lk gece kanamas

valla bende de oldu bu eşimle ilk beraber olduğumda ben bekliyorum birşey gelsin tık yok Allah Allah dedim, ama ondan sonra 1-2 saat geçince iç çamaşırıma pembe 1 damla akıntı geldi hala yerinde olabilirmi bilmiyorum gerçi olsa doktorum sölerdi heralde bizim arkadaş çok inceydi heralde:)

canım benimde ilk gece gelmedi ama sabahı iç çamaşırıma gelmişti azıcık bişeydi zaten bence normal ama için rahat etmeyecekse yine bir doktora görün

bencede canım bende ilk çok korkmuştum gelmeyecek diye hiç gerek yok bunlara eşin çok üsteliyorsa ki buda çok normal değil sana güvenmesi gerekir git ve korkma gelişmelerden haberdar et

benim anlamadığım şu madem eşlerin böyle bir hassasiyeti var bunu neden aileler duyar ki.gerek varmı yani anlamıyorum aralarında halletmeliler ya ne demek aialeler birbirine girer arkadaş eğitimci sanırım eşide okumuş bırıdır bunu ilan etmeye ne gerek var anlayamıyorum etrzfın bilmesine gerek yok genel konuşuyorum delfin için değil sadece. Allah kolaylık versin

arkadaşlar benim ilk gecemde kanamam olmadı daha önce kesinlikle ilişkiye girmemiştim. böyle bişey olabilirmi çok zor durumdayım şuanda doktorada gidemiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

esnek olabilir benimde kanamam olmamıştı al eşini git hiç bişi olmuyo kızlık zarının yapısı kişiden kişiye değişio ve bazen kanama yapmıyooo

Tabiki herkezin yapısı farklıdır,
Senin için sorunsa hemen bi doktora görünüp eşinide kendinide rahatlat canım yerimseniben

canım benim ya.bu konuyu artık bilmeyen kalmadı.esnek olabilir.hemen kanama olmayabilir veya bende olduğu gibi 1 hafta giderek azalan miktarda kanama olabilir.bunu bilenler bile şüphe edebiliyo eşinden.ama yine hadi doktora gidelin denen bir devre eskiye göre bi nimet.eskiden gelini atına ters bindirip evine geri yollarlarmış.tabi evinde ne olacağı malum.ilerde dr a gidilmeyen zamanlar da gelecek.ama ateş düştüğü yerde izlerini bırakıyor elbette.
madem durum bu,eşin mahcup olacak sana karşı dönüşte.allah yard.olsun canım.

çok teşekkür ederim ezo doktora gitsem böyle bi rapor alabilirmiyim acaba eşimin ailesi bu konuda çok katı benim yüzümden eşimin ailesiyle arasının açılmasını istemiyorum.

esının aılesıne bunu soylemek zorunda mısınız yaa. soylemeyın esınde sanırım anlayıslı bırı. boyle seymı olur. bence kendı aranızda halledın...

bende de olmadı kanama.eşim anlayışlı davrandı sağolsun ama ben yinede çok mahçup hissettim kendimi.doktora gitim ama rapor verilmiyormuş.ancak adli tıp verebiliyormuş.doktorum öyle söylemişti.zor bir durum ama.insan kendini çok kötü hissediyor....ve çok üzülüyorrrrrrrrrrrr

niye üzülüyorsunuz ki siz kendinizden eminseniz başkasına ne bu eşler arasında olan sorunlar eş kabul ettiten sonra aileler karışmamalı kalbini rahat tut doktora git üzülme tatlım sen suçlu değilsin

ne kadar ayıp insanların özeline bu kadar girmek. canım kendini rahatlatmak adına eşinle bir doktora gidebilirsin ama bence ailesine ya da başka birilerine bunu açıklamak zorunda değilsin. son derece sıkıcı bir durum ama sakın üzülme , ve sana tavsiyem bu konularda sana bişey sorulmasına müsaade etme.

gerçektende zor bir durum aynı şeyi bende yaşıyorum yarın doktora gitmeyi düşünüyorum :KK43:
üstelik yalnız gidicem ama hayatta da çoğu zaman yalnızız demi

ya arkadaşlar elbet güzel söylüyorsunuzda bide olaya başka acıdan bakın adamların aklı temiz olacak işte arkadaşımın içi kalbi temiz herşeyi çok güzel anlatıyor bazı yerlerde eski adetler hala sürüdülüyor yok kanlı bezmiş şuymuş buymuş onu görmesse inanmazlar ben bu konu yüzünden dağılan yuvalar biliyorum kardeşim sen en iyisimi eşinle beraber doktora git raporu al eşinin eline ver oda annesine gerekli açıklamayı yapsın. Anlayışla karşılayacaklardır bu kadar da anlayışsız değillerdir heralde

benim kardeşimin eşi de aynı sorunu yaşadı gelinimiz daha sonra beni aradı abla böyle böyle ben ne yapacam şimdi diye ağlıyordu zor sakinleştirdim senin eşin seni bildikten sonra bu kimseyi ilgilendirmez niye ağlıyorsun diye kardeşimde zaten problem yapmadı ne gerek varki problem yapmaya hangi çağda yaşıyoruz şimdi 6 aylık hamile

Bence canım yapman gerken doktora gidip muayene olman ve yanında mutlaka eşinde olsun o da duysun doktorun dediklerini.Bizim akrabaya kayınvalidesi iftira attı hemde ilk gecenin ertesi günü bütün aile ayaga kalktı hemen doktara gidildi.İlk ilşkiye girilmesi bile anlaşılıryor doktor bu kızlık zarının yeni yırtıldığı ortada demiş.
Sende biran önce git canım

arkadaşlar benim ilk gecemde kanamam olmadı daha önce kesinlikle ilişkiye girmemiştim. böyle bişey olabilirmi çok zor durumdayım şuanda doktorada gidemiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

bunda bir anormallik yok canım doktorlarda olmaya bilir diyo.Bazı kadınların zaralrı esnek olabiliyor,benimde gelmemişti ertesi gün camaşırımda nokta kadar bişey vardı.Ama ben kafaya hiç takmadım eşimde bana güvenirdi zaten liseden beri birlikteyiz.Sende rahat ol bence.Ama eşin için birlikte doktora gidin....

valla bende kızdım şimdi neymiş öyle aileler sorunu :KK43:
ben evlendim ne ailem nede eşimin ailesinin ağzından duydum böyle şeyler kimse bana bakiremisin diye sormadı!hatta ailelerimizde ayıp karşılanır böyle şeyler!
sorulmaz özelimizdir!
ben kendimi sadece eşime kanıtlarım akacak 2 damla kanmıdır namus!
hala varmı böyleleri ...
biz eşimle evlenmeden önce konuştuk bu konuları ya kanama falan olmazsa diye...
bana dediki "ben sana kendimden çok güveniyorum ve bu konularda bilgim var kanama olması şart değil!için rahat olsun ben seninle bakire olduğun için evlenmiyorum sevdiğim için evleniyorum"
ve ilk gecemizi iç rahatlığıyla geçirdik üstelik kanamam hemen geldi:)
ama ertesi gün ve onu izleyen günlerde ailelerimiz ağzından kesinlikle bi laf bi soru çıkmadı:)
ben mükemmel bi aileye ve eşe gelin olmuşum çok şükür :)
canım bu sayfaları lütfen eşine okut!
namus akacak 2 damla kanda değildir!seni doktora götürmeye kalkması bile gurur kırıcı ve ayıp...
güven olmadan evlilik olmaz.evlilik oluyosada huzur olmaz!
öncelikle eşin ağırlığını koyup ailesini bu konulardan uzaklaştıracak...
sana laf ettirmiycek....
bence kendine güveniyosan ki öyle restini çek doktora falan gitme...
çok onur kırıcı...
sana inanmıyorum güvenmiyorum demekten başka bişiy değil bence...
nolur kusura bakma ama bu tür konularda kadınların ezilmesine kızıyorum...
mutluluklar canım...

canım heryerde bagırıyorlar esnek zar diye rahatlamak için doktora git eşinde gelsin sende oda bu ızdıraptan kurtul.esnek zarlar ancak doğumda yırtılıyormuş benim bir arkadasımında esnekte aksilik sezeryanlar doğum yaptı ve hatta dalga geçer bizimle çocuk doğurdum ama hala bakireyim diye

valla bende kızdım şimdi neymiş öyle aileler sorunu :KK43:
ben evlendim ne ailem nede eşimin ailesinin ağzından duydum böyle şeyler kimse bana bakiremisin diye sormadı!hatta ailelerimizde ayıp karşılanır böyle şeyler!
sorulmaz özelimizdir!
ben kendimi sadece eşime kanıtlarım akacak 2 damla kanmıdır namus!
hala varmı böyleleri ...
biz eşimle evlenmeden önce konuştuk bu konuları ya kanama falan olmazsa diye...
bana dediki "ben sana kendimden çok güveniyorum ve bu konularda bilgim var kanama olması şart değil!için rahat olsun ben seninle bakire olduğun için evlenmiyorum sevdiğim için evleniyorum"
ve ilk gecemizi iç rahatlığıyla geçirdik üstelik kanamam hemen geldi:)
ama ertesi gün ve onu izleyen günlerde ailelerimiz ağzından kesinlikle bi laf bi soru çıkmadı:)
ben mükemmel bi aileye ve eşe gelin olmuşum çok şükür :)
canım bu sayfaları lütfen eşine okut!
namus akacak 2 damla kanda değildir!seni doktora götürmeye kalkması bile gurur kırıcı ve ayıp...
güven olmadan evlilik olmaz.evlilik oluyosada huzur olmaz!
öncelikle eşin ağırlığını koyup ailesini bu konulardan uzaklaştıracak...
sana laf ettirmiycek....
bence kendine güveniyosan ki öyle restini çek doktora falan gitme...
çok onur kırıcı...
sana inanmıyorum güvenmiyorum demekten başka bişiy değil bence...
nolur kusura bakma ama bu tür konularda kadınların ezilmesine kızıyorum...
mutluluklar canım...

canım ya ne güzel yazmışsın ağzına sağlık. Ya ne demek doktora gidelim falan o senin eşin madem sana güvenmeyecekti neden seninle evlendi. Benimde ilk gün kanamam olmamıştı eşim ağzını açıpta tek kelime sölemedi. Ailesi zaten asla böle konularda bişey sölemez.

benimde kanamam fazla olmadı. herkesin bünyesi farklı olduğu gibi zarda farklıdır. eşinin eilesinin ne alakası varki onlaırn bilmesine gerek yok eşin sana güveniyorsa sorun yoktur bence. zatende o kanı eşinden başkasının görmesi çok günah.

X