Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

Honest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
509
7
evvet arkadaşlar bugün itibariyle başladığım göğüs maratonumda ilk önce kendime başarılar diliyorumsengözlerimebaksanabyaptığım formülleri ki bu formülleri sizlerde biliyorsunuz aslında,sizlerlede paylaşacağım tabiki etkisinide paylaşacağım:kahve:

masaj için kullandığım krem:AVONUN SİLİKONLU EL KREMİ+YARIM ŞİŞE 10 ML ÇEMEN YAĞI karıştırıp krem emilene kadar yediriyorum göğsüme ve her göğsüme 100 kere masaj yapıyorum.göğsümü avuçluyorum önce saat yönünde 50 kere sonra ters yönde 50 olarak çeviriyorum...tabii göğüs olmadığğı içün biraz zor oluyor:roflol:

içtiğim çay:1 tatlı kaşığı çemen tohumu-1 çay kaşığı anason-1 tatlı kaşığı rezene tohumu-3 4 yaprak adaçayı..bunları cezveye koyup üzerine 1 sb su kouyp bir taşım kaynadıktan hemen sonra ateşten indirip ılındıktan sonra içiyorum(bu formülü 12 gündür yapıyorum ve göğsümün üst tarafında belirgin derecede dolgunluk oldu)
bu çayı günde 2 kere içiyorum...

EVET ARKADAŞLAR BUGÜNDEN İTİBAREN BAŞLAMIŞ BULUMAKTAYIM..DÜZENLİ KULLANACAĞIMA SÖZ VERİYOR DİĞER EMEK GÖSTEREN ARKADAŞLARADA BAŞARILAR DİLİYORUM...SAYGILARa.s.

benim de aklimdan benzer bi sekilde konu acmak geliyordu aslinda Şeniz

neler yapiyorum hepsini yazayim ve sonra gun gun ya da hafya hafta gelismeleri yazayim diye :)

ok o zaman ben de basliyorum :)

daha onceden yaptiklarim: ari sutu-bal-polen karisimi, Bira mayasi ve kuc kullanarak 2-3 regl doneminde 1 beden buyuttum ve geri inmedi. bir muddet ara verdim, son 4-5 gundur tekrar basladim.

masaj için kullandığım krem: susam yagi + ylang ylang + anason + rezene + lavanta karisimidan sabah aksam 100'er defa sag 100'er defa sol olmak uzere 200 defa masaj

içtiğim çay:1 tatlı kaşığı çemen tohumu + lipton yemek sonrasi cayi (anason, rezene, frenk kimyonu var icinde ama daha sonra Dalin Anne cayi almayi dusunuyorum. İcine tekrar cemen takviyesi yapacagim.) bu çayı günde 2-3 kere içiyorum. (cuma / 25.04/ basladim)

ayni zamanda lignan iceren bogurtlen, ahududu gibi meyvelerle destekliyorum. lignan gogus buyumesinde onemli bir bitkisel hormon. (Fitoöstrojenlerin en yaygın ve önemli iki grubu izoflavon'lar ve lignan'lardır. İzoflavon'lar özellikle soya fasulyesi, kuru fasulye, mercimek, bezelye, sebze, çay ve şarapta bulunur. Lignan grubu ise daha yaygındır. Tüm tahıl ürünleri, tohumlar (keten tohumu, susam, ay çekirdeği), zeytin gibi yağlı yemişler, yer fıstığı, kiraz, şeftali, erik, elma, armut, havuç, brokoli, soğan, sarımsak, rezene, ahududu, böğürtlen, şerbetçi otu, lignan içerir.)

ayrica gunde 2-3 litre su icmeyi kendime dustur haline getiricem su icmek de gogusu dolgunlastiran bir etken.

eskiden 75i doldurmayan goguslerim artik 75 sutyende sikmaya basladi.

ay heyecana kapılıp tesekkur etmeyi unutmusum mesaj ile honestcim sırnaşık şey Şeniz haydi hayirli olsun canım benim!!!

ay heyecana kapılıp tesekkur etmeyi unutmusum mesaj ile honestcim sırnaşık şey Şeniz haydi hayirli olsun canım benim!!!

canım benim rica ederim hadi bakalım kolay gelsin hepimizeŞenizbende verdiğin bilgiler için teşekkür ederim canım:1hug:

canım benim hayırlısı olsun büyür inşallah :1no2:
bende basladım 4 gün oldu baslayalı benim kullandıklarım;
mersin yagıyla masaj yapıyorum ve sabah aksam k.ü.ç yiyorum
inşallah büyür
yarısmacı arkadaslara basarılar dilerim saygılarsengözlerimebaksanab:dance:

inanmıyorum arkadaşlar mükemmelsiniz bende aynı sorunu yaşıyorum göğüslerim yok denecek kadar küçük verdiğiniz bilgiler için tşk yarın hemen gidip alıp yapıcam çok saolun

yalnız arkadaşlar bişi sorcam kucv ney
onu tariflere yazmışsınız ben anlayamadım. açıklarsanız çok sevinirim şimdiden tşk

ilk önce bu topiği açtığım için teşekkür etmişsiniz bende hepinize ayrı ayrı teşekkür ederima.s.merak etmeyin bütün olan bitenden hepinizi haberdar edicem..inşallah hedefimize ulaşacağız..
bu arada benim gibi göğüsleri düz olan arkadaşlarıma sesleniyorum KÜÇ bi işe yaramıyor bu göğüs konusunda..eğer evliyseniz doğumdan sonra sönmüşse göğüsleriniz yada kiloluyken göğüsleri olan ve kilo verdikten sonra göğüsleri inen arkadaşlarda faydalı olabiliyor..çünkü belirli bir bölge var içi dolması gereken ve EBRU19 arkadaşımızda actibreastin etki etmeside bundan dolayı oldu çünkü süt vermiş sonuçta..
benim gibi başından beri düz olan arkadaşlarda işe yaramıyor tekrar söylüyorum ama içinde kalmasını istemeyen arkadaşlarım kullansınlar sonuçta cildede yararlı bişey ve bünyesi belki bu değişimi kabullenebilir kimsenin umudunu kırmak istemem:1hug:
birde ben her akşam diyette olduğum için KETEN TOHUMU yiyorum YOĞURTLA beraber..biliyorsunzu içinde LİGNAN ve ÖSTROJEN hormonu içeriyor tabiki tamamen doğal olduğu için güvenle kullanıyorum...
veeeeeeeee hepinizi çok seviyor kocaman öpüyorumŞenizbüyüteceğiz inşallah memişlerienbuyukkk:

yeni başlığımız hayırlı olsun :)

inşallah burayı "küçük meme iyidir ne diye uğraşıyorsunuz" diyenler bulamazz..

daha önceki bir başlıkta da belirttim şimdi tekrar etmek istiyorum lütfen bitkileri iyice araştırmadan birbirine karıştırmayın. ya da bir şeyi ölçüsünden fazla almayın keten tohumunu mesela sabah akşam 1 er tatlı kaşığından fazla yemeyin ayrıca yedikten sonra bir bardak su içmeniz gerekli.

maratonu başarıyla tamamlamak dileğiyle..

sevgilerr..

merhaba arkadaşlar uzun zamandan beri k.ü.ç hakkındaki yazılarını yorumlarınızı okuyorum.bende sizden duyduklarımla başladım bugün 7.gün psikolojikmi bilemiyorum ama bende sızlamalar başladı.sanki bi kıpırtılar var işe yarıyo gibi.ben k.ü.ç nin yanında rezene çayı içiyorum.rezene yağı ve zeytinyağıylada masaj yapıyorum.bunlar okuduklarım içinde tavsiye edilenlerden yaptıklarım.inşallah işe yarar bütün bunlar.inşallah Allah herkese istediği gibi ölçüler nasip etsin. aminn

ya arkadaşlar biliyorsunuz ben actibreast kullandım etki etti ama 2. kutuyu malesef alamıyorum fakat çok önceden almış olduğum femagis krem var şimdi onu kullanıyorum size sormak istediğim şu bu sizin yağlardan birini sanırım çemen yağıydı onu bu kremin içine katsam nolur ? acaba etkisimi olur yoksa boşu boşuna bir çaba mı olur benimkisi aaaaaaayyyyy bıktım yav tam oh işe yaradı derken şu halime bakın yaaaaaa ağlasammı gülsemmi?????

daha onceden yaptiklarim: ari sutu-bal-polen karisimi, Bira mayasi ve kuc kullanarak 2-3 regl doneminde 1 beden buyuttum ve geri inmedi. bir muddet ara verdim, son 4-5 gundur tekrar basladim.

Canım sen bu teknikle bir beden büyüdü demişsin ya, tam olarak nasıl yani bir beden?? Mesela 70 beden sütyen takıyorken, şimdi 75 beden sütyen mi takıyorsun. Eğer öyle ise çok ciddi şekilde büyümüş demektir. Bir de bu karışım çok kilo aldırıyor mu?

canımm adacayım... benim soole ki, ben 75i resmen ama resmen ici bos takiodum hem de balenli :bbo: ya ama eskaza gozukse yani saka gibi bombos... ama su anda resmen ici dolu takiyorum yani balenli taktigim zaman v yaka giyersem ortada goguslerim gozukuyor... bu belki cok bisi ifade etmeyebilir bi coklari icin ama bilen bilir... dolgululari ici bos takmak ile tamamen dolu takmak ciddi bi artis benim icin... ve kilom hic degismedi.. hic sizlamadan ve agrimadan buyudu benimkiler... demistim hatta ben gogus icin kullanmadim sadece yorgun olmiim diye takviye olsun diye kullandim ve 2-3 regl doneminde her regl doneminde siserek ve sonra inmeyerek buyuduler... simdilerde de cuha cicegi yagi ile flort ediyorum daha almadim ama belki onunla devam ederim... ondan once cemen ile devam ediyorum...

cuha cicegi hk.da ise uzun sureli kullanimda gogus buyumesi tekrar baslar deniyor ne derece dogru bilemem tabii daha denemedim... denediklerim ortada :)

bu arada kilom hic degismedi ayni kaldi canım benim...

Basarilar kizlar hadin görüyüm sizi:)
Ben katilamiycam sorunum yok sanliyim bu konuda:)

ozge72 canım bu saydıklarının kullanımı nasıl .hepsini karıştırarakmı içiyosun yoksa ayrı ayrımı biraz anlatırmısın? :bbo:

ozge72 canım bu saydıklarının kullanımı nasıl .hepsini karıştırarakmı içiyosun yoksa ayrı ayrımı biraz anlatırmısın? :bbo:

canım benim arisutu-bal-polen zaten hazir satiliyo... sabah aksam bir cay kasigi...

cemen ve lipton after meal cayini ise bi bardaga koyup sicak su dokup demliyorum...

bira mayasini da sabah aksam oglen aliyorum, 8 tane falan alin diyolar minik minik haplar zaten ama ben her ogun 2 tane aliyorum...

kuc de sadece aksamlari bir tatli kasigi...

bunlarin hepsinin arasinda zaman birakiyorum ki mide allak bullak olmasin :bbo: :eek:

ama bi duzene oturunca zaten cok hissetmiyo insan :)