Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

doğuö yapınca ıster ıstemez buyucekler:)))yamınle ben korunmuştum yan etkısı çok hele bekarlar kullanmayın derım...önceden en ıyı o denıyordu lşmdş duydugunma gore kanser yapıyor dıyorlar...

ya arkadaşlar biliyorsunuz ben actibreast kullandım etki etti ama 2. kutuyu malesef alamıyorum fakat çok önceden almış olduğum femagis krem var şimdi onu kullanıyorum size sormak istediğim şu bu sizin yağlardan birini sanırım çemen yağıydı onu bu kremin içine katsam nolur ? acaba etkisimi olur yoksa boşu boşuna bir çaba mı olur benimkisi aaaaaaayyyyy bıktım yav tam oh işe yaradı derken şu halime bakın yaaaaaa ağlasammı gülsemmi?????

canım bence kesinlikle karıştırma...ayrı ayrı masaj yaparak yedir

Canım ben de bisüre kadar kullandım ama milim bi şey hissetmediğim için hevesim kırıldı bıraktım. Acaba devam etmeli miydim? Ne kadar süreden sonra farkı farketmeye başlıyorsunuz?

Bir de okuduklarımdan şöyle bi toparlama yapayım;

-Özgecim arısütü-bal-polen+bira mayası hapı+küç ile bir kaç regl döneminde ciddi dolgunluk görmüştü
-Masajın çok faydalı olduğu söyleniyor; ama hangi yağın daha çok işe yarayacağı konusunda birlik yok; mersin ya da çemen üzerinde yoğunlaşma var
-Sabal adı verilen ve aslında prostat rahatsızlığında kullanılmakla birlikte yan etki olarak kadınlarda göğüs büyümesini de sağlayan bir hap kullanmıştı zırr ve ondan memnun olduğunu söyleyip tekrar başlamıştı
-Actibreast'a gelince; önce çok umutlanmıştık ama malesef hayal kırıklığı yarattı; artık tavsiye eden yok.
-Çay olarak da rezene ve adaçayını tavsiye eden arkadaşlar oldu
.

Yöntemlerden benim aklımda kalanlar bunlar. Beni sorarsanız hangisini seçeceğime karar veremediğim içn hiç birini yapamadım henüz. Ben zaten terazi burcuyum; terazinin karikatürünü bile; yol ayrımında hangi yolu seçeceğine karar veremediği için tam oracıkta iskelete dönen bir adam olarak yapmışlar. Siz düşünün artık :roflol:
Çok güsel toplamışsın cnm.Bende seninle aynı fikirdeyim.Masaj ve bir çay karışımını sürekli kullanmak istiyorum fakat çok faazla tarif var.Bİz hangisini yapalım bence hep birlikte doğru olanını bulup sürekli devam edelim artık çünkü bu bir iki ayda olacak bişey değil:çok üzgünüm:

Zırrcım teşekkür ederim.. Ben bu saw ile ilgili bir şey sormak istiyorum sana. Sen bunu ilk kullandığında ne kadar sürede ne şekilde bir etki görmüştün? Bir de kilo aldırdı mı?
Çünkü en pratik olanı seçmeye karar verdim. Özgeciğim formülü çok güzel geldi bana ama 2-3 regl dönemi demek en az 2-3 ay demek. Onu kış başında uygulamayı düşünüyorum. Yani yaza çok az kaldı. Daha kısa sürede etki edecek bir formül arayışındayım. Ama kalıcılığı ve aynı zamanda sağlık açısından da daha emniyetli olan arısütü vs. formülünü zamana yayabileceğim bir dönemde deneyeceğim. Çünkü her şeyi birbirine karıştırmak istemiyorum. Eğer saw daha kısa sürede etki ediyorsa onu, bir bitki çayını ve masajı seçeceğim. Kışın da masaj ve bitki çayı aynı kalmak kaydıyla sawın yerini arısütü+bira mayası+küç formülüne bırakacağım.
Şimdilik planım bu. Umarım kararsızlığa düşmem yine :)

iyi düşünmüşsün:)) bir yerden başla bakalım:KK70:D
canım öncelikle kilo aldırmadı. öyle bi etkisi olduğu da hiçbi yerde yazmıyo zaten. kullandığım dönemde, talimatı gibi içiyodum diye hatırlıyorum çok oldu emin de değilim, ya günde 6 tane ya da 4 tane. 2. haftasından sonra belirgin büyümeyi farketmiştim. (şimdi günde 2 tane içtiğim için daha geç etki eder diye düşünüyorum) 75 falan doldurmuyodu yine ama o zaman hiç yok gibiydi zaten. 70'den taşıyodu öyle hatırlıyorum. malesef 1 kutu kullanıp bıraktım. ama şimdi en az 3 ay devamlı kullanmaya kararlıyım. aşırı pahalı da değil ama istersen benim sonucumu bekle diycem ki bir ayını alır. bilmiyorum bekleme. ayy ben senden kararsızım.

canım bişey sorcam sana 2. haftada baya belirgin büyüme oldu demişsin ilacı bıraktığında tekrar indimi. a.s.

yani cekirdegini diil de kendisini yesek fayda edermi?bumudur? :sm_confused:

dilemmacım nasıl kullanırsan kullan önemli değil ıkısıde aynı görevi görüyor bana öyle demişlerdi 1 haftadır küç kullanıyorum henüz bir etkısını görmedim zaman gerekıyor tabı sonuç alabılmek için beklicez ..

