ayrıntılı ultrason çektirenler lütfen bilgi

Cumartesi sonomedde ayrıntılı ultrason randevumuz vardı ancak oraya gittiğimize çok pişman olduk. Orada ileri görüntüleme tetkiklerinin hepsi yapılıyor ve tam 40 dakika bekledik bekleme salonunda yanımıza sintikrafi çektirip odadan çıkmış biri oturdu ki sintigrafi çektirmiş birinin 24 saat hamilelerden uzak durması gerekiyor . Bu daha yeni çektirmiş ve radyasyon yaya yaya yanımda oturdu :KK43:(

Ayrintili ultrason da aşağıdan muayene oluyormu acaba. Bende daha onceki hamilelikte ıstemedi ler böyle bişey

Afiyet hastanesinde NURCAN PEKERE renkli ultrason icin gittim.
235 tl ucret odedik.
Doktor surekli beni de esimi de tersledi. buyuk bi hevesle gittigimiz halde moralimiz bozuk olarak ciktik.
Bebegin gelisimi geride dedi, gec mi yumurtladin dedi. dedim kendi doktorum gelişiminin normal sartlara gore ileride oldugunu soyledi.
Sordugum soruya cevap ver gec mi yumurtladin dedi.
Bilmiyorum dedim, nerden bilebilirim ki..
Esimde video cekebilir miyiz diye sordu. tv ekibiyle gelmeyi ne zaman talep edecekler diye bekliyorum valla dedi. napicaksiniz cekip, cekince ne olacak dedi. sonra biz zaten cd verecegiz dedi.
biz nerden bilelim senin cd verecegini. boyle gereksiz terslemelerle dolu bir muayene oldu.
Afiyet hastanesinde kesinlikle cektirmeyin.

Merhaba konuyu güncelleyelim lütfen bugun doktor ayrıntılı ultrason istedi cektiren arkadaslar nerelerde ve ne kadara cektirdiniz memnun kaldınız mı??

Arkadaşlar ayrıntılı ultrason nerde kaça yapardınz ben randevu aldım beşyüzevler şafak hastanesi fiyatı beni baya zorlıcak 200 TL istiyolar

Ben fakültede de cektirmistim ücret ödemeden 40-50 dk sürmüştü siz özel hastanelerde mi yaptıroyorsunuz? Devlet hastanesine gitseniz

Ben özelde muayene oluyorm muayene ücretim 45 TL doktorumdan da çok memnunum ayrıntılı ultrason için randevu verdi ama çok pahalı geldi acaba fakültede çektirip götürsem doktoruma bakar mı

Benimde doktorum özeldeydi hatta o yönlendirdi beni bende fakültede de çektirip sonucunu gösterdim devlet hastanesindede yapılıyor sizde öyle yapabilirsiniz.

Benimde doktorum özeldeydi hatta o yönlendirdi beni bende fakültede de çektirip sonucunu gösterdim devlet hastanesindede yapılıyor sizde öyle yapabilirsiniz.

Merhabalar, fakültede çektirmek derken nasıl oluyor acaba bilgi verir misiniz? Bende detaylı ultrason çektiricem ama uygun fiyata bir yer bulamıyorum =(

Merhabalar, fakültede çektirmek derken nasıl oluyor acaba bilgi verir misiniz? Bende detaylı ultrason çektiricem ama uygun fiyata bir yer bulamıyorum =(
Ben tıp fakültesinde profesör e randevu alıp cektirmistim.benim gebeliğim riskliydi.muayene ücreti 120tlydi ama kan testleri için ekstra bir ücret ödemedim hepsi içindeydi
Birde devlet hastaneleri de ayrıntılı ultrason yapılıyor

fiyet hastanesinde NURCAN PEKERE renkli ultrason icin gittim.
235 tl ucret odedik.
Doktor surekli beni de esimi de tersledi. buyuk bi hevesle gittigimiz halde moralimiz bozuk olarak ciktik.
Bebegin gelisimi geride dedi, gec mi yumurtladin dedi. dedim kendi doktorum gelişiminin normal sartlara gore ileride oldugunu soyledi.
Sordugum soruya cevap ver gec mi yumurtladin dedi.
Bilmiyorum dedim, nerden bilebilirim ki..
Esimde video cekebilir miyiz diye sordu. tv ekibiyle gelmeyi ne zaman talep edecekler diye bekliyorum valla dedi. napicaksiniz cekip, cekince ne olacak dedi. sonra biz zaten cd verecegiz dedi.
biz nerden bilelim senin cd verecegini. boyle gereksiz terslemelerle dolu bir muayene oldu.
Afiyet hastanesinde kesinlikle cektirmeyin.

Aradan neredeyse bir sene geçmiş ve Nurcan Peker 'in tavrında hiç bir değişiklik olmamış. 10.06.2017'de bende malesef bu doktora muayene gittim. Kardeşimle gitmiştim, aynı şekilde beni de azarladı. Eşim yurt dışında olduğu için kayıt almak istedim. Yok o benim evimin içini gelip çekiyomuymuş, ben bilinçliymişim böyle bir şeyi nasıl teklif edermişim. daha bir sürü şey.
Bebekle ilgili şu anda iyi görünüyor, bu kapıdan çıktıktan sonra ölmücenin garantisini veremem dedi. Tırnağı olmasa kimse tırnak yapamaz buna, böyle saçma salak bilgiler, bebek iyi mi kötü anlamıyorsun bile.
O kadar moralimi bozdu ki muayeneden çıktığımda hüngür hüngür ağlıyordum.
İyi bir doktor olmak için değil, hastalarını aşağılamak için yemin etmiş.

Keşke yorumunuzu gitmeden önce görseydim, hamileyken edindiğim en kötü tecrübeydi, resmen 2 gündür kendime gelemedim.

X