Göğüs küçültmek isteyenlerin paylaşım yeri

Hep göğüslerimden şikayetçiydim. Erken ergenlik dönemine girdim erken çıktı göğüslerim. Arkadaşlarım daracık kıyafetler içinde koşturup oynarken ben bol kıyafetlerle kamburlaşıp saklamaya çalışırdım. Bunalıma girmemde komşumuz bayanın bakim bunlar büyümüş mü diye sokak ortasında göğsümü mıncıklamasından tutun da yakın arkadaşımla parka gittiğimizde onun mahallesindeki çocukların arkadaşıma yanındaki kim annen mi diye sormaları gibi şeyler de etkili oluyordu tabi. Lise yıllarımda bigün teyzemin kızı bunlara bi çare bulmalıyız artık diye beni bi iç çamaşırı mağazasına götürdü. Önceden kullandığım tüm penye çamaşırları attı ve bana harika bir sütyen aldık oradan. Bedenim 75 göğsüm 95. Sütyen her açıdan beden ile göğüsleri farklı olup aslında büyük göğüslü olan bayanlar için yapılmış. Bi de zaman geçip de arkadaşlarım da büyüme çağına geldiklerinde ve bana ulaştıklarında sıkıntım daha da azalmış oldu. Ne dua ederdim şu göğüslerimden kurtulim diye iyiki dualarım kabul olmamış yerimseniben Eğer bir durumu düzeltemiyorsan o durumu elinden geldiği kadar kendi lehine çevireceksin. Şimdi artık öyle bol bol kıyafetler giymiyorum. Hatta büyük göğüslü olduğumu hatırlamıyorum bile. Bence büyük göğüsler incecik bir belle harika duruyor (benim incecik bir belim yok ama öyle olan arkadaşlar için konuşuyorum). Kafama takmıyorum artık büyük göğüslü olmaktan çok daha önemli şeyler var bence...

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
95-100 olanları anlıyorum da 80-85 olup ta küçültmek isteyenleri hiç anlayamıyorum doğrusu.bi arkadaşım vardı.benim göğüsler 75 bedenken 85 beden harika göğüsleri vardı.kesinlikle öle sarkık falan diil kase gibydi.:CüvCüv:ve hep bana derdiki keşke göğüslerim senin kadar olsaydı seninkiler ne güzel minicik hatta en iyisi hiç olmasaydı.:roflol:resmen nankörlük.ben ona özenirdim o bana.ne garip şu insanoğlu.kafamçokkarıştı
ya işte ben de bunu yazıcaktım..insan illa kendinde olmayana özeniyor..ondan istiyor..
bu arada burayı açınca farkettim göğüs küçültme topiğini de göğüs büyültme yanlıları kaplamış:) yani ben de dahil..kaydirigubbakcemile3
baya azınlıkta kalmış bu topik sahipleri :nazar::1rolleyes:

kilo verince küçüklür diolar en iyisi kilo veriyim zaten bayramda 2kilo daha aldım ayı gibi oldum ya en iyisi kilo vermek :KK70:

Arkadaslar göğüsleriniz büyük ve hafif sarkıksa tek yapacagınız sey biraz egzersiz ve soğuk su. bunun yanında ekstra olarak göğüs toparlayıcı sıkılaştırıcı kremler kullanabilirsiniz ama bu kremlerin tekbasına herhangi bir etkisini göremezsiniz. egzersiz sart. Hiç olmadı 2 dirseğinizi göğüs hizesında önünüze doğru kırarak sanki birşey cekiyormus gibi zorlanarak iki yana doğru birleştirip ayırın. gün içerisinde iş yerinde oturdugunuz yerde bu hareketi günde 30 defa bile yapsanız faydasını görürsünüz. 2 yana doğru (yani biri anya biri konya:1rolleyes:) dediğini göğüsleri maalesef birleştirecek doğal bir yöntem yok bu göz rengi gibi bir vücut yapısı. Ancak bunu estetik tedavi ile değiştirebilirsiniz ama hiç gerek yok. göğüs toparlayıcı sütyenler bunları toplamanın en kolay yöntemi. Sağlıklı günler:nazar:

duygum evet öylede
böyle sarkık durması iğrenç
sütyenle toplarsında ya çıplakken görüntü kirliliği resmen
ama soğuk suyun etkisini gördüm
hemde tüm vücuduma döküyorum daha canlıyım basenlere baldırlara da soğuk duş
ben 80 takıyorum emziriyorum 23 kilo vedim ama sarkıklığından dolayı memnun değilim
ama benim vücudum sevmemem değil
bana göre daha güzel olmanın çarelerini arıyorum gayet doğalll bence

kıslar acaba karın kalca bacak sıkılıstırıcı ıcın kullandıgımız kremler gogsumuzede etkı edermı ne dersınız:uhm: :uhm:

Yahu ne istiyorsunuz bu tatlı şelerden. Millet ağlar hiç yok diye sizde azcık avcu dolduruyor diye hemen çooooooook büyük!! Ne alakası varki. BEnce ideal kadının simgesi göğüstür. DOlgun iri göğüs her zaman prestijdir. Dikkatler üzerinizde toplanır. Bebek olursa daha çok süt içer. Daha bekarsınız evlenme bile evlenmemişsiniz göğüs küçültme ameliyatından bahsediyorsunuz bence ASLA VE ASLA yapmayın derim. Yazık diiillmi. Söyleyecek bişey bulamıyorum. Ayrıca bukadar gözünüze büyük görünenleride merak ettim. Hkkattende dediğiniz kadar abartılımı. SANMIYORUM. Ama kendiniz sevin. Sizi seviyorum canım. byby

ya burdaki bi çok arkadaşımızın anlatmak istediği (büyükten kastettiği) sarkılık bence. öyle değil mi?????
çünkü büyük göğüsler dikse dolgunsa çok hoş görünüyor.
benim 90-95 ,sütyenle tamam iyi güzel deeee
ama sütyensiz ,arkadaşların dediği gibi görüntü kirliliği ya... bide 21 yaşındayım!
sütyen bulamıyorum yanlardan taşıyo...
nasıl sütyenler kullanmalıyız bunları saklamak için...

bide bu sarkıklık için gerçekten etkili bi ürün var mı veya ne yapılması gerekiyo...
ay dışardan bakınca herkese çok güzel görünüyo ama içi felaket :roflol: :roflol:

kızlar ablamında derdi aynı sizin gibiydi. actibreast kullandı 3 aydır kullanıyor çok dolgun harika memeleri oldu inanılmaz değişti. aynı firmanın unislim diye de bölgesel zayıflama kremi var. inceleyin bence.

kızlar ablamında derdi aynı sizin gibiydi. actibreast kullandı 3 aydır kullanıyor çok dolgun harika memeleri oldu inanılmaz değişti. aynı firmanın unislim diye de bölgesel zayıflama kremi var. inceleyin bence.

cnimcım ben bu dediğin ürüne baktım göğüs büyütücü diyo...
sarkıklığı nası önlicekki:S

arkadaşlar benim kızkardeşimin göğüsleri 95 bedendi. sırt ağrısı falan da yapıyordu. (20 yaşında kendisi)
ameliyat oldu küçülttürdü. doktorla öncesinde emzirme konusunda problem olur mu diye sormuştu, olmayacağını hatta göğüslerini küçülttüğü ve şu an gayet rahat emziren hastaları olduğunu söylemişti.

bu konuyu merak edenler için anlatıyım: genel anestezi altında yapıldı ve yaklaşık 2 saat kadar sürdü. 1 gece hastanede kaldı. birkaç gün ağrısı oldu ama dayanılmayacak gibi olmadığını söyledi ki kendisinin canı acayip tatlıdır. 1 ay sporcu sütyeni kullandı.
ilk başlarda yara iiz çok fazlaydı ve inanılmaz büzüşmeler vardı. çok korktu düzelmeyecek falan diye ama şimdi 4 ay oldu ameliyat olalı nerdeyse belli bile değil. zaten doktorda 1 sene içinde iyileşir ve sadece göğüs altında çok çok az iz kalabilir demişti. yani kendisi çok memnun şu an.

biraz fikriniz olmuştur belki :)

ya benimde göğüsLerim büyük :KK43: 90-95 kuLLanıyorum kaLıba göre değişio maLum.. ve süngerLi kuLLanıyorum onun dışında kuLLanamıyorum zaten.. Ben de istiyorum çok istiyorum küçüLsün yani 85 oLsa kafii yaa benneyaptımki
göbeğimden basenimden popomdan yana şikayetim yok çok şükür ama göğüsLerim işte :KK43: biraz dar bişi giyip çıkamıyoru meseLaa üzerime bişi aLmam şart aLıştım bide yıLLardırr mirmirmirmir

arkadaşlar selam..cidden gögüslerimden hayatıım boyu nefret ettim ciddi cok büyükler 20 yasındayım ve 85 kullanıyorum... 175 boyum vardı 60 kiloydum sadece belkı gögüsten gider die diyet yaptım 55 kiloya düştüm gögüslerde hiç bi değişiklik yok üstelik biraz daha kilo verirsem ölücem...onu da geçim gögüslerimin büyüklügü yüzünden oldugum kilodan en az 5-6- kilo daha fazla gösteriyorum en son çare ameliyat ama onu da istemiyorum hiç bi tavsiyeniz yokmu hareket falan nası toparlanır bu gögüsler yardım lütfen:KK43:

ben ameliyatla küçültmeyi düşünüyorum gerçekten kendime özel sütyenler yaptırıyorum 18 yasındayım şimdiden sarktılar belimde boynumda agrılar var her zaman bence çok büüyk olanların küçültmesi daha yararlı :)

..................................................................................

ferhunde cnm neresi büyük o kadının tam ideal boyda ne büyük ne küçük ha biraz büyüğe kaçıyo ama bence çok hoş o kadınınkiler...

valla büyük göğüslülere allah sabırlar versin. omuz ağrısı, sırt ağrısı yapıyormuş bildiğim kadarıyla. ama gördüm ki burdaki herkes göğsünü büyük sayıyo. halbuki bence büyük değil. ben 20 yaşındayım ve 85 kullanıyorum. ama hiç göğüslerimin büyük olduğunu düşünmemiştim.fisfisfis

X