Göğüs küçültmek isteyenlerin paylaşım yeri

valla allah vergisi genede halimize çok şükürde :a015:ama keşke emzirme sorunu olmasada ameliyatla küçültsek

18 yaşındayım kendimi bildim bileli 90 numara takıyorum..en başlarda bende çok rahatsız oluyordum bu durumdan yaşıtlarımınki küçük benimki büyük die ama şimdi herkes bana imreniyo büyütmeye çalışıyorlar bende bunları qördükçe göğüslerimi sevmeye başladım hemde dekolte giydiğimde çok hoş duruyorlar .) bence sende hiç küçültmek isteme emin ol kadınların çoğu yerimzde olmak istiyorlar ayrıca 80 85te çok büyük diiL ..küçk olsaydıda keşke büyük olsaydı derdn .)

slm kızlar sonunda ben gögüsleri küçültüm çok memnunum ama izler gitmedi budefada birde göğüs başı baya yukarıda olmuş şimdide o sıkıntı oldu çok basitmiş olmak isteyen varsa hiç korkmasın uyuyor uyanıyorsun:))))

17 yaşındayım boyum 1.60 göğüslerim 80 beden boyuma göre büyük acaba??

Hiç üşenmeden bütün mesajları okudum :))

Görüldüğü üzere büyütmek isteyenler küçültmek isteyenlere,küçültmek isteyenler büyütmek isteyenlere kızıp durmuş.Ama şu bir gerçek,küçük göğüslüler süngerli sütyen kullanarak büyük gösterebiliyorlar ve bu sütyenleri her yerde bulabiliyorlar.Ne yazıkki bu şans diğerlerinde yok...

Bende hala içime sinen bir sütyen kullanamadım.Yeni İnciden alıyorum toparlayıcı,tamam rahat ama gerçekten toparlayıp küçük göstermiyor.

Var mı marka önerecek birileri?

KIZLAR aynı sorun bendede var 51 kiloyum ama göğüs ölçüm 90 rahat olamıyorum ya ya alttan cıkarlar ya üstten istediğim gibi sütyende bulamıyorum bana 90 a lazım ama heryerde 90 b var intten araştırma yapmıştım küçültmekle ilgili bitkisel otlar var ama daha deneyemedim malesef sınavdı ödevdi derken cıktı aklımdan baktım deneyen yada bilen varmı diye

gerçektende çok kötü bir sey insan giydiği seyleri özenle seçiyor offfff:KK43:

bi tek ben mi 90numara göğüslerimden memnunum yaa :) bende zayıfım hatta belim fazlasıyla ince göğüslerim ağırlık yapıyo ve o yüzden çok belim ağrır benim ama yinede seviyorum 90 olmasına rağmen ne öyle sarkık basık oluyo nede ordan burdan fırlıyo 90b kullanıyorum kıyafettede bi problem yaşamıyorum o kadar takmayın kızlar arkadaşlarım öyle imreniyoki benimki gibi göğüslere sahip olmak için o yüzden küçültmeyi falan boşvern :)

Canınızı sıkmak gibi olmasın ama ben hiç göğsü sarkmadan zayıflayan birini görmedim..benimkilrde büyük ama benden baska herkez beğenio arkadas çewrem esim..dikleşmesi için bende bir hareket önerebilirm: Kolunuzu dirseğinizi kırarak basınızın üstüne koyun diğer elinizle basınızın üstünde duran bileğinizi tutup ileriye geriye hareket ettirin..aynı hareketi diğer kolunuzlada yapın,aynanın önünde yaparsanız göğsünüzn ne kadar seri hareket ettiğini görceksiniz..:)

Valla bende şu ameliyat olayından korkmasam , hemen yarın gider küçülttürürüm ,

ama bilmiorum ya offf !!!!:2::KK3::KK3:

en kötü durumum ya bıktım braz küçülseler ne olur sanki

Lise ve üniversite yıllarında 60 küsür kiloydum, göğüslerim de 90dı. Lise çağımdan beri ameliyat olmak isterim, 10larca doktorla görüştüm mailleştim ama hiç cesaret edemedim zaten fiyatlar da çok uçuk olduğu için hiç kısmet olmadı. Bu foruma yeni üye oldum ve ilk ilgilendiğim yer gögüs küçültme & dikleştirme forumu oldu :) Eskiden kilo verdiğim halde göğüslerimde bi değişiklik olmamıştı ama 54 kiloya düştüğümden beri 1 bedeb küçüldü, şuan 85 kullanıyorum. Eski sütyenlerim bol geliyo. Buna da şükür tabiki ama 80 ve daha dik olmasını tercih ederim. Hala rahatça giyinemiyorum bikini seçerken sıkıntı yaşıyorum belli modeller dışına çıkamıyorum. Burada okuduğum yöntemleri tek tek denemeyi düşünüyorum :)

Canınızı sıkmak gibi olmasın ama ben hiç göğsü sarkmadan zayıflayan birini görmedim..benimkilrde büyük ama benden baska herkez beğenio arkadas çewrem esim..dikleşmesi için bende bir hareket önerebilirm: Kolunuzu dirseğinizi kırarak basınızın üstüne koyun diğer elinizle basınızın üstünde duran bileğinizi tutup ileriye geriye hareket ettirin..aynı hareketi diğer kolunuzlada yapın,aynanın önünde yaparsanız göğsünüzn ne kadar seri hareket ettiğini görceksiniz..:)

Mesajınızı okuduğum an denedim, gerçekten göğüs kaslarımın çalıştığını hissettim :) Devamlı yapıcam teşekkürler.

