavsiye edersin valla çok bunaldım yazda geldi şu hatunlar sereserpe gözüme soka soka geziyorlar :eek:klava:
iyice bunalıma giriyorum yaaaaaaaa şu sayfada bağıra bağıra işte budur kızlar sonunda buldum diye bağırmak istiyorum iinşallaah o günler çok yakındır yarabimmmmmmm:nazar:

iyice bunalıma giriyorum yaaaaaaaa şu sayfada bağıra bağıra işte budur kızlar sonunda buldum diye bağırmak istiyorum iinşallaah o günler çok yakındır yarabimmmmmmm:nazar:

Amin canım, amin.. Yürekten hem de... Benim 10 gün olucak yarın. Hafif sızlama var, daha doğrusu elimi değince hafiften acıyor, sanki adet dönemindeki hassaslık gibi. Umarım doğru yoldayızdır.

bu ürünleri yemeye içmeye korkuyorum kilo aldırır diye..göğsümüze masaj yaparak dolgunlaştırabileceğimz bir yağ yada yağ karışımı varmı ?

öncelikle efenim ben yalnızca iki farklı ürün kullandım, ki birinde daha yeniyim o yüzden yapacağım kıyaslama da çok sağlıklı olmaz. bana sorarsan maddiyat olarak yaklaş olaya ve en uygununu al ki adaçayının aldığı saw palmetto çok çok çokk uygun. ben gncden aldığımı bitirince onu alıcam mesela. ürünler arasında çok bi fark olacağını düşünmüyorum açıkçası. neden böyle düşündüğümü de pek bilmiyorum. saw palmetto meyvesi diyo gramı belirli zaten ne fark olabilir ki...
valla çok inceliyorum ondan mı bilmem ama hafif hafif bişiler olmaya başladı sanki elime daha bi dolgun geliyo

zırrrr cım çok sağol canım sanırım bende gnc den alıcam bilmediğim markaların ürününü kullanmıyım diyorum bide bu saw östrojen içeriyo bende şöyle bi akıl yürüttüm şimdi regli olmaya bi hafta kala vücüt östrojen üretimini artırıyo bu nedenle göğüslerde şişme ve hasasiyet oluyo taki regli bitene kadar devam ediyo o zaman bende diyorumki (hani fazla östrojen tehlikeli ya) bu sawı reglimize yaklaşınca başlayan şişmeleri hisedince bırakalım regli bitince devam edelim bide öğrendiğim bişey daha var östojen kadınların basenlerinin büyümesinde vede selülit oluşmasında çok etkisi varmış malesefff
bu arada zırrrcım sende gelişmeler başlamış nazar:nazar: değemesin diyorum darısı başımıza inşallaha.s.

arkadaşlar şimdi ben bu saw palmetoyu almaya gitmeden önce şöyle bi inceliyim dedim zaten biliyoruzki bu bi prostat hapı ve erkeklerde testeron seviyesini yükseltmek için kullanılıyormuş şimdi kadınlarda bu seviye yükselince kıllanma ve saç dökülmesine neden oluyormuş açıkcası ben kararsız kaldım kıllardan kurtulmak için lazere gidiyorum bide başıma kıl derdi çıkmasın emeklerim boşuna gider diye çok korkuyorum bide yüzümde falanda çıkar diye korkuyorum offfffffff ya zırrr arkadaşımızdan başka kullanan arkadaşlar sizde varmı böyle belirtiler inşallah olmaz :uhm:

Erkeklik hormonlarının arttırılması gerektiğinde rahatlıkla kullanılabilir.

Erkek cinsel sistemini güçlendirmesinin yanı sıra, kadınlarda da memelerin büyümesi amacıyla kullanılmakta olup; hem kadınlar hem de erkekler için cinsel istek arttırıcı etkiye sahiptir.

Çelişkili ifadelerrr CADIARZU

arkadaşlar şimdi ben bu saw palmetoyu almaya gitmeden önce şöyle bi inceliyim dedim zaten biliyoruzki bu bi prostat hapı ve erkeklerde testeron seviyesini yükseltmek için kullanılıyormuş şimdi kadınlarda bu seviye yükselince kıllanma ve saç dökülmesine neden oluyormuş açıkcası ben kararsız kaldım kıllardan kurtulmak için lazere gidiyorum bide başıma kıl derdi çıkmasın emeklerim boşuna gider diye çok korkuyorum bide yüzümde falanda çıkar diye korkuyorum offfffffff ya zırrr arkadaşımızdan başka kullanan arkadaşlar sizde varmı böyle belirtiler inşallah olmaz :uhm:

Canım ben de 10 gündür falan kullanıyorum henüz böyle bi şey söylemek için erken, ama kıllanma ya da saç dökülmesi gibi bir durum sezmedim. Üstelik ilginç olan saç dökülmesine karşı olarak da bu ürünü veriyorlar. Hatta burda bir arkadaş yazmıştı, aktarda saw'ı incelerken görevli kız gelip saç dökülmesi için mi istiyorsunuz, kullananlar memnun kaldı falan demiş. Ben de internette okudum, saç dökülmesine faydası olduğunu.
Dediğim gibi kıllanma adına şu an bi belirti görmedim ama zırr bi dönem bu ürünü kullanmış ve onunla aynı dönem kullanan arkadaşlarda kıllanma ile ilgili sorun yaşadıklarını söylemişler galiba ve hepsi bırakmış kullanmayı. Sanki öyle okudum diye hatırlıyorum. Ama kendilerinde kıllanma sorunu mu yaşadılar yoksa kıllanma ihtimali var diye korkup mu bıraktılar tam emin değilim. Zırr eğer okursa o noktayı aydınlatır sanırım.

Erkeklik hormonlarının arttırılması gerektiğinde rahatlıkla kullanılabilir.

Erkek cinsel sistemini güçlendirmesinin yanı sıra, kadınlarda da memelerin büyümesi amacıyla kullanılmakta olup; hem kadınlar hem de erkekler için cinsel istek arttırıcı etkiye sahiptir.

Çelişkili ifadelerrr CADIARZU

aslında deil cunku bazı disilik ve erkeklik hormonları aynı yerden uretiliyor hipofiz bezinden FSH ve LH mesela o yuzden cinse gore etkileri farklı oluyo braz bilisel oldu ama oole

aslında deil cunku bazı disilik ve erkeklik hormonları aynı yerden uretiliyor hipofiz bezinden FSH ve LH mesela o yuzden cinse gore etkileri farklı oluyo braz bilisel oldu ama oole

arkadaşlar kimsenin emeklerini bölmek istemiyorum sadece kaygılarımı yazdım bende sizin gibi aynı dertten muzdaribim keşke netice veren birşey bulsamda hepnize işte bu kızlar diye bilsem keza bulup burdan bizimle paylaşanlardanda Allah razı olsun önce sağlığımız yerinde olsun sonra çok istemiyoruzki olması gereken kadarı olsun emeksiz yemek olmaz bende hem araştırıyorum hem burayı takip ediyorum olumlu sonuçları ancak kullandıkça öğrenebiliriz ama kullandığımız şeylerin zararlarını gördüğümüzde de birbirimizi uyarmamız gerektiğini düşünüyorum bende bilgi aldığım için bunları sizinle paylaşmak istedim inşallah öğrendiklerim doğru değildirde ben ve benim gibi bekleyen arkdaşlar kullanmaya başlarız ve hepimizi mutlu eden sonuçlar alırız öpüyorum hepinizia.s.

yani bilimsel olsun tabi de fsh ve lh zaten kadınlarda işe yarayan hormonlar ben bağlantıyı anlayamadım..
tek bi besin, hem testosteron arttırsın hem östrojen, duymadım ben ama varsa da bilemicem 3 senedir öğretmediler bize valla..

kaylaa atlattinmi anneni? naniknanik bu isi cozsen cozsen sen cozersin walla..yani kullancaz ama bi zarari olurmu sen ogrenebilirsin..benim etrafimda hic tanidik doktor fln yok ee tanimadigim insanlara da ne biliim soramam heralde..hadi kusum yaa hallet su derdimizi.. fisfisfis

annem celallenmeden önce sordum canım ben sawı, ne için kullanıldığını da söyledim, işte dediğim gibi kızdı çok uğraşıyosun diye ve dedi ki testosteron arttırıyorsa hiç dolaşma lazer lazer, madem kullanacaksın kılların hem artar hem kalınlaşır dedi.. ben de korktumm

CADIARZU yani killari cogaltir diyosun..abi napcaz yaaa walla iyice kafam karisti..bi taraftan memisleri buyutelim derken obur taraftan maymuna donmeyelim kafamçokkarıştı

canım ama mantıklı olan öyle annem de alternatif tıp konusunda pek bilgili değil aslında ama düşününce öyle geliyor insana testosteron arttırıcı bir şeyse kılların artmasına sebep olabilir ama olmayabilir de.. hatta bazılarında olup bazılarında olmaya da bilir...

karışık işler..

ben göğüslerimden çk huyluyumdr eskiden bakamazdm banyoya bile sutyenle girerdm ona nyse alıştm ama asla dokunup masaj fln yapamam ayy çk huylanıorum yaaaa

aslında benim annemde kızıyo bu kadar üstüne düşme..bu sorunu paylaştığım insanlar evlenince büyür diyolar..bi bakıma öle aslında evli olupta göğüsleri küçük olan bi bayan görmedim açıkçası..ama beni en çok sinir eden kilo alınca biraz büyüyo verince küçülüyo..bide görüyorum bazen böyle incecik kızlar küçücük kalçaları felan var bakıyorum göğüsleri büyük..ee haliyle üzülüyo insan..ama benim kendi hatam yüzünden göğüslerim küçük..ta ilkokul 5de çıkmaya başlamıştı...bende utanıyodum basket oynuyodum ne biliyim ilerde buna üzüleceğimi..büyümesin diye hep bişilerle sıktırdım..şimdi hormonlarımı tekrar harekete geçirmeye çalışıyorum..bi iki beden masajla büyüttüm işte..küçe başladım..off kızlar hepimizin derdi aynı işte..ama yalnız olmadımı bilmek güzel..

kızlar mersin yagına başlayacağım en yakın zamanda ve üzüm yiyecegim bol bol çay da söylersenşz bana cok memlun olurum ama etkisini gördüyseniz okudum okudum sayfaları kafam karıstı bir sğrğ çay yazmışsınız ben kullandım şu çay faydalı kullan diosanız cvp bekliorumCADIARZU

cnm merhaba, tam olarak nası gösterdikler programda, ben izlemedimde kim nekadar kullanmış, nrkadar faydası olmuş?böyle bi bilgi verdiler mi?

yok cnm maalesef hiçbir bilgi vermediler bende belki burdan birileri duymuştur diye ümitlendim senağlama
bitkisel yağmış bu ürün

aman tanrım super bi konu acmışşınız maratona bende baslıcam karaaa üzümm habbeesiii lee lee lee lee canımmm :KK70: