Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

merhaba kızlar ben tatilden döndüm...ben 29 haziranda saw,küç ve masaja başlamıştım.10 temmuzdan sonra masaj yapmadım zor geldi.son iki haftadır küç de yemiyorum.(resmen kazıklayacaklardı yazlık yer diye 100 gramına 10ytl dediler şaka gibi)yani sonuç olarak o zamandan bu zaman saw palmettoyu düzenli kullandım.dün akşam ölçtüm göğüslerim 2cm büyümüş.:sm_cool:88di 90 olmuş ve göğüs altı hala 75.görünüşte çok bi fark yok gibi ama hissediyorum hala bişiler olduğunu.yarın küç ve nar çekirdeği tozu almayı düşünüyorum.adaçayı içeceğim bir de her akşam.sizin önereceğiniz bi marka war mı bunlar için nerden alayım?a.s.

hoşbulduk canım:1hug:ewt devam ediyorum.gnc'den almıştım en son ağustos sonuna kadar yeter bu.bi tane daha alsam mı karar veremdim.büyük ihtimalle alırım ama tam olsun en azından bişeye benzesin yaptığım.saw idrarla ilgili değişiklikler yapabilir idrar yollarını etkiliyor çünkü iyi açıdan tabi.küçle nar çekirdeği tozuna da başlayacağım.nar çekirdeği tozu östrojen içeriyormuş menapoz tedavisinde de kullanılıyırmuş bi de çok güçlü bi antioksidan sağlık için de iyi olur.para bulunca onlara da başlayacağım bakalım.a.s.

saw palmetto diye bir bitki, Türkçesi testere palmiyesi. Benim kullandığım göğüs büyütücü hap da dahil bu tür ürünlerin pek çoğunda bulunuo. Erkeklerde prostat sorunu için de kullanılıo. Sitemizde de göğüs büyütmek isteyen bayanlar bunu tek olarak alıp kullanıolar.

ya kızlar ben küç kullanıyorum 15 gün oldu ama bi farklılık yok nekadar zamanda etkisini gösteriyor .küç kulanan varsa bana cevap yazarsa sevinirim .hani bi etkisi yoksa boşuna kendime işkence çektirmeyeyim.zaten küç tadıda hoş değil mecburiyetten katlanıyorum.yiyemiyorum ama küç yoğurdu sulandırıp içine küç koyup içiyorum. acaba yanlışmı kullanıyorum. evet kızlar kullanan ve etkisini gören varsa banada bi cevap yazın lütfen
sevgilerile

bünyeden bünyeye değişiyor benim anladığım kadarıyla ben 3 hafta kullandığımda dolgunluk yapmıştı, hala devam ediyorum kullanmaya

ben de eskiden yoğurtla deniyordum ama şimdi küçü alıp suyla birlikte yutuyorum daha kolay oluyor sen hiç suyla denedin mi?

bünyeden bünyeye değişiyor benim anladığım kadarıyla ben 3 hafta kullandığımda dolgunluk yapmıştı, hala devam ediyorum kullanmaya

ben de eskiden yoğurtla deniyordum ama şimdi küçü alıp suyla birlikte yutuyorum daha kolay oluyor sen hiç suyla denedin mi?

canım öncelikle cevap yazdığın için teşekküeler.

canım önceleri yoğurda katıp yemeyi denedim olmadı zaten yoğurdu sevmiyorum midem kalkıyordu su ilede denedim olmadı yutamıyorum ya şimdi yoğurdu ayran gibi yapıyorum içine küç koyup yutuyorum ama ne halle diyorum ya mecburiyet işte .tadıda bi tuhaf zaten birde onu içince sanki ağzıma kum toprak doluyo ıyyyy.midemde bünyemde çok hassas benim ama kalıplıyım görenler ne babayiğit diyo ama öyle değilim zayıf bünyeye sahibim :KK43:

nevardı sanki biraz büyük olsalardıda bu eziyetleri çekmeseydik offf offff :çok üzgünüm:

arkadaşlar bu işlemler sönen- yani emzirmeden vs-göğüsler için dahamı etkili?benide aranıza alın eğer öyleyse....