Goguslerimden cokk sikayetciyim. Gitgide buyuyorlar. Ama az once bisey yaptim. Disardayim, tshirtten cok kotu kocaman gorunuyolardi hatta 90lik sutyenimden tasmis vaziyette. Aldim bi strec film. Lcwnin deneme kabinine gidim ve goguslerimi filmle sarip oyle sutyen taktim. Simdi goruntuden cokk memnunum. Sicagi sicagina yazayim dedim kizlar :-)

Goguslerimden cokk sikayetciyim. Gitgide buyuyorlar. Ama az once bisey yaptim. Disardayim, tshirtten cok kotu kocaman gorunuyolardi hatta 90lik sutyenimden tasmis vaziyette. Aldim bi strec film. Lcwnin deneme kabinine gidim ve goguslerimi filmle sarip oyle sutyen taktim. Simdi goruntuden cokk memnunum. Sicagi sicagina yazayim dedim kizlar :-)

arkadaşlar benim kızkardeşimin göğüsleri 95 bedendi. sırt ağrısı falan da yapıyordu. (20 yaşında kendisi)
ameliyat oldu küçülttürdü. doktorla öncesinde emzirme konusunda problem olur mu diye sormuştu, olmayacağını hatta göğüslerini küçülttüğü ve şu an gayet rahat emziren hastaları olduğunu söylemişti.

bu konuyu merak edenler için anlatıyım: genel anestezi altında yapıldı ve yaklaşık 2 saat kadar sürdü. 1 gece hastanede kaldı. birkaç gün ağrısı oldu ama dayanılmayacak gibi olmadığını söyledi ki kendisinin canı acayip tatlıdır. 1 ay sporcu sütyeni kullandı.
ilk başlarda yara iiz çok fazlaydı ve inanılmaz büzüşmeler vardı. çok korktu düzelmeyecek falan diye ama şimdi 4 ay oldu ameliyat olalı nerdeyse belli bile değil. zaten doktorda 1 sene içinde iyileşir ve sadece göğüs altında çok çok az iz kalabilir demişti. yani kendisi çok memnun şu an.

biraz fikriniz olmuştur belki :)

ya kızlar selam sitenin bu kısmı mı değişti_?? ben 2 ocakta ameliyat olmuş bir genç kız olaraakk sizlere şunu öneriyorum "OLUN BU AMELİYATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII......................................"
boşuna çekmişim yıllarca sırt ağrısı istediğini giyememek hep saklamak hep siyah giymek...pembelere iç çekmek...boyun bel ağrılarına spor hareketleriyle çözüm bulmaya çalışmak...

hep korktum ama şimdi süperimm..göğüslerim ise daha süperrrrrrrrrrrrrr..................şekli duruşu büyüklüğü o kadaar ideal ki..şuan ben izler için krem kullanıyorum...daha 3 ay oldu hala sporcu sütyeni kullanıyorum ama kendi isteğimle...çokta memnunum...
kızlar boşuna korkmayın çekmeyin bu çileyii...senelerce çektim..ameliyata karar verdim anesteziden ağrıdan sızıdan korktum...

grip olsam vücudum daha bitkin hissederdi heralde...hiç ağrı sızıda yoktu....harikaydı herşey hala harika...
bu yaz bikini giyeceğimm yupppiiiiiiiiiiiiiiii

inşallaaahh sizde kurtulursunuz canlarımmmmmmmmmm

öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzz

Kızlar merhaba göğüs küçültme araştırmaların sırasında yazılarınızı gördüm. benim göğüslerim büyüktü ve kiloyla birlikte daha da büyüdü şuanda e sıkmakla birlikte f kup kullanıyor. neyse uzatmayım küçülttürmek istiyorum ancak henüz bebem yok ve önümüzdeki yıla doğum yapmayı planlıyorum endişem emzirme konusunda Essmeralda sizin kardeşiniz Suzan A kendiniz ameliyat sornası çocuk sahibi oldu/oldunuz mu? Evet ise emzirme konusunda sıkıntı yaşadı/yaşadınız mı? cevap için teşekkürler

Kizlar selamlar!
Benim gogus olcum 80D.

Yani sirt olcum zayif ama cup olcum bayagi fazla. Hedefim goguslerimi B seviyesine getirebilmek. Diyet yapıyorum ama coook yavas bir sekilde eriyor goguslerim. Hatta erimiyor bile. Ustelik büyük olduklari icin sarkik ve catlakli. Artık tasiyamiyorum ve kambur duruyorum.

Birbirimize destek olalim. Ben simdilik diyet yaparak kucultmeye calisiyorum. Eger sonuc alirsam ayrintilariyla b7rada anlatacagim.

Butun mesajlari okudum. Kimse sirt olcusu-cup olcusunden bahsetmemis.

Sutyenlerde 85A, 85B, 85C, 85D gibi seyler gorursunuz. 85 sizin sirtinizin cevresinin olcusu. Meme buyuklugu ise A,B,C ve D ile belirleniyor. D en buyuk meme, A en kucuk meme.

Yani 85B olan biri ile 85D arasinda meme buyuklugu farki var.
Bazilari yazmis ben de 85im benimkiler kucuk, siz deli misiniz demis. Muhtemelen bu arkadasin meme buyuklugu A ya da B. Bu gruptaki bizlerin ise D ve ustu arkadaslar.
Bunu bilin ona gore sutyen alin.

Benim olcum 75 D yani sirtim cok ince ama memelerim cok buyuk. Para biriktirdigimde ameliyat olacagim. Dogal yollarla cozumu yok zaten.

X