kıslar yeni paylaşım alanımız hayırlı olsun ben biraz geri kalmışım. az önce actibreastle ilgili gelişmelerden bahsetmiş o sayfada.ben 2 kutu daha sipariş verdim gelmesini bekliyorum. bu arada aklınızı karıştırmiim sakın etki etmeyenler kullanmasın.ben hala umutluyum ama dediğiniz gibi belkide krem falan cabası yani önemli olan sürekli ve uzun masajlar.bunu yanında benim fikrim duruşunda çok önemii var dik durmaya gayret gösterin ben mesela korse aldım belimi inceltmek amacı ile ama hakikaten ister istemez dik tuttuğu için hem fiziksel hemde ruhsal insana kendini çok iyi hissettiriyor.kremle ilgili yazdıklarımı okumak isterseniz diğer foruma bakabilirsiniz. burda ise doğal yöntemler gündemde bende ek olarak bişeyler yapmayı düşünüyorum. bütün tarifleri not ettim sağlık ve kullanım açısından rahat olanları denemeye çalışıcam. aslında ne uğraşıyosun onlara harcadığın zamanı parayı git silikona yatır diyen arkadaşlarımda var. ama şuan öyle bi yükü kaldırcak imkanım yok malesef:KK43: ama gerçekten ne yaparsak yapalım hayalimizdeki bomba olamicaz bu bi gerçek önce bunu kabul edip kendimizi olduğumuz gibi sevmeyi öğrenmeliyiz bence. daha öncede söylediğim gibi bu yöntemlerle gerçek göğüslerim olmicak olmicak biliyorum ama şuanki hedefim yazı güzel ve kendime daha güvenerek geçirmek. kolay gelsin kıslar cm.lere hiç bu kadar muhtaç olacağım hiç aklıma gelmesdi:KK43:(
bide kayla arkadaşıma bişy sormak istiyorum baban silikon takarmı bide takıyorsa kaça takıyor biras özel oldu ama kusura bakma cevaplamak zorunda diilsin kendimi tutamadım:KK43:

sırnaşık şey arkadaşlar bende actibreast kremi ve küç ü kulanıyorum var ama fark var eminim:sm_cool::teytey:

sengözlerimebaksanabben kremi kullanmaya başladıgım da fazla masaj yapmıyordum Çok üzgünüm çoook keşke yapsa idim.. ama sonradan masaj falan başladımKötü Kazen iyi yapmışım baktım memişler de hassasiyet gelişmee şimdi devam aynen:emir_bebek:

canım sende hoşgeldin aramıza:1hug:yok yok kaybetmedin henüz erken ..canım başlığı açtığım günden bu yana tam 1.5 cm büyüme var:)))))[/QUOTE]

ama bu çok güüzeeelll:sm_cool: bende baslıcam hemen:dance::dance:

bu arada cidden bu cay yanlara dogru sisirmeye basladi arkadaslar... belki zamanla one dogru da buyutur... sengözlerimebaksanab

arkadaşlar küç.cildi güzelleştirir diyoruz ama benim cildimde küçük uçları beyaz sivilceler çıkmaya başladı sizlerde oluyormu?

arkadaşlar küç.cildi güzelleştirir diyoruz ama benim cildimde küçük uçları beyaz sivilceler çıkmaya başladı sizlerde oluyormu?

canım k.üç. bende kullanıyorum ve faydasını görüyorum:1shok:ama küç antioksidan özelliği var o yüzden sivilcelerin küç yüzünden çıkmış olamaz bencesengözlerimebaksanabbirde küç cilde çok iyi geliyor güzelleştiriyor diye biliyorumjeyyar biraz ara ver sonra devam et gine tadı kötü amakafamçokkarıştıdeğer:sm_cool:

hmm bu soruyu kaçırmışım kusura bakma
şimdi benim ilk kullandığımı internetten siparişle almıştım. reklama mı girer bilmiyorum ama veganaturel diye bir site. aralarında çok fark olmasa da bütçem gnc'deki ürünü almaya el verdi diyim. solgarda da bulunuyo saw palmetto ki birçok eczane satıyo solgar ürünlerini.

offf fena bi duraksama halindeler çok sinirimi bozuyooooKötü Kazen

Zırrcım ben de baktım bugün aktara ama solgar ya da gnc yoktu herbal diye bi marka vardı. 320 gr. Bir de balen vardı 500 gr. Senin kullandığın kaç gr? Kaçlık kullanmak lazım acaba?

Yağ ile masaj yapan arkadaşlar, hangi yağı tavsiye ediyorsunuz? Çemen yağı diye bir yağı bilen yok, mersin yağını aldım ama kokusu dayanılacak gibi değil. Adaçayı ya da rezenenin çayını içiyoruz acaba yağını kullansak nasıl olur? Lütfen masaj için bir yağ önerin, mersini kullanamayacağım berbat :bbo:

Özgecim bi de senin bu bahsettiğin çay hangi çay?

canımcım Honestin en basta yazdigi cay ve aslinda ilk Uranusun foruma yazdigi cay idi yanlis hatirlamiyorsam... cemen, rezene, anason var icinde... aktardan alip hazirliyosun... yalniz cemen biraz koku yapiyo... :kızgın: ama ise yariyor yani Allahi var simdi :1closedeyes:

Yağ ile masaj yapan arkadaşlar, hangi yağı tavsiye ediyorsunuz? Çemen yağı diye bir yağı bilen yok, mersin yağını aldım ama kokusu dayanılacak gibi değil. Adaçayı ya da rezenenin çayını içiyoruz acaba yağını kullansak nasıl olur? Lütfen masaj için bir yağ önerin, mersini kullanamayacağım berbat :bbo:

canım bende mersin yagı aldım gerçekten çok kötü kokuyo ama yapıyorum yinede zeytin yağıyla karıştırıyorum çilek yagıylamı karıştırsak ne dersin koku için çemen yagını bi aktara sordum yoktu araştırıcam onunla yapsak daha iyi olur kremlerin içinde çemen otu warmış kib a.s.