Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

evvet arkadaşlar bugün itibariyle başladığım göğüs maratonumda ilk önce kendime başarılar diliyorumsengözlerimebaksanabyaptığım formülleri ki bu formülleri sizlerde biliyorsunuz aslında,sizlerlede paylaşacağım tabiki etkisinide paylaşacağım:kahve:

masaj için kullandığım krem:AVONUN SİLİKONLU EL KREMİ+YARIM ŞİŞE 10 ML ÇEMEN YAĞI karıştırıp krem emilene kadar yediriyorum göğsüme ve her göğsüme 100 kere masaj yapıyorum.göğsümü avuçluyorum önce saat yönünde 50 kere sonra ters yönde 50 olarak çeviriyorum...tabii göğüs olmadığğı içün biraz zor oluyor:roflol:

içtiğim çay:1 tatlı kaşığı çemen tohumu-1 çay kaşığı anason-1 tatlı kaşığı rezene tohumu-3 4 yaprak adaçayı..bunları cezveye koyup üzerine 1 sb su kouyp bir taşım kaynadıktan hemen sonra ateşten indirip ılındıktan sonra içiyorum(bu formülü 12 gündür yapıyorum ve göğsümün üst tarafında belirgin derecede dolgunluk oldu)
bu çayı günde 2 kere içiyorum...

EVET ARKADAŞLAR BUGÜNDEN İTİBAREN BAŞLAMIŞ BULUMAKTAYIM..DÜZENLİ KULLANACAĞIMA SÖZ VERİYOR DİĞER EMEK GÖSTEREN ARKADAŞLARADA BAŞARILAR DİLİYORUM...SAYGILARa.s.

Canım, canavar gibisin, görim seni, hallettin bak bu işi...

ozgecimya şuan maşallah en iyi durumda sen olanımız sen olduğundan hep seni soru yağmuğuruna tutuyoruz ama mazur gör nolur:))bu arı sütü-bal-polen karışımı kulağa çok acayip geliyoda bunu nerden aldın ve yiyebildin mi, tadı kötü değil mi ya:KK43:( gerçi neler yemedik ama yinede çok merak ediyorum cnm, marketlerde mi var, aktarlarda mı, onu da yazabilirsen sevinirim.çok çok sağol:)))

canım ben aksu vitalinkini aldim... aktarda ve marketlerde var...

Aksu%20Vital%20Ari%20Sutu-Q.jpg

uranuscum sen ne durumdasin? sendeki buyume gerilemedi di mi :eek:

Bi tanem, halen aynıyım, bu ayki reglimde koltukaltıma doğru biraz şişkinlik oldu, hepsi bu. Tek tesellim önceki büyümenin duruyor olması, hala 75b bi bayanım, c olunca havai fişek atıcam.a.s.a.s.

hadi bakalım kızlar büyük maraton sizi bekliyo yılmadan devam edin sonucunu alacaksınız inşallah......başarılar şutarafagittişutarafagitti

Bi tanem, halen aynıyım, bu ayki reglimde koltukaltıma doğru biraz şişkinlik oldu, hepsi bu. Tek tesellim önceki büyümenin duruyor olması, hala 75b bi bayanım, c olunca havai fişek atıcam.a.s.a.s.

hmmm CADIARZU demek ki belli bi buyume oraninin uzerinde daha fazla buyume saglanmiyo... yani belki benim ki de bu kadar buyuyebilecekti... aman insallah bi kac beden daha hakkim vardir sırnaşık şey

walla ben k.ü.ç kullanıyorum 6 günden beri iyi geldi bi de mersin yağıyla masaj yapıyorum şiştileerr
hissediyorumm sengözlerimebaksanab:emir_bebek::sm_cool:

canımm adacayım... benim soole ki, ben 75i resmen ama resmen ici bos takiodum hem de balenli :bbo: ya ama eskaza gozukse yani saka gibi bombos... ama su anda resmen ici dolu takiyorum yani balenli taktigim zaman v yaka giyersem ortada goguslerim gozukuyor... bu belki cok bisi ifade etmeyebilir bi coklari icin ama bilen bilir... dolgululari ici bos takmak ile tamamen dolu takmak ciddi bi artis benim icin... ve kilom hic degismedi.. hic sizlamadan ve agrimadan buyudu benimkiler... demistim hatta ben gogus icin kullanmadim sadece yorgun olmiim diye takviye olsun diye kullandim ve 2-3 regl doneminde her regl doneminde siserek ve sonra inmeyerek buyuduler... simdilerde de cuha cicegi yagi ile flort ediyorum daha almadim ama belki onunla devam ederim... ondan once cemen ile devam ediyorum...

cuha cicegi hk.da ise uzun sureli kullanimda gogus buyumesi tekrar baslar deniyor ne derece dogru bilemem tabii daha denemedim... denediklerim ortada :)

bu arada kilom hic degismedi ayni kaldi canım benim...