buraya yazan arkadaşlardan anladığım kadarıyla evet daha etkili

zaten mantıken düşünecek olursak emzirmeden sonra sönenlerde yalnızca derinin içindeki kısmın büyümesi gerekiyor oysaki benim gibi sönme olmamış her zaman küçük ve dik olanlarda üstüne bir de derinin bölünüp genişlemesi, esnekleşmesi gerekiyor

tabii bu benim fikrim, her zaman böyle mi oluyor bilemem

slm kızlar bugün bitkilerimi aldım hepsini karıştırdım içmeye başladım....listede uzun araştırmalar sonucu karar verdiğim bitkilerim var bunlar çemen tohumu,rezene,deve dikeni,ısırgan otu,şerbetçi otu bide kara hindiba vardı ama onu bulamadım yerine adaçayı aldım bende..bugün start verdim sabah adaçayını içicem akşamda diğerlerinden yaptığım karışımı içicem gelişme olursa hemen haber veririm..hepinize kolay gelsin..
ayrıca rezene yağı vardı masaj için rezene yağının satıldığını bilmiyodum denemek istiyen varsa diye söyledim..

slm kızlar bugün bitkilerimi aldım hepsini karıştırdım içmeye başladım....listede uzun araştırmalar sonucu karar verdiğim bitkilerim var bunlar çemen tohumu,rezene,deve dikeni,ısırgan otu,şerbetçi otu bide kara hindiba vardı ama onu bulamadım yerine adaçayı aldım bende..bugün start verdim sabah adaçayını içicem akşamda diğerlerinden yaptığım karışımı içicem gelişme olursa hemen haber veririm..hepinize kolay gelsin..
ayrıca rezene yağı vardı masaj için rezene yağının satıldığını bilmiyodum denemek istiyen varsa diye söyledim..

hadi bakalım canım yaa güzel haberlerini bekliyoruz inşallahh faydası olur...

durum bildirimi: hastaligima iki hafta var gogusler fena hassaslasti. bardak masaji dolgunluk yapiyodu ustune bi de cay baya agri var ya umarim buyume sinyalleridir. hic bu kadar agri hissettigimi hatirlamiyorum.:nazar::nazar: (ben zirrrrrrr, dandik bilgisayar turkce harf kabul etmeyince arkadastan girmekzorunda kaldim:kızgın:)

:KK70::KK70::KK70: hadi baalım hayırlısı bence bu bi işarettir bana da aynen öle oluodu büyüyeceği zaman

Merhaba bayanlar:-) göğüslerim gerçekten çok küçüktü son bir haftadır bi yöntem deniyorum inanılmaz bi değişiklik var formülümü sizlerle paylaşayım pişman olmıycaksınız iyi sonuç alanların allah sevdiğine kavuştursun yönündeki dualarını bekliyorum:KK70:D
Öncelikle her gün adaçayı içmeyi ihmal etmiyoruz bayanlar ama kendimiz demlemeliyiz ve demlediğimiz kısmını süzerek birazını ayırmalıyız günde iki kere adaçayımızı içtikten sonra akşamları adaçayı mersin yağı ve zeytin yağıyla gögüslerimize masaj yapıyoruz daha sonra elma suyunu dondurup buzları gögüsümüze sürerek tekrar masaj yapıyoruz bir başka ayrıntı ise her gün hurma ve kuru üzüm yemeyi ihmal etmiyoruz inanın faydasını göreceksiniz kolay gelsin:KK70:

normalde adaçayı ve benzeri bitki çaylarını hiç sevmem ama adaçayının göğüs büyümesine yardımcı olduğunu duyunca başladım ve 3 aydır hergün 1 su bardağı içiyorum. Ben gözle görülür bir fark görmedim ama içmeye devam edicem. Bir de dün kuru üzüm çekirdeği, rezene, anason, çemen unu, adaçayı aldım aktardan. küç ün tadı gerçekten kötü. Yoğurtla denedim midem bulandı, farklı bişeler bulmam lazım:KK43: Diğer aldıklarımla çay karışımı hazırlicam ama henüz başlamadım. Diyet yapıyorum ve bi yandan kilo kaybedip göğüslerim küçülürken bi yandan onları büyütmeye çalışmak çok mantıklı gelmedi bana. o yüzden diyeti bırakır bırakmaz başlicam. gelişme olursa yazarım kızlar

..................................

Son düzenleme: