Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

arkadaslar dun bu konularda cok bılgılı olan bır adama sordum kara uzum cekırdıgının goguse etkılerını,gogusu buyutmekle hıc alakası olmadıgını soyledı ama onun dısında bır cok faydasını saydı

ben de her gün adaçayı ve hayıt tohumuyla yaptığım çayı içiyorum.ciddi şekilde dolgunlaşma ve büyüme var.tavsiye ederim.hatta sadece hayıtı kullandığım zamanda bile dolgunluk olmuştu

canım benim bilgilendirmişsin arkadaşları çok sağol..banada msj geliyo işe yaradığını söyleyen arkadaşlar var..şu an tavsiyemi deneyen az ama deneyipte işe yaramıyo diyen çıkmadı..işe yaramasına inanın çok sevindim..bende tam gaz devam ediyorum ama düzenli yapamıyorum işte..neyse bakalım inşallah istediğimiz kadar olur..:hooray:

ya bu bahsedilen yöntemden sonuç alanlar var mı?

Merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza ve çok sevdim sizleri.
maalesef bende de göğüs falan yok kesin bi çözüm olsa bir ay dişimi sıkıp yapmak istiyorum fakat bi çözüm bulamadım. ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. kendimi çocuk gibi hissediyorum resmen :KK43:

Merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza ve çok sevdim sizleri.
maalesef bende de göğüs falan yok kesin bi çözüm olsa bir ay dişimi sıkıp yapmak istiyorum fakat bi çözüm bulamadım. ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. kendimi çocuk gibi hissediyorum resmen :KK43:

canım hoşgeldinn öncelikle:KK3: birçok yol var göğüs büyütmek için tabi kişiden kişiye değişiyor. ama yaşın kilon bunlar ne durumda. ona göre birşey seçmen daha dogru olur. göğüs yağ, kas ve süt bezlerinden oluşur. örneğin eğer çok zayıfsan, vücudunda yağ oranı çok az oldugu için ve de göğsün çok ciddi bir miktarı yağdan oluştugu için göğüslerinin küçük olması çok normal. ve hormon durumun önemli. eger erkeklik hormonu yuksekse (bunu doktora gidip ögrenebilirsin) hayıt tohumu içerek veya östrojen içeren başka besinler tüketerek süt bezlerinin gelişimini sağlayabilirsin. tabi doktorlar her şikayette hemen dogum kontrol hapı veriyorlar. ancak, dogum kontrol hapları kullanırken işe yarasa bile bırakınca çok daha kötü olabiliyor, daha fenası yıllar sonra çok daha kötü sonuçlar dogurabiliyor. onun için doğal yollarla dengeliyceksin hormonları. yok diyorsan ki benim kilom da yerinde, hormonların da normal, o zman çeşitli egzersizler ile kas oluşumunu ve kuvvetlenmesini sağlıycaksın. tabi ki bunun yanında masajı da tavsiye ederim. her ne kadar forumdaki arkadaşlar masajın kalıcı olmadıgını düşünseler de bu bünyeden bünyeye değişiyor, ne kadar düzenli yaptıgına göre değişiyor. diyelim ki dolgunlaştırma anlamında hiç işe yaramadı masaj, göğüs sağlığı için doktorlar da öneriyor. ben de bu yola baş koydugum için yıllardır araştırıyorum tatlım :KK9: başka merak ettigin birşey varsa yardımcı olmaya çalşırm:KK19:

MerHabalar arkadaslar konu baya ilgimi çekti emzirme sonrası göğüslerimde acayip bir küçülme ve yayılma oldu sanki iclri bosalms gibiyaklaşık 10 ay oldu emzirmeyi birakali cok duanın olmadan bir süre egzersiz yapmaya çalışmıştım ama fazla ciddiye almadım ama artık baya kafaya takiyorum bana önerileriniz olursa cok avınızın emzirme sonrasida egzersizle göğüsleri diklesen yada ici dolan varmi azda olsa büyütmenin yolu varm yardımcı olursanız seviniim

canım hoşgeldinn öncelikle:KK3: birçok yol var göğüs büyütmek için tabi kişiden kişiye değişiyor. ama yaşın kilon bunlar ne durumda. ona göre birşey seçmen daha dogru olur. göğüs yağ, kas ve süt bezlerinden oluşur. örneğin eğer çok zayıfsan, vücudunda yağ oranı çok az oldugu için ve de göğsün çok ciddi bir miktarı yağdan oluştugu için göğüslerinin küçük olması çok normal. ve hormon durumun önemli. eger erkeklik hormonu yuksekse (bunu doktora gidip ögrenebilirsin) hayıt tohumu içerek veya östrojen içeren başka besinler tüketerek süt bezlerinin gelişimini sağlayabilirsin. tabi doktorlar her şikayette hemen dogum kontrol hapı veriyorlar. ancak, dogum kontrol hapları kullanırken işe yarasa bile bırakınca çok daha kötü olabiliyor, daha fenası yıllar sonra çok daha kötü sonuçlar dogurabiliyor. onun için doğal yollarla dengeliyceksin hormonları. yok diyorsan ki benim kilom da yerinde, hormonların da normal, o zman çeşitli egzersizler ile kas oluşumunu ve kuvvetlenmesini sağlıycaksın. tabi ki bunun yanında masajı da tavsiye ederim. her ne kadar forumdaki arkadaşlar masajın kalıcı olmadıgını düşünseler de bu bünyeden bünyeye değişiyor, ne kadar düzenli yaptıgına göre değişiyor. diyelim ki dolgunlaştırma anlamında hiç işe yaramadı masaj, göğüs sağlığı için doktorlar da öneriyor. ben de bu yola baş koydugum için yıllardır araştırıyorum tatlım :KK9: başka merak ettigin birşey varsa yardımcı olmaya çalşırm:KK19:

tesekkur ederım.. yasım 22 boyum 1.71 kılo 51 belkıde dedıgınız gıbı zayıflıktan da olabılır o zamanda kılo almam gerek ama onuda alamıorum :KK70: fenalıklar geldı artık

kızlar bende hayıta başladım ve telkini dinliyorum ve masaj yapıyorum bebe yağıyla inş faydasını görürüz hepimiz:KK34:

reglimin 4.günü dolgunluk hissediyorum ondan mı bilmem :KK5::KK5: inş reglden değildir normalde regl olunca geçerdi bu durum bilmiyorum

gelişmeleri yazarım kızlar inş reglden değildir inşşş :KK5:

tesekkur ederım.. yasım 22 boyum 1.71 kılo 51 belkıde dedıgınız gıbı zayıflıktan da olabılır o zamanda kılo almam gerek ama onuda alamıorum :KK70: fenalıklar geldı artık

iştahsızlık varsa pr***en şrup kullanabilirsin.. yan etkisi iştah açmak. uykusuzluk da yapıyor ama bir süre sonra alışılıyor.. burda birçok arkadaş kullandı ve faydasını gördü.. kilo alma ile ilgili topiklere bakıp hem motive olup hem kendine uygun birşeyler bulabilirsin.. mesela ben de çok zayıfım.. yaşım 21, 1.68 boya 49,5 civarında kilom.. vücutta yağ olmadığı için büyük değiller haliyle canım :92: en azından kilo alırsak büyüyeceğini biliyoruz :) :21:

17 yaşındayım..boyum 1.57 kilom 45. göğüs altı ölçüm 70 ve göğüs çevrem 77. internetten bedenimi hesapladığımda 70A çıkıyo..kullandığım sütyenlerin cupu yazmasa da 70 veya 32 yazıyo. ben göğüslerim biraz büyüsün istiyorum :/ 75 beden olsun istiyorum mesela. ama napıcağımı bilmiyorum :S bikaç yorum okudum. çok bitkisel şeyler ya da kremler falan kullanmak istemiyorum..telkin dosyasını duymuştum ama indiremedim onu :S fikir verebilirmisiniz bana? buarada 3-4 yıl önce adet görmeye başladım..bu bilginin bi faydası olur belki :/ aslında göğüslerimin çok anormal olduğunu düşünmüyorum benim gibi olan arkadaşlarım da yok değil ama yine de rahatsız oluyorum ben. biraz daha büyük olmasını istiyorum. daha önce destekli sütyen kullanmadım. kullanmak düşündüm ama bi türlü bulamadım bana uygun olanını. hangi beden kullanmalıyım? bide onların yarım ve tam desteklileri oluyo. hangisi daha iyi olur sizce? neyi denediysem bol geldi ya da tam oturmadı. bazıları da füze gibi durdu :KK70: öyle durmasından hiç hoşlanmıyorum. doğal durmasını istiyorum. neyse böyle işte :) yardımcı olursanız çok sevinirim..

merhaba arkadaşlar, göğüs konusuyla ilgili birsürü başlık var nereye yazacağımı tam olarak bilemedim umarım bi cevap veren çıkar; benim sol göğsüm sağ göğsümden küçük tek göğsümü büyütmek için ne yapabilirim acaba bana yardımcı olabilecek biri varmı? birde konuyu baştan sona kadar okudum ilk mesajı yazan arkadaş yani honest neden daha sonra durumunu paylaşmamış onu çok merak ettim ya :KK43:

ben beş gündür buz masajı + cörekotu yağı ile masaj + hayıç adaçayı şerbetçi otu karşımı çay + spor + telkin dinliyorum 84 olan göğüsler 87 oldu! dışardan pek belli olmasada ben elleyice o dolgunlugu hissediyorum çünkü benim göğüsler hemen hemen yok gibiydi alttan ölçüm 75.inşalla devam eder büyümeye benim vazgeçmeye niyetim yok şimdilik :KK76:

Ben de dün maratonuma başladım hayıt civanperçemi ve ısırgan çaylarını içiyorum. Yatmadan kremle masaj yapıp aklıma geldikçe iki elimi göğsümün ortasında birleştirip göğüs kaslarımı sıkıyorum. Göğüs altı 70 üstü 81 gelişmeleri bildireceğim.

Ben de dün maratonuma başladım hayıt civanperçemi ve ısırgan çaylarını içiyorum. Yatmadan kremle masaj yapıp aklıma geldikçe iki elimi göğsümün ortasında birleştirip göğüs kaslarımı sıkıyorum. Göğüs altı 70 üstü 81 gelişmeleri bildireceğim.

aynı göğüs ölçülerine sahibiz , neler yaptığını ayrıntılı anlatırmısın
gelişmeleri mutlaka yaz takipteyim:KK34:

canım sen çok ümitsizsin ,unutma ki inanmak başarmanın yarısıdır:KK34:

yaa öyle tabide bazılarıda yıllarca uğraşıp bunlarla boşa zaman harcadık falan diyenler olunca bende ümitsizliğe düştüm napıyım .Siz yorumları sıkı takip ettiyseniz görmüşsünüzdür yağlarla büyütüpte kalıcı hale gelen varmıymış ya

aynı göğüs ölçülerine sahibiz , neler yaptığını ayrıntılı anlatırmısın
gelişmeleri mutlaka yaz takipteyim:KK34:

Günde iki kere hayıt otu civenperçemi ısırgan otu karışımını demleyip içiyorum. Gece yatmadan önce nemlendirici bir kremle masaj yapıyorum göğüslerime dışarıdan içeri doğru daire çizerek.
Oradaki kasları güçlendirmek de çok önemliymiş bunun için de iki elimi göğsümün ortasında birleştirip birbirlerine bastırıyorum göğüs kasları acayip çalışıyor. Bu arada göğüs ölçüm 79 muş adetten şişmişti heralde ya da yanlış ölçmüşüm :2:

kızlar ben dogum yatıkatn sonra goguslerım bırden doldu sutle oyuzden kızm cansın emmeye basladıktan sonra yavas yavas kuculduler eskı halı gttı kotu bı goruntu ya aynaya bıle bakmak ıstemıryum oderece pikolojım bozuldu kafamda ole karısıkkı tam ne yapcam bılmıryum:KK43: