Kollarındaki Tüyleri Yakarak Alan Var mı ?

Ben de kollarımı her bahar geldiğin de 1 kere yakıyorum kışa kadar kollarımda tüy falan olmuyo.Benim kollarımdaki tüyler uzun ama ince ve açık renkteler.Hİç kalınlaşmadılar ve siyahlaşmadılar memnunum yanii.:sm_cool:

yakmayın benim yıllardır uyguladığım tek yöntem orealle sarartmak. bebek gibi oluyo walla. kollar daki tüyler için bence en iyi yöntem orealle sarartmak.

eet eet ben de öyle yapıyorum.. ağda bacaklarımda bile sivilcelenmeye neden olduğu için hiç denemeye cesaret edemedim kolumda benneyaptımki
ocağın üstünden bikaç kez hızlıca geçiriyorum kolumu, sonra ılık suyla yıkayıp bebek yağı sürüyorum.. tüylerin rengi de çok açık olduğundan kısalınca iyi oluyo.. ama tek kötülüğü 2-3hafta sonra böyle sanki sürekli üşüyosun da tüylerin diken dikenmiş gibi duruyo tüylerin sırnaşık şey kalınlaşma fln yok ama bende.. o yüsden ağda yaptırmaktansa 2haftada bi yakmayı tercih ediyorum :sm_confused:

bebek yagının ne gibi bir faydası var peki CADIARZU

Evet, orial saç boyasında kullanılan açıcıdır. Alın parfümeriden orial, karıştırın, sürün tüğlerinize sarardığında göreceksiniz. Biraz kaşıntı yapar sürdüğünüzde, tüm tüy sarartıcılar gibi, fakat suyla temizliceksiniz ve o zaman geçiyor. Paranızı yok extra güçlü tüy sarartıcı yok tüy dökücü falan gibi şeylere harcamayın. Ben her yaz ya oksijen suyunu ile güneşlenirken uygularım ya da orial ile sarartırım. Kışın nasıl olsa kapalı giyiniyoruz. Yazın yapın. Tüylerinizi almayın cildinize yazık etmeyin, tüy dökücü hiç kullanmayın çünkü çoğaltır. Sarartıcı çoğaltmaz fakat dökücü çoğaltır. Benden size bir cevap :)

ben mumla ilk defa gecen ay yaktım..valahi pamuk gibi oldum..bugun baktım uzamıslar tekrar yaktım..2. denemem ve memnunum..aldıktan sonra mtlaka banyoya girip masaj yapın ki koku falan kalmasın..ne gözenek ne siyahlık ne sivilce..cok memnun kaldım cok..

cnmm sakın agda vurmaa ben vurdum çoğallttı..bende yakıyorum snrada sarartıcı sürüyorum tertemiz olyuorr 3ay koruo sarartıcı bide yanınca kıllar sertleşir korkmaa sarartıcı yumusatıyoo

ağda sertleştirmiyormu?tüy dökücü kremler nasıl kullanan varmı onlar sertleştiriyormu...

mrb bencede yakmak hiç bişekilde çare değil ben vivetin ağda bantlarıyla alıomm miss gibi oluoo:1closedeyes:

kızlar eğer kollarınızdaki kıllar çok siyah değilse yakmak iyi bence. çakmakla yakıyorum ben ocakta yakmaktan daha iyi çünkü ocağın ısısı tüm kolu yakıyo sıcağına zor dayanıyosun mumla da damlıyo eriyen damlalar koluna. o yüzden çakmak tercihimdir. ilk yakınca kıl uçları bi tuhah oluyo ama banyo yapınca geçiyo. sonra 1 2 ay rahat ediyorum. ama dediğim gibi kol kılları simsiyah olanlarda hoş olmaz bu yöntem. kılları azaltma kısmına gelince hiç bir etkisi yok. hiç yakmazsan 2 ay sonra aynı eski haline döner.

yakmak iyidir,kocanız mutfaktan gelen kokuyu duymadığı sürece:)))yokken yapmak lazımmış tecrübeyle sabittir:))

benim kollarımdaki tüyler ince olmasına karşın çok uzunlar ve çok kötü görünüyorlar.Bende makasla kısaltıyorum.

kızlar eğer kollarınızdaki kıllar çok siyah değilse yakmak iyi bence. çakmakla yakıyorum ben ocakta yakmaktan daha iyi çünkü ocağın ısısı tüm kolu yakıyo sıcağına zor dayanıyosun mumla da damlıyo eriyen damlalar koluna. o yüzden çakmak tercihimdir. ilk yakınca kıl uçları bi tuhah oluyo ama banyo yapınca geçiyo. sonra 1 2 ay rahat ediyorum. ama dediğim gibi kol kılları simsiyah olanlarda hoş olmaz bu yöntem. kılları azaltma kısmına gelince hiç bir etkisi yok. hiç yakmazsan 2 ay sonra aynı eski haline döner.
kesinlikle katılıyorum dediklerini ben de uyguluyorum.tavsiye ededim

X