kizlar sizdede tiksinme basladimi

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
3.615
12
kizlar 5+3 gunluk hamileyim ve adete kadar cok istahim vardi ama yavas yavas bisey yiyememeye basladim mecburen sut peynir meyve yemeye calisiyorum ama o kadar sizce cokmu erken bubun icin sizdede basladimi bu haftalardan itibaren acabaaakafamçokkarıştı

ewet arkadaşım bende nie olmuo midem nie bulanmıo falan diodum anormallikmi var falan derken öğürmeler tiksinmeler başladı yiyebildiğim tek şey limonlu portakal suyu,ayran,yağsız tost,yeşil elma,kraker,kivi,erik geçen tost yaptım tam yiycem kokusundan lavobaya zor koştum bir öğürme istifra yok sadece su gelio tabi bişey yemezsem ne gelsin,ama sakın sulu yemekler yemeğin daha çok mide bulandırıyormuş,soğuk ve kuru gıdalar yiyelim arkadaşlar napcaz böyle bilmiorum ben önümüzdeki günleri düşünüyorum nasıl geçicek diye...

ewet arkadaşım bende nie olmuo midem nie bulanmıo falan diodum anormallikmi var falan derken öğürmeler tiksinmeler başladı yiyebildiğim tek şey limonlu portakal suyu,ayran,yağsız tost,yeşil elma,kraker,kivi,erik geçen tost yaptım tam yiycem kokusundan lavobaya zor koştum bir öğürme istifra yok sadece su gelio tabi bişey yemezsem ne gelsin,ama sakın sulu yemekler yemeğin daha çok mide bulandırıyormuş,soğuk ve kuru gıdalar yiyelim arkadaşlar napcaz böyle bilmiorum ben önümüzdeki günleri düşünüyorum nasıl geçicek diye...

güzelimm senin büyük ihtimalle kızın olucak :emir_bebek:

ya sormayın bende sulu yemeklerden tiksiniyorum. sürekli hafif ama ekşili şeyler yemek istiyorum bol bol ekşili salata filan yiyebiliyorum. birde eşimin kokusun acayip miğdem bulanmaya başladı. geceleri uykumun içinde bile yumurta kokuyor ömür boyu yemem herhalde diye düşünüyorum

yaa bende ilk defa dün çok sevdiğim pilavı değil yemek yüzüne bile bakamadım yaa ayy bu nası hamişlik inanamıyorum kendimeee yaakafamçokkarıştı

ya arkadaşlar bende 8 hafta bitti son 10 gündür perişanım, midemin bulanmadığı an yok. kusma derseniz günde bir defa ama nedir bu işi oluru normal mi anormal mi anlıyamadım kafamçokkarıştı.

gayet normal canım bu aylarda olur sık sık. benimde öyle oluyor günde iki dafe kusma olduğu zamanda oluyor bende.

ayyy kızlar aynen yaa napıcaz böyle her an midem bulanıyor yataktan kalkamıyorum..eşimin yanında yatarken burnuma acayip acayip kokular geliyor..bi bakıyorum soğan kokuyor bi bakıyorum koyun yogurdu:)yani vallahi abartmıyorum güler misiiin ağlar mısın..iyicene psikolojim alt üst oldu..allah eşlerimizi de sabır versin..bu şartlar altında insan eşine de yaklaşamıyor..

kızlar benim miğdem hiç bulanmıyor:nazar:
ben bile hamile olduğuma inanmayacağım:nazar:
benden dolayı kızım ve eşim rahat..sadece uykum geliyor tavukkkkk gibi......sırnaşık şey

çok sevdiğim 2 şeyden tiksindim sigara ve kahve aslında tiksinmemde ii oldu umarım hep tiksinirim sigaradan dahada içmem

balım hayırlı olsun canım.ah sen bana sor o tiksinmeyi bulantıtı kusmayı.artık lavobanın yanında oturur oldum canım arkadaşım.şişe serum yedim ama biraz fayda etmeye başladı.bi geçse şu ay

OH BE BENDE TEK SORUNLU BEN ZANNEDİYORDUM DEMEKKİ NORMALMİŞİM. AMA BU CANIMIZ KOCALARIMIZLAA ARAMIZDAKİ PROBLEMLERİ NAPICAZ. KOKUSU OLMADAN UYUYAMADIIM AŞKIMA YÜZÜMÜ DÖNEMİYORUM NE İŞ KISLAR ANNE OLACAZ DİYE KOCACIKLARIMIZ ELDEN GİTCEK YAZIK ZAVALLILARA.

benim mide bulantilarim basladi ya dun ilk defa istifra ettim ama ac karnina oldugu icin bisey cikaramadim ama yinede rahatlatti valla bisey yiyemez oldum herseyden tiksiniyorum ve herseyin kokusu keskin geliyo burnuma ama olsun bebisler saglikli olsunda zevkle cekerim bunlari vallaaaaa:teytey::teytey:

kızlar bende iştahım açıldı derken istifra mide bulantılarıyla tanıştım bugün daha iyiyim ve yayla çorbası yaptım onu yiyiyorum nane mideyi rahatlatır ve yoğurtta faydalı bakalım umarım içimde kalır :)

benim artık yemek yemem ve belli bi süre sonra çıkarmam alışkanlık oldu. bu sebeple sürekli birşeyler yemeğe çalışıyorum, tabi herşeyi yiyemiyorum o yüzden galeta, peynir meyve gibi atıştırıcı şeylerle idare ediyorum. 2 haftadır yemek yapamıyorum inşallah 1 hafta içinde azalır fisfisfis

kızlar benim miğdem hiç bulanmıyor:nazar:
ben bile hamile olduğuma inanmayacağım:nazar:
benden dolayı kızım ve eşim rahat..sadece uykum geliyor tavukkkkk gibi......sırnaşık şey

valla supersın o zaman mıdesı bulananlar olarak masallah dıyoruz sana o kadar kotu bıseykı tarıfı mumkun degıl ınsanın yasam standartını sıfırın altına dusuruyo bıde cocugun olunca onunlada ılgılenmen lazım yemekk felan tam bı kabuskafamçokkarıştı ıns cabuk bıter ben 10 +1 ım 12 haftadan sonra azalır dıyolar bıde sana bısey soruyorum kızındada mıden bulanmısmıydı aynımıydın yanıCADIARZU

korkmayin kizlar normal bunlar bi ara gececek korkmayin
bende yumurta sucuk yaprak sarmasi et den cok tiksinmistim simdi cok sukur duzeldi

X