aklında isim belirleyen varmı?

Strawberry_83

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
5.352
1.396
ben ufak tefek düşündüm kız olursa cansın ismi çok hoşuma gitti modern ve hoş bir isim erkek olursa da berk-berke daha çok var ama bu iki isim kulağıma çok hoş geliyor :nazar::nazar:

seda_1983 canım bende düşündüm.kız olursa bennu koymak istiyorum.ama henüz erkek te karar veremedim.eşim ali istiyor bende batın ismini çok begenmiştim.ama Allah'ın isimlerinden biriymiş ve koyulmaz dediler :1no2: bakalım şimdi isim arıyorum.diğer hamişlerde yazarlarsa düşüncelerini fikir alışverişi yaparız yerimseniben :nazar:

slm cnm ilk önce Allah hepimize sağlıklı doğum yapmayı nasip etsin evet senin düşündüğün isimde çok güzel senin kaç haftalık oldu bebişin benimki 10 haftalık bilgisayar hesaplarına göre ama doktora göre 11 haftalık :KK70:

selam kızlar bende kız olursa ayşe ecrin düşünüyorum.erkek olursa abisinin adı fatih ona uygun bi isim yok ama bakalım hayırlısı buluruz bi taneeeee

merhaba bende kız olursa zeynep ceylin düşünüyorum kız isimiz kesin ama erkek olursa çok seçenek var en çok ben egemen eşim ise serdar diyo bakıcaz ona

benim tam olarak yarın 13. hafta oluyor allahın izniyle :) gerçi doktorun günüyle benim tuttugum gün aynı değil ama.yine de doktorun kini gerçek alıyorum :KK70:

ben kız olursa selin ismini düşünüyorum
erkek olursa henüz karar veremedim ama emir ismi aklıma takılıyor bu aralar bakalım
hele bir belli olsunda hayırlısıyla o zaman karar veririz

isim konusunda okadar kararsız kalıyoruzki doğana kadar da çok değişir heralde ama kız olursa zaten senelerdir ismi belli MELEK NİSA olacak kesinlikle erkek olursa kararsızız ama ben BUĞRA veya EMİR TURAB istiyorum babamız hala cinsiyeti belli olsun ozaman isim düşüncem diyor ama her halukarda bebeğime isim koymak ilk benim hakkım diye düşünüyorum değişiklik olursada geçerli bir sebebi olması lazımm

benim erkek hazır
soyadımız demir buna uygun ve kafiyeli olsun diye demirhan koymayı düşünüoruz.kız için ise çoook isim var ılgın,neva ve cansın düşündüklerimiz.bakalım...

benim erkek hazır
soyadımız demir buna uygun ve kafiyeli olsun diye demirhan koymayı düşünüoruz.kız için ise çoook isim var ılgın,neva ve cansın düşündüklerimiz.bakalım...

arkadaşımhayırlı uğurlu olsun bebeğin sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah
bizimde soyadımız demirhan oğlumuz olursa emirhan koyarız diyorduk uygun olsun diye ama tekerleme gibi oluyor aynı diye tepki aldık bakalım hayırlısı olsun

sencede ölemii EMİRHAN DEMİRHAN BENDE EMİR TURAB DEMİRHAN VEYA BUĞRA DEMİRHAN olsun dedim ama kararsızım

Bende Hep Tek Isim Düşünmüştüm Yilladir.kiz Ve tuanaydı.fakat Ikizler Bakalim Ne Koyacağiz.yinede Cinsiyetleri Ayni Olsa Bile Birbirine Yakin Koymayi Düşünmüyorum

Son düzenleme:
DERYACIM.EMİR DEMİRHAN BENCE DAHA GÜZEL 2 HANLI OLUNCA BANADA BİRAZ KALABALIK GELDİ.BİZ STARDAKİ 2 AİLE DİZİSİNİ KÜÇÜK OYUNCU İÇİN İZLİYORUZ.ZATEN ONUN ADI 'AKÇAHAN AKÇA' BİZİ BÖYLE DÜŞÜNMEYE SEVK ETTİ.
HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ SAĞLIKLI SIHHATLİ Bİ KAVUŞALIMDA YAVRULARIMIZA.

benimde minnoşumun ismi hazır kız olursa naz erkek olursa ayberk diye karar verdik ama cinsiyet belli olmadıgı için şimdilik ona minnoş demekle yetiniyoruz

benim bebeğim de benim hesabıma göre10+5.Ama doktoruma göre 9+3 imiş :KK43: İnşallah hepimizin bebekleri sağ salim, eli ayağı düzgün doğar.

kız bebeğimiz olursa selin veya melis ismini düşünüyoruz.Erkek olursa eşim babasının adını koymak istiyor.Halil.Ben YAVUZ istiyorum. Allah ne uygun gördüyse o olacak tabi.Önce sağlık olsun da..yerimseniben

merhaba arkdaslar
bende on ucuncu haftaya girdim sukur. erkek olursa selim sina dusunoyoruz. ama kiz olursa ne olcak ona karar veremedik. bu arada cocoklariniza anlamli isimler koyun diyor peygamber efendimiz. illa kuran da gececek diye bi kaide yok bence ama isimlerin anlamlari cocuklara aks ediyormus. sizinle paylasmak istedim.

selam kızlar
benimde kafamda dolanan bir sürü isim var elbette ama hepsini bir bebeğe koyamam sanırım ...sırnaşık şeysırnaşık şey
erkek olursa EGE....ALTAY.....BUĞRA.....SOYKAN.....EMİR....EMİRHAN.....HAKTAN
kız olursa ELANAZ ......SİMGE......BURÇE.....BERİL.....DORA.....
nasıl ama ??????

Son düzenleme:
ben kız ismini 1 yıldır selin düşünüyordum anlamı: her mevsim yeşil kalan bir bitki.gür akan su
erkek isminede karar verdim sanırım ama önce kocişi kandırmam lazım çünkü erkek olursa ben koyarım ismini demişti
ben emir ismine karar verdim
anlamı: hükümdar, peygamber soyundan gelen demekmiş nasıllll

merhaba kızlar bende 12+2 oldum hayırlısıyla rabbım bebeklerımızı kucaklarımıza almayı nasıp eder sağ salim
erkek olursa esım babasının ısmını dusunuyor ahmet fena isim degıl anlamıda guzel
kız olursa ben karar verıcem ama karar veremedım Ecrin, Elif, İrem, Elanaz ve Burçe de guzelmıs eylül :)

merhaba kızlar bende 12+2 oldum hayırlısıyla rabbım bebeklerımızı kucaklarımıza almayı nasıp eder sağ salim
erkek olursa esım babasının ısmını dusunuyor ahmet fena isim degıl anlamıda guzel
kız olursa ben karar verıcem ama karar veremedım Ecrin, Elif, İrem, Elanaz ve Burçe de guzelmıs eylül :)

canım bizde eşimle anlaşma yapmıştık erkek olursa eşim kız olursa ben koycaktım.şimdi kız oldu :sm_cool: hamile kalmadan önce bile bir kızım olursa adını bennu koycam diyordum.ama iki isim olsun istiyorum bennu kesinde.dün arkdaslarla knusuyoruz diyorum bana isim bulun.bi arkadaşımın yegeninin adı ecrinmiş bayıldım isme.anlamıda Allah'ın hediyesi demekmiş.bu kadar güzel ve anlamlı isim olmaz heralde.bu arada hemn buraya yazmak için koştum AppLE sen yazmışşsın :1rolleyes: ya bana yardım edin güzel isimler di mi? bennu ecrin düşünüyorum.her ne kadar kayınvaldem begenmese de benim bebeğim bu ismide ben koycam di mi ama :roflol:

X