Kasım ve Aralık da çift çizgiyi görmek isteyenler listeye

merhaba kızlar...
ben bu ay çoook umutsızım...bence olmayacak...
neden bılmıyorum...baska yerlerde okudumda kurtajdan sonra rahımde yapişma oluyormus..ben geçen yıl oldum kurtaj ...ve bu yüzdende ümütsizliğe kapıldım işte... :1ninca:

Canım bende senin gibi ümitsizim.Benimde ilk oğlum doğduktan 2 sene sonra kürtaj oldum.7 aydırda bebek istiyoruz doktor bir sorun yok rahimde ve yumurtalıklarda ama mart gibi rahim filmi çekelim kürtajdan dolayı tüpler kapanmış olabilir dedi.Seninde anlayacağın gibi bende de ümitsizlik başladı.Allahım inşallah tez zamanda bu mutluluğu yaşatır.Sorun çıkmaz inşallah.Sende kendini üzme alnımızda ne yzaılıysa o olur.

kızlar günaydın kız çiğdem ne bu karamsarlık bakayım sanki bizim çok ümidimiz vardı da bak allah ol dedi ve oldu hem benim hiç beklemediğim hatta spora gidip yoğun bi şekilde spor yaptığım esnada geldi ne kadar istersek olmuyo az mı ağlamadım neden olmuyo diye ama beklemek ve zaman çaresi kafaya takmamak lazımbi uğraş bul kendine ve aklına getirme gülerim bana farm ı öğretti gündüzde onla takıldım akşam spor tabi çok spor yapınca düşük riskim var bakalım

kızlar biraz önce kırmızılarım geldi,bugün 27.günümdü erken geldi.en azından gecikip ümide kapılmadım ama üzgünüm çok ya.artık aralık ayını da ortaladık.ocak ayı için topiğin adınımı değiştireceğiz bu ay bitince napacağız.yeni tarihim 10 ocak.
tatlım üzülme bende hamile kalmadan 1 ay önce ilk defa 5 gün önce gelmişti nasıl yıklımıştım anlatamam ama sonraki ay meleğim süpriz yaptı inşallah aynını yaşarsın...:Saruboceq:

slm kızlar nbr kaydirigubbakcemile2

örüyorum örüyoruuummm... görümcemin oğluşuna doğum hediyesi örüyorum:hulya::hulya::hulya:
aynen böyle harıl harıl örüyorum.. arada çitliğe bakıyoruuuumm

kıııızzz çidoşşşş nireee gittiiiinnnn.... daha birlikte ip atlayacaktık.. bak minnoşum spor yağmış gelmiş bebişi... hadi gelsende beraber ip atlayalım...

hadii hoop hoop hoppp hop hop

8340ip.gif
8340ip.gif

yok tatlım nerdeee dün gittik dr bizim bebiş sırt üstü yatmış keyif yapıyordu aynı senin avatardaki kedi gibikaydirigubbakcemile3 açmadı göstermedi 2 hafta sonra tekrar gitcez tatlım..

gülercim bende aynı örüyom valla
ne örüyon bi resim gönderde bakalım bak benim örnek bu nette buldum bitmek üzere
bebekhirka.jpg

Merhaba,
Bu bölümler yeniden yeniden neden açılıyor kısaca açıklama yapayım. Mesaj sayısı yüksek rakamlara ulaştığında malesef teknik olarak sorun yaşanmaya başlıyor bunun önüne geçmek için dönem dönem bu tür çalışmalar yapıyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler... Sağlıklı günler dilerim...

Kadınlar Kulübü

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=10480618#post10480618

lütfen verdiğimiz linkten devam edelim arkadaşlar...

X