Canım çok teşekkür ederim. Ben de arı-sütü-bal polen ve bira mayasına başlayacağım yarın. Küçü bi süre kullandım ama malesef kilo aldırdı :KK43: Daha doğrusu iştahımı açtı doymak bilmiyorum. Diğerlerinden de o yüzden korkuyordum. Belki de küçten değildir ama hayatımdaki tek farklı şey oydu ben de iştahımı ona yorumladım.
Bu arada 75 dolsa bana yeter. Ben de aynen 75 takıyorum bazen ve içi boş. Genelde boğazlı kazak giyince takıyorum çünkü içinin görülme ihtimali yok yerimseniben 75 dolsa ve ortasında da birikme olsa offf süper olur sırnaşık şey

kızlar dünden itibaren bende başladım umarım faydalı olacak çok merak ediyorum ve çok heycanlıyım umarım faydası olur

kızlar bu bira mayası nerde satılır nası bişey hap gibimi bide cemen nasıl oluyo nasıl kullanılıyo aktardan alınıyo heralde cahilligimi mazur görün alıcam bende bunları yanlış yerlerde aramak istemiyorum

yaff kıslar ben de kilo verdiğim için hele epey söndüler.gayretinizi alkışlıyorum.ama bu masajdı baharattı ottu derken hem zaman sabır hem de fos çıkma ihtimaline ne buyrulur!!!bu masaj olayı göğüsleri deforme etmesin sonra:1no2::1shok: biliyosunuz hürrem sultan göğüsleri sarkmasın diye merdivenleri asla koşarak inmezmiş. hem uğraşıldıkça filiz mi vercek toprak mı bunlarfisfisfis kısacası kızlar içime her ne kadar yabancı madde istemesem de kalıp gibi sütyenden bıkmışımdır ve silikona bile boyun eğmişimdir ay sonunda düşünüyorum.umarım güzel olur.sizlere de başarılarrrrr

canımcım ben 163 boyunda 50 kiloyum... yani normal gibi gibi sırnaşık şey

YA KIZLAR BİRA MAYASI NEDİR YANİ NERDE SATILIYOR NEYE BENZİYOR LÜTFEN YARDIM BİDE ARI SÜTÜ NEDİRfisfisfis BEN ONUDA BİLMİYORUM LÜTFEN ODA NERDEN ALINIR NEYE BENZİYOR AY BENDE NE KADDAR CAHİLMİŞİM HEE NESE KIZLAR NE OLUR CVP hepinize başarılar banada tabikidea.s.:enbuyukkk:

canım arısütü polen bal bi karışım halinde satılıyomış zaten aksuvitalin varmış mesela bende önceki sayfalarda görmüştüm ama bira mayasını bilmiiyorun sordum ama sagolsun kimse cvp vermemiş

canlarım bira mayasi da bi kac markada var: ben GNCyi aldim ama siz baska markalarda da bulabilirsiniz... ingilizcesi brewers yeast

o41.gif

urun.php

özge bende aldım aynısından dün basladım içmeye. sabah ve aksam içiyorum. yeterli olur mu ki? haziranan kadar kullanmayı düşünüyorum. KÜÇü de hazirana kadar devam edecem. baska yaptıgım bisey yok simdilik. sizin yazılarınızdan sonra bi yag secip masaja baslamayı düşünüyorum

Senemcim aynen ben de... Bugün alacaktım zamanım olmadı.. Arı sütü-bal-polen ve bira mayasını alıcam. Belki küç de yerim, ondan evde var. Masaj için hangi yağı öneriyorsunuz?

kızlar bu bira mayası nasıl bişi bildiğimix bira mayası değil sanırım toz halinde falan işeymi nasıl kullanıyorsunuz

özge bende aldım aynısından dün basladım içmeye. sabah ve aksam içiyorum. yeterli olur mu ki? haziranan kadar kullanmayı düşünüyorum. KÜÇü de hazirana kadar devam edecem. baska yaptıgım bisey yok simdilik. sizin yazılarınızdan sonra bi yag secip masaja baslamayı düşünüyorum

olur canım... sanah aksam 3-4 tane al ama bence baslangivta etkili olsun yerimseniben