Kasım ve Aralık da çift çizgiyi görmek isteyenler listeye

duymuştum bılgecım yakı yapıyoalrmış ben sıcak bakıyorum öle seylere

sen yaptırdınmı ?
ya benim kuzenim yapıyor ama oda memlekette istanbula gelseydi ona yaptıracaktım ama şimdi başkasını bulmamız gerekecek. Aslında bundan baya aylar öncesi burada kızlardan biri bu alydan bahsetmişti hatta yaptıracam diyordu bana pek ılımlı gelmedi çok ii hatırlıyorum o arkadaş yaptırdıktan sonraki ay hamile kaldı bende heralde dedim olacağı vardı oldu açıkcası annemde bana kendiliğinden bunu anlatınca dedim heralde bir bildikleri vardır. Anneme de halam söylemiş annem evlendikten 1, 5 sene sonra hamile kalmış halam bi kadın bulmuş, o olaydan sonrada annem o ay adet olmadım hemen hamile kaldım dedi.. deneyelim sende bi zararı yok dedi. ii dedim annemimi kırcam :))))

sen yaptırdınmı ?
ya benim kuzenim yapıyor ama oda memlekette istanbula gelseydi ona yaptıracaktım ama şimdi başkasını bulmamız gerekecek. Aslında bundan baya aylar öncesi burada kızlardan biri bu alydan bahsetmişti hatta yaptıracam diyordu bana pek ılımlı gelmedi çok ii hatırlıyorum o arkadaş yaptırdıktan sonraki ay hamile kaldı bende heralde dedim olacağı vardı oldu açıkcası annemde bana kendiliğinden bunu anlatınca dedim heralde bir bildikleri vardır. Anneme de halam söylemiş annem evlendikten 1, 5 sene sonra hamile kalmış halam bi kadın bulmuş, o olaydan sonrada annem o ay adet olmadım hemen hamile kaldım dedi.. deneyelim sende bi zararı yok dedi. ii dedim annemimi kırcam :))))

hiçç diimi canımannenımı kırcan gunah gunah :)
dene bakalım vardır bı hıkmetı onunda

ay sevalcım onu hıç analmıyorum zaten ya kazayla oldu dıyoalrya ):
kayınvalidenın bı arakdasıyla konusyodukda 3.ogluna kazyla hamile kalmış ay teyze dedım kazaylaansıl oluyor onu anlayamıyorum bız bı tarafımız yırtıyoz olsun dıye deıdm muhabbetimizolan bırı çok guldu lafımı.ben bı olumsuzluk olunca hep VARDIR BUNDADA BI HAYIR derim vardır bundada bıhayır napalım

Allah istemeyene veriyor bizde böyle sınav oluyoruz işte ne yapalım hakkımızda hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın ve sağlıklı evlatlarımız olsun yeter...

ya kızlar nasıl rep verıyoruzz rep alıp duruyorumd rep nasıl verılır onu ılmıyorum söleyınde bana verenlere bende vereyım :)

kötü<içerik yazan kısımda terazi resmi varya onu tıklıyorsun orada beğenip beğenmediğini yada başka şeyler yazıyosun gönderiyorsun :)

ya kızlar nasıl rep verıyoruzz rep alıp duruyorumd rep nasıl verılır onu ılmıyorum söleyınde bana verenlere bende vereyım :)

her msjın sağust kosesınde terazı var canım oary tıklayıp rep verıyosun artı rep te verebilrisin eksı repte verebılırsın :)
sen bize artı ver tabıde.
kendı replerınıde kullanıcı panelındne görebilrisn

ben rep bölumunuçok kullanıyorum önceden tesekkur vardı o iyiyidi begendıgımmsja tesekur edıyoduk sımdi rep oldu

ohh ne gusel gıt bakalım kadrıyecım bnıde bırı caya cagrsa keskee bu arada tsk ederım yardımlarınız için ukla ve kadrıyecım

rica ederiz canım ne mutlu yardım edebildiysek
Kadrişim biz siz git bakalım afiyet şeker olsun sana :)

X