Kasım ve Aralık da çift çizgiyi görmek isteyenler listeye

selam kızlar nabersiniz aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz bakalım inşallah ugurlu gelirsinizde bir dahaki ay patlama yaşarız burdaaaa

canım eşimle yumurtlama gününde birlikte olayımmı yoksa yarınmı yani benim anıyamadığım yumurtam çatladığı gün mü yoksa ertesi günmü ilişkide bulunucaz???

canımcım yumurtlama olduğunda yumurtanın tüplerden geçip rahme ulaşana kadarki zamanda spermlerin vücutta hazır bulunması gerekir ki döllenme olsun. vücudumuzda öyle güzel bir denge varki. yumurta çatlamadan önce servikal mukus salgılanıyor. bu mukusun gelmesi bize yumurtlamanın gerçekleşeceğini haber veriyor yumurtlamada bir kaç gün sonra gerçekleşiyor. bu mukus içerisinde spermler 72saate kadar yaşıyabiliyor. yani arkadaşım sen mukusu gördüğünde çalışmaya başla. spermler vücutta hazır bulunurlar yumurtayla buluşurlar veeee bebişin olur inşallah :emir_bebek:

ya kızlar karnım agrıyor benim çok kötüyüm valla adetim bitmek üzere leke gelmeye başladı sadece 3,5 gün sürdü bu ay adetim

ya kızlar karnım agrıyor benim çok kötüyüm valla adetim bitmek üzere leke gelmeye başladı sadece 3,5 gün sürdü bu ay adetim

bazen kısa sürebiliyor cnm. benimde normalde 6 gün sürerken korunmayı bıraktıkdan sonra düzensizleşti 3 gün falan oluyo değişiyoo yani doktoruma sormuştum normal olabilir demişti..

merhaba kızlar bugun sorun vardı sitede doğru dürüst giremedim.hamiş varmı hamiş.sıkıldım ama mücdeli haberi verin bekliyoruz kızlar.

Aynen esmacığım ya bende test yapmaya korkuyorum hatta tuvalete gitmeye bile korkuyorum kırmızıları görücem diye:)) bende cumayı beklicem

kıslaar bugün hiç giