Sperm sayısı ve haraketliliği düşük olduğu halde hamile kalan oldumu?

E

EU2

Ziyaretçi
Ben 4.5 aylık evliyim.İki ay kadar önce doktora gitdik.Doktor eşimin sperm sayısının ve hareketliliyinin düşük olduğunu söyledi.Ben çok korkdum.Tedavi aldı.Şimdi bir daha analiz vemek istiyor farkı bilmek için.Ya bu sorunu olan ve ya bu sorunu yenib de hamile kalanlar varmı?Doğal yolla bu faizi nasıl yükseltmek olar?Lütfen cevablayın bekliyorum yorumlarınızı

canım günaydın..bizdede hareketlilik az çıktı..dr.bir ilaç verdi onu başladık inşallah faydasını görürüz....ama eşim keçiboynuzu pekmezi yiyor 2 aydır..sperm değerleri gayet yüksek çıktı....

Bilmem biliyormusun ben azeriyim.Pek çok yerde okudum keçi buynuzu pekmezi ama ne olduğunu bilmiyorum.Neden hazırlanıyor?

canım marketlerde satılıyor kavanozda harnup pekmezi olarak geçiyor ismi..büyük hipermarketlere gidersen bulursun...

canım havuç suyu keçiboynuzu ve çakşır otu suyu bunlar aktarlarda satılıyor....bende eşime yapıyorum hepsini kullanıyorum inşallah bir işe yarar allah bilir orasını tabi ama bu bitkilere allah bu özellikleri verdiyse mutlaka bir bildiği vardır bende bunlardan yararlanıyım dedim sonuçta doğal bişey mutlaka faydasını görürüz....sende istersen bunlara başla ben hepsini aynı andaa yapıp aynı gece içersinde içiriyorum eşimde çok şükür hiç ses çıkarmadan içiyor sonuçta herşey bebek içinn

Benim eşiminde sperm sayısı çok azdı ilk testte 5.5milyon ikincisinde 1milyondan da az çıktı..
eşim doktorunun verdiği ilaçları kullandı ve ayrıyetten keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içti.. Bir de selenyum ve çinko tabletleri kullandı.. 4 ayın sonunda bize dr lar tüp bebek ya da aşılama derken normal yolla hamile kaldım..

eşim sperm testine gideceği gün ben idrartesti yaptım ve sonuç pozitifti.. Son rakamı o yüzden bilemiyorum...

Allah ne dilerse o oluyor... Ümidinizi hiç kaybetmeyin arkadaşlarrr
Vardır bebişlerin gelecekleri hayırlı bir zaman

Son düzenleme:
ay ya ne güzel canım benim eşimin spermleri 115 milyon ama hareketliliği az ben 9 aydır kalamadım şans işte

selam canım.. benim eşiminde sayıda ve hareketllilikte düşüklük vardı.. pekmezini sürekli kullandı ama keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içince birden değeri neredeyse üçe katladı.. bunun yanısıra arı sütü polen bal karışımları var marketlerde onlarında çok faydası olmuştu ilk zamanlar.. ama en etkilisi keçi boynuzunu kaynatıp suyunu içmek..

Allahım deliricem.Ben Azerbeycanda yaşıyıyorum dolayısıile azeriyim.Keçibuynuzu mutlaka bizlerede oluyor ama bizde isminin ne olduğunu bilmiyorum resmi olursa belki bula bilirim

Canim Ayni Sorunu Bende Yaşadim Eşimin Hizli Ileri Spermi Ve Hizli Spermi çok Azdi Hatta Biri Sifirdi Doktor 6 Aylik Bir Deneme Süresi Verdi Ve Doğum Kontrol Hapi Kullaniyordum Birakir Birakmaz Hanile Kaldim Sakin Hiç üzülme Seni çok Ii Anliyorum Ben şuan 2,5aylik Hamileyim Rabbim Sizede Sağlikli Bir Evlat Versin Inşallah...

İnşallah bitanem.Doktor esine tedavi yazmışmıydı?

arkadaşlar 9 aydır uğraşıyoruz ama sorun bendede var adet göremiyorum ben
ama eşiminde spremleri 10 milyon 900 çıktı ama hareketsizlik %77 doktor varikosal dedi ve ameliyat oldu ....ama ameliyat sonrası hiç bir ilaç vermedi eşimde keçiboynuzu pekmezi yerdi ameliyat sonrası yemedi arı sütü polen vs.ameliyattan önce yedi ama ameliyat sonrası hiç birşey kullanmadı

ve doktor ameliyat sonrası 3 ay da iyi sonuç alırız dedi ama benim doktorum tedaviye 2 ay sonra başlarız dedii of yaaaa yanlış giden bişeyler mi varr 2 hafta sora tedaviye başlarız diye düşünüyorumm

canım bizim hılı olan %65 hızlı ileri olan %15 drda kalbilrisin dedi ama bende tık yok..şimdi ilaçla düzelicekmi bakalım

kızlar beni hatırlayanlar bilir.benim eşimde de varikosel vardı 1,5 yıl önce ameliyat oldu.ameliyattan 9 ay sonra falan keçiboynuzu suyunu kullandık 2 ay.ameliyattan sonra doktor sadece bize e vitamini verdi ve başka ilaç vermedi.ve bu doktor ve hastane türkiye nin en tanınmışı kızlar.hala tık yok ve ben artık bunalımın eşiğindeyim kızlar. ameliyattan sonra 3 aşılama geçirdim hala birşey yok.Duadan başka birşey gelmiyor elimden.tüm doğal şeyleri denemeye çalışıyoruz.2 ay içinde gene olmazsa ki hiç ümidim de yok artık tüp bebek yapmaya karar verdik.Allahım hpimize tez zamanda nasip etsin inşallah..Buradan hepimiz mutlu haberlerimizi yazalım inşallah bizde kızlarrr.Sevgiyle kalın kızlar..Hepinizi öpüyorum...

canım inşallah kalırsın en kısa zamanda neden ilaç vermiyorlar size anlamadım..bizim spermler çok olduğu halde dr ilaç yazdı bunula düzelir dedi..hem eşimde varikoselde var ameliyata gerek yok dedi

Ya kızlar keçi buynuzu neye diyorsunuz? bitkimi nedir ya o?

valla benim eşimin 2 aylık sürecteki sonucu görrecez kızlar benim doktroum ssk doktoru çünki bundan önce gittiğim tüp bebek dedi bizde özele gücümüz yetmeyeceği için ssk doktoruna geçtik ameliyat dedi yaptık ....şimdi bekleme onuda yapıyoz sonra 3 aşılama yapacam dedi tutmazsa rahim filmi oda temizse direkk tüp bebeğe geçecezzzzz

Ya kızlar keçi buynuzu neye diyorsunuz? bitkimi nedir ya o?

canım sen türkiyede oturuyosan aktarlara git söyle onlar sana verir böyle fasulye gibi şekl koyu kahve keçiboynuzu..bide pekmeai var oda marketlerde buluyo

Azerbaycan daki arkadaşım böyle bişi işte keçiboynuzu...

Umarım bulabilirsin..

Azerbaycan daki arkadaşım böyle bişi işte keçiboynuzu...

Umarım bulabilirsin..

arkadaslar forumda yer belirtmek gerekirdi ben de ğylesine Ankara secdim.Amma ben Azerbeycanda oturuyorum.Keçibuynuzu acaba burda marketlerde olurmu?

X