Lütfen Düğün Yeri Için Tavsiyeler

Cnm öncelikle kolay gelsin.Arkadaşlarda söylemiş bende duymuştum piramit restaurantı.Pahalıya çıkacağını zannetmiyorum bi konuş.150-200 kişi 4000den fazla tutmaz diye düşünüyorum.Beyzadeyide burada çok yazıyolar orayada bak ama resimlerinden gördüğüm kadarıyla piramit daha şık.Bi de burada dilek restaurant ve bağcılar belediyesi halk sarayı demişti bazı arkadaşlar onlarıda netten araştır benm onlarla ilgili bilgim yok kk da duymuştm ama araştırmakta yarar var.Umarım bu mutlu gününde herşey gönlüne göre olur. a.s

ailenizde asker varsa ordu evlerinde cok güzel ve uyguna düğünler yapılabiliyor. fakat bazı şartları oluyor tabi askeriye olunca.

slm kızlar ben yeniyim buralarda.. düğünümde 2010da olcak inşallah ama şimdiden başladım malum yer bulmak çok zor oluorr..

aranızda sabancı öğretmen evinde veya beylerbeyi polis evinde yapan varmıı??

Arkadaşlar en güzel fiyatlar solon fiyatına istanbul boğazında teknede düğün yapmak isteyenler bana mesaj atsın boğazda mükemmel bir tekne ile nişan ve düğün organizasyonu için bana mesaj atabilirsiniz.eşim tekned ekaptan fiyat yönünden baya yardımcı olurum.eşimin sitesinin linki Kiralık Gezi Teknesi

herkese merhaba öncelikle bu tatlı telaşlarda hepinize kolay gelsin benim sizlere önerebileceğim bir yer var Levent Tenis Klübünün restaurantı KAYRA bahçesi ve kapalı yeri var yemekleri ve servisi harika zaten burayı 1,5 sene önce eskiden Divan Otelinde çalışan birkaç kişi devraldı her türlü organizasyon yapılıyor düğün nişan kokteyl ne isterseniz üyelik de gerekmiyor telefon vermemde bir sakınca var mı bilmiyorum ama kayralife yazdığınızda ilk çıkan linkten bilgilere ulaşabilirsiniz ya da bana sorun ben sizi ilgili kişilere yönlendiririm

herkese merhaba öncelikle bu tatlı telaşlarda hepinize kolay gelsin benim sizlere önerebileceğim bir yer var Levent Tenis Klübünün restaurantı KAYRA bahçesi ve kapalı yeri var yemekleri ve servisi harika zaten burayı 1,5 sene önce eskiden Divan Otelinde çalışan birkaç kişi devraldı her türlü organizasyon yapılıyor düğün nişan kokteyl ne isterseniz üyelik de gerekmiyor telefon vermemde bir sakınca var mı bilmiyorum ama kayralife yazdığınızda ilk çıkan linkten bilgilere ulaşabilirsiniz ya da bana sorun ben sizi ilgili kişilere yönlendiririm

merhaba canım deiğin gibi baktım ama çok resim göremiorum bahçesi var demişin hiç resim görüntüleyemiorum nerden bKABİLİRİM

evet canım haklısın galiba sitelerinde problem var ordaki arkadaşlarla konuşup resimlerini isterim buraya eklerim olmazsa

evet canım haklısın galiba sitelerinde problem var ordaki arkadaşlarla konuşup resimlerini isterim buraya eklerim olmazsa

ok canım teşekkür ederim bekliorummm...

bu topikte canlasa biraz kimse yazmıo düün yaan yokmu artık yaamafoldumben

merhaba arkadaşlar,
ben de şuanda nişanlı biri olarak malum düğün yeri araştırması yapıyorum.Size çok şık ve bir o kadarda uygun fiyatlı bir yer bulduğumu söylemek istedim.ıstanbul Avrupa yakasında oturuyor ve Bakırköy tarafında yapabilirim diyorsanız ıncirli caddesi üzeri Çamlık hastanesi yanında Gönül Davet Salonları diye bir yer var.2872 tl. 275 kişi ve aperatif ordör tabaklı fiyatı nakit ödenirse 2400 tl. oluyor.ekstra hizmetleri var süper kesinlikle konuşun derim.Ancak ben pek sevgili kayınpederim 2500-3000 Tl.yi geçmesin buyurduğu için ve kişi sayımızda 400 olduğu için orası bize küçük geldi.250-300 kişi arasında olsaydık hiç düşünmeden gözüm kapalı tutardım.

farklı bir alternatifde benden .....ataköydeki ögretmen evinede bakın derim oglumun sünnet dügününü bu bayramda orda yaptık açık havada kır dügünü oldu begendik herşey çok güzeldi seçtigimiz menüdeki yemek (özellikle tavuk) süperdicokacimcoook önce göze hitap ediyordu masalar.....yanlız şuda var fiyat tabikide kişi başı anlaşılıyor önceden kişi sayısı vermeniz gerekiyor fazla gelme sayısı olursa belli kişiye kadar tekrar yemek çıkıyor...diyelimki 500 kişi anlaştınız ama 400 kişi geldi yinede 500 kişi parası veiyorsunuz 100 kişilik geriye kalan yemekler ister tekrar yiyin ama kimse yiyemiyor zaten menüsü doyurucuydu kişi başı olarak biz 16 lira olarak anlaşmıştık canlı müzik güzel çalıyor..:enbuyukkk:

Sormak istediğin başka şeyler olursa hiç çekinme...
Düğünümle ilgili tüm organizasyonu ben yapmıştım. Evle ilgili de, nişanlım sadece banka hesabıma havale yaptı. Çünkü kendisi şehir dışında olmak zorundaydı hep, ancak 2-3 günlüğüne gelip tekara dönmesi gerekiyordu.
Zor ama çok eğlenceli ve zevkli bir süreçti.
Belki ileride düğün organizasyon işine girerim, üniversite yıllarında hep bunu isterdim, ama elinde birraz sermaye olması gerekiyor ve çevre en önemli şey.
Belki 1-2 seneye kadar bu işe cesaret edip girebilirim.

Sana da yardımcı olmaktan memnun olurum.

Merhaba iyi akşamlar,

Konu biraz eski ama görüşünüzü almak istiyorum biz haftasonu nişanlımla gezdik ve yukarıdaki salonu beğendik acıkcası ve bu hafta icinde kesin karar verip kapora vereceğiz yaklaşık 300 kişilik bir düğün yapacağız siz memnun kaldınız mı tavsiye eder misiniz?

Kafamıza takılan bir diğer konuda fiyata sadece sandelye giydirme dahil ve masalar cok cıplak su haliyle o yüzden bir masa süslemesi gelin yolu gibi şeyler yaptırılması lazım ve dışarıdan hic birseye izin vermiyorlar sizdede durum bu şekilde miydi? süsleme icin herşey dahil 3500 tl istiyolar tabi bu da cok fazla bir fiyat ve görüsüp gereksiz cogu seyi cıkartıp süslettirmeye calısacağız ama onlarla da görüşmeden önce sizin fikrinizi almak istiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Bahçelievler Abidin Pak Öğretmen Evi'ni öneriyorum ama 5000 ytl yi aşabilir bir araştır istersen (biz orayı tercih etmiştik ve çok memnun kaldık)

Merhaba iyi akşamlar,

Konu biraz eski ama görüşünüzü almak istiyorum biz haftasonu nişanlımla gezdik ve yukarıdaki salonu beğendik acıkcası ve bu hafta icinde kesin karar verip kapora vereceğiz yaklaşık 300 kişilik bir düğün yapacağız siz memnun kaldınız mı tavsiye eder misiniz?

Kafamıza takılan bir diğer konuda fiyata sadece sandelye giydirme dahil ve masalar cok cıplak su haliyle o yüzden bir masa süslemesi gelin yolu gibi şeyler yaptırılması lazım ve dışarıdan hic birseye izin vermiyorlar sizdede durum bu şekilde miydi? süsleme icin herşey dahil 3500 tl istiyolar tabi bu da cok fazla bir fiyat ve görüsüp gereksiz cogu seyi cıkartıp süslettirmeye calısacağız ama onlarla da görüşmeden önce sizin fikrinizi almak istiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

X