Kız bebekler erken mi doğar

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
674
2
42
Arkadaşlar merhaba kız bebeklerinin 10 gün önce doğacağı söylenir hep erkek bebeklere göre 9 ay 10 günlük dönem kızlarda 9 ay derler bilginiz var mı internette araştırdım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürlerŞeniz:emir_bebek:

benim kiz kardesim 1 ay önce dogdu.. ben vaktimde gelmisim :KK70:
ha bi deeee bi arkadas var kizi oldu 3 yil önce .. oda gününden 2 hafta sonra geldi :roflol:
yani bence kiz erkek alakasi yok..

evet bence de hic alakasi yok kulakdan dolma seyler sanirim :)
zaten bebekler gelce gunu iyce biliyor :)

benim kızım tam 9 aylık doğdu
bilmiyorum tesadüf mü
yoksa sahiden erkekler 9 ay 10 günlük mü emin değilim

canım kızlar genellikle başka bi problem yoksa 9 ayı kesin tamamlıyor 9 ay 10 gün tabiri ise genel bir ortalama

Bende kızlar erken erkekler geç doğar diye biliyorum.Bunu tv. de duymuştum....

canım benim bildiğim de kızlar erken doğarmış..ama bunlar benim etraftan duyduğum şeyler..

canım ben pek inanmıyorum böyle şeylere..
doğucak günü geldiği zaman durduramassın kız da olsa erkek te olsa
hepsinin bi zamanı var zamanı dolduğu zaman geliyo.

hep öyle derler ama ilgisi yokmuş canım benim görümcem 41 haftalık olmuş cocuk hala dogmamış ne sancı ne acılma hic bişey olmayınca mecvuren sezeryana sokup almışlar bebegi :)

valla apartmanımdaki komşum 10 gün önceden dogurdu ve onun bebegi erkek ti.....:)) bunlar nasıl bişey bilmiyorum uydurma ya da hurafe demek istemiyorum ama bebege baglı açıkcası kızım 10 gün önce gelsin saglıkla gelsin de önemli degil yani yeter ki saglıklı sıhhatli olsun gerisi boş :roflol: :roflol:

annem ve büyüklerim de kızlar 9. ayı doldurunca doğar diolar kızkardeşim de ben de 9.ayda doğmuşuz 10 günü doldurmadan ama bence bu eskiden sağlıklı beslenilen zamanlar için geçerli olabilir ama günümüzde herşeyin hormonlu ve koşulların sağlıksız olduğu bi dönemde bebekler 7 ayda hatta daha erken bile doğabiliyor günümüz için geçerli değil bence de
bazen erkek bebekler erken doğuyor bazen se kız bebekler hayırlısı olsun artık...

Canim benim 1 oglum 1 kizim var ve oglum 1 ay erken dogdu kizim 9 aylik dogdu bu tez bende tutmadi benim oglum daha aceleci cikti ama olanlarda var genelde degil .

doğum konusunda erken olucak geç olucak diye kendinizi şartlamayın.ben kızıma hamileyken banada kız bebek erken doğar dediler bende erken gelir diye beklerken kızım inatla 41+3 haftalık oda doktorun daha beklersen riske girersin felan demesiyle sezaryenle doğdu.son ahaftaları beklemek işkence gibiydi zaman duruyordu sanki şimdiki hamileliğimde hiçbirşeye kulak asmıyorum bebeğim ne zaman isterse o zaman gelsin yeterki sağlıklı olsun istiyorum.ben bu doğumumu normal yapmaya çalışıcam ama eğer normal olmaz sezaryende olsa son ana kadar beklemeyi düşünüyorum.hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah.

canım bencede kızla erkekle alakası yoktur hepsinin zamanı war zamanı doldumu ben geldim anne diyoo..:)

bana da kız bebekler erken gelir dediler, şimdiden beklentiye girdim bakalım...

X