lk gece kanamas

delfin

livamoda.blogcu.com
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2007
643
1
arkadaşlar benim ilk gecemde kanamam olmadı daha önce kesinlikle ilişkiye girmemiştim. böyle bişey olabilirmi çok zor durumdayım şuanda doktorada gidemiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

hayatım tabiki böyle bişey olabilir,kadınların dörtte birinde esnek kızlık zarı yapısından dolayı ilişkiye rağmen kanama meydana gelmez.Cinsel temas sırasında zar yırtılmayabilir,yırtılma ancak doğumda meydana gelir.

çok teşekkür ederim ezo doktora gitsem böyle bi rapor alabilirmiyim acaba eşimin ailesi bu konuda çok katı benim yüzümden eşimin ailesiyle arasının açılmasını istemiyorum.

hayatım sana eniyi bilgiyi doktorun verecektir,biz sadece bilgimizi paylaşabiliriz.doktor muayene edip gerekli açıklamaları zaten yapacaktır...

asgidaki linkde ayrintili bilgi bulabilirsin! Ilk seferde kan gelmesi gerekmiyor, bu senin bakire olmadigini göstermez! Esine de sayfayi gösterirsen, o da sana inanir!

Link Silinmiştir.

gerekirse doktordan, rapor al, birkac kez daha deneyin ...

Sevgiler....

bencede dr. agit canım tıp çok ilerledi , raporunuda alırsın ...Hala anlayamıyorum eşinle halletmen gereken konulara neden ailelerde karışıyor...

eşinle gdin dr a bence üzülme cnm sen ne olduğunu biliyosyn sonuç olarak inş herşey iyi gdr cnm

Kizlar Dikkat Edin Sivas Ta Yaşiyor Arkadaş.oralarda Karişilir Böyle şeylere.canim Tek Yapman Gereken Eşinle Herhangi Bir Hastaneye Yada Poliklniğe Git.gerekli Açiklamayi Dr Eşine Yapsin Onunda Herkezinde Içi Rahatlasin.üzme Kendini

canım benimde olmadı kanamam çok uğraştım acaba neden olmadı bilmiyorum eşimde bilmiyor şu anda bir kızım var eşim bazen kızdırıyor belki hala kızsındır diye gülüşüyoruz ama işin şakası bir yana eşine bunu anlatmalısın ve doktora gidebileceğini çekindiğin hiçbirşey olmadığını söylemelisin böylelkle oda rahatlıyacaktır

Boyle bir seyin normal oldugunu aciklamism aslinda arkadaslar,ekleyecek birsey yok...Sadece madem kendinden eminsin pasa pasa gotur doktora esini pasa pasada al raporunu...Korkacak birsey yok..Verir doktor raporu ve esinde iyice izah eder,içini rahatlatir ...

Mutluluklar dilerim...Boyle seyler için en guzel gunlerinizi zehir etmeyin...Bir an evvel gidin doktora ve balayinizi yasayin..Mutlulugunuz daim olsun....

doktora gidip 'kızlık zarımın tipini öğrenmek istiyorum'desem komik mi olur mu acaba?bu gibi durumları yaşamamak için önceden bilgimiz olursa daha iyi olur değil mi?

meraklanma olabiliyormuş...hatta bu doğal bişey...sen nerden biliyosun diye sorcaksın...arkadaşım çok fena bi kaza geçirmişti ve anlıycağın yere de darbe almıştı...daha sonra doktora gözüktüğünde doktor ona kızlık zarının esnek olduğunu söylemişti...yani her kızda kızlık zarı farklılık gösteriyo canım kiminin ince kiminin kalın kiminin esnek....ve bazı kadınların senin gibi ilişkiye girdiğinde bişey olmuyo(kanama yani) böyle kızlık zarı anca doğumda yırtılıyomuşş...ayrıca istersen içini rahatlatmak için doktora da gözük o da sana doğumda yırtılcağını hatta esnek olduğu için bu durumun meydana geldiğini söyliycektir...:1yes2:

sadece doğumda yırtılma olacak diye bişey yok bi kaç ilişki sonrasında da kanama olabilir. doktor gereken bilgiyi verecektir

gerçekten beni çok rahatlattınız teşekkurler dr a gidicez eşimle karar aldık..

çok yakın arkadaımda yaşadık.aileler nerseyse kanlı bıçaklı oluyordu .eşiyle doktora gittik doktor hm çok esnek olduğu içn dedi ve rapor verdi.4/ 5 ilişkden sonra kanama gelmiş

benimde kanama olmamıştı ama benim eşim okadar bana güveni sonsuz bi insanki sağolsun dr ye falan gitmedik hatta ben teklif etim ama o kabul etmedi ben sana sonuna kadar güveniyorum dedi ama benim ilk geceden sanırım 15 gün sonra falan bir kanamam oldu acaba o zaman mı bozuldu kızlıgım diye düşünüyorum bazen neyse üzme kendini bunlar herkesin başına gelir ama keşke eşin biraz daha anlayışlı olsaydı insan kendini ozaman çok iyi hissediyo valla ben tabiri caizse kendimden şüpe ettim ama eşim benden etmedi çok şanslıymışım valla

hemen olmayabiliyor, benim de bir hafta sonra kanamam olmuştu. bu yüzden bence bi r süre daha deneyip sonra doktora gitmek en iyisi.

cnmherkeste olan bisi degil esinle bi problem yasatmiyosa sana kafaya takma
ama yinede marak ediyosan bi uzmana gorun

X