Göğüs küçültmek isteyenlerin paylaşım yeri

M

MeDuSa

Ziyaretçi
ya ben göğüslerimden şikayetciyim yirmi yaşındayım 80 numara kullanıom ama 85e çıkcak yakında büyüo :kızgın: arkadaşımda 95 kullanıo göğüss şekillendirici krem falan aldı olmadı küçülmüo benneyaptımki nası küçülek bunlar Kötü Kazen

ya ben 17 yaşındayım 85 kullanıyorum valla büyüsünler die yapmadığım şey kalmadı

Ya ben büyük göğüs sevmiom işte istemiom napcam yaw küçültmeninde çaresi olsa

ya bnmde 85 küçültmek istiyorum of offff

bende artık kilo versem bakıcam duruma göre olmazsa komşumuz çok zayıf ama gögüs çok büyük öle 80 falan da değil 100 takıyor kızlar vücutta çok çirkin hatta bir hastaneyle anlaşıldı bile bende olucam diyorum ama daha bekarım ee hamile kalırsam acaba bir etkisi olurmu emzirme konusunda bilmiyorum ....

Herkes buyultmeye calisiyor sizde kucultmeyemi calisiyosunuz...naniknanik

kızlar ben de şikayetciydim ama kilo verince biraz göğüsten gitti,normale döndü..
bence 20 yaşındaysan artık büyüme olmaz gibi..

ve malesef kremlerden ben de yarar alamadım.

ben boyundan memunum 90 buyuk gözüküyo ama sağlık açısından bi zararı yoksa hoş duruyo bence

bende artık kilo versem bakıcam duruma göre olmazsa komşumuz çok zayıf ama gögüs çok büyük öle 80 falan da değil 100 takıyor kızlar vücutta çok çirkin hatta bir hastaneyle anlaşıldı bile bende olucam diyorum ama daha bekarım ee hamile kalırsam acaba bir etkisi olurmu emzirme konusunda bilmiyorum ....

canım benim emzirme konusunda %1 de olsa bi ihtimal warmış doktor garanti vermio emzirebiliceğine dair benim de 85 :KK43: walla bikini almak kaswet haline dönüşüo küçük bikiniler ne güzel yaa cicili bicili büyüklerinkinde hiç bi değişiklik yok :KK43: offffffffff offffffff:çok üzgünüm:

off kızlar yaa...
tmm 85 95 demek kolay ama boyuma gore çok büyük?
eminim kalıbınıza göre derdiniz var

valla su estettık eccık ucuz olsa hıc dusunmem yatarım o masaya olurum amelıyatımı 80 yaptırır cıkarım valla

ya bende bıktım artık 95 takıyorum ve boyumda kısa olduğu için çok abartı duruyorum.yani bayan göğüs oldum çıktım.küçlültücü sütyenlerde işe yaramıyo taşıyo:KK43::KK43:(((((

peki bu amelyatlar sağlık için zararlı mı kansere filan yol açabilir mi?:KK43:

arkadaşlar bende öyle 85 bedenim 58 kiloluyum bunu sürekli araştırıyorum ama bulamamadım yaa gögüs küçültme yapacağımızı bişey yoktu işe yaramıyo artık gögüs büyüğü sebebi doğan bebek çok zayıf olması zayıftan sonra kilo almış büyüyor olmasını söylüyor tek çare kilo vermek

Son düzenleme:
aynn ya bende nefret edıorum bole mınıcık olcak ole sefıorum nedense. nasıl olcak bılmıorum du bakalım almayı dusunuorum ben kozmetk urunu soylerım etkısı olursa

Ya ben büyük göğüs sevmiom işte istemiom napcam yaw küçültmeninde çaresi olsa
ben de açıcaktım da konuyu baktım herkes büyütmekle ilgili konu açmış kilo almak istiyorum gibi bi tuhaf olur diye açmadım :KK70:
benimki de 80 arada 75ler de oluyo ama rahatsız oluyorum büyük göğüs sevmiyorum:kızgın:

X