Bursa çekirge Devlet Hastanesi Dr.sena Kutucu

B

^^BEYRUHA^^

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ^^BEYRUHA^^
ARKADAŞLAR BURÇA ÇEKİRGE SSK HASTANESİNDE KADIN SAĞLIĞI DOĞUM UZMANI DR. SENA KUTUCU VARMIŞ NASIL BİR DOKTOR BİLEN VARMI BİRDE BURSA SSK DA DOĞUM YAPANLAR MEMNUN MU SSK YA GİTMEK İSTEMİYORUM AMA GİTMEK ZORUNDAYIM KORKUYORUM.BİLGİLERİNİZE MUHTACIM Çok üzgünüm çoook

canım o bahsettiğin doktor hakkında bilgim yok ama şevket yılmaz devlet hastanesi (ssk) nın doktorları daha iyi sanırım. ben oradan gülcan satıra gitmiştim. ilgili ve güleryüzlü. ayrıca o hastande cenk aşkalli'yi çok methediyorlar. gebelikle ilgili bir problemin yoksa yani herşey yolundaysa doktorlar da çok iyi oluyor. ama önemli olan riskli durumlarda devreye girip problemi çözmeleri. ayrıca medical parkda ahmet yılmazı da tavsiye edebilirim. kendisine hem muayne oldum hem de rahim filmi çektirdim. çok pratik birisi ve çok ilgileniyor. medikal parkın da kurumlarla anlaşması var aklında olsun.

ama zübeydehanımda Op. Dr. Özer Kutlu bana göre gerçekten işini hakkıyla yapan çok süper bir doktor alkisalkisalkis

Son düzenleme:
Doktorluğu çok iyidir ama genel yapısı itibarı ile serttir..Yani Sena Kutucu biraz sinirli bir doktor olarak bilinse de, hekimlik yönü iyidir.

çekirge ssk da faruk dinç şahin iyi bir doktordur.

ben medilcal park ta ahmet yılmaz a gidiyorum cok iyi bir doktor
ben cok memnunum orda dogum yapacagım.....
ayrıca sevil paker var doruk özelde
zübeyde de ziya cetin var ayrıca....:dance:

tekkelimeyle YILMAZ ÇETİNİ öneririm müthiş bir doktor dur

ewet katılıyorum bence hekim olarak iyi birisine benziyor

Arkadaşlar ben Çekirge devlet hastanesinde Op. Dr. YAŞAR CAN'a gidiyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gitmeye başladım kendisine. Arkadaşımın bebeği olmuyordu, oda bir çok doktora gitmesine rağmen sonuç alamamıştı ancak Yaşar Bey'in tedavisi sonucunda hamile kaldı yakında doğum yapacak. Doğumumu da kendisi yaptırdı. Gerçekten çok iyi bir doktor. Herkese tavsiye ederim. Hastaya yaklaşımı, işine verdiği önem, en önemliside uyguladığı tedaviler hep olumlu sonuç verdi. Benim çevremdeki herkes Yaşar bey'e gidiyor artık. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

yapı itibariyle sert mizaçlıdır ama işininb ehli bir hekimdir tavsiye ederim
sena kutucuyu.:emir_bebek::nazar:

Arkadaşlar ben Çekirge devlet hastanesinde Op. Dr. YAŞAR CAN'a gidiyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gitmeye başladım kendisine. Arkadaşımın bebeği olmuyordu, oda bir çok doktora gitmesine rağmen sonuç alamamıştı ancak Yaşar Bey'in tedavisi sonucunda hamile kaldı yakında doğum yapacak. Doğumumu da kendisi yaptırdı. Gerçekten çok iyi bir doktor. Herkese tavsiye ederim. Hastaya yaklaşımı, işine verdiği önem, en önemliside uyguladığı tedaviler hep olumlu sonuç verdi. Benim çevremdeki herkes Yaşar bey'e gidiyor artık. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

bende yaşar beye gittim ama bekarken gayet ilgili bi doktor ayrıca sürekli doktoru olan bir yakınım da yaşar candan çok çok memnun...

daha iyisi derseniz duyduğum ziya çetin ve yılmaz çetin kardeşler herkes hayranlıkla anlatıyor. ziya çetin en son zübeyde hanımda yılmaz çetin de çekirge sskdaydı.

Son düzenleme:
arkadaşlar ben rahim filmi çektiricem sormak istediğim çekirge d.hst.nde çekiyolar mı ve randevu aldığın doktor mu çekiyo bu filmi?
cevaplarınızı bekliyorum.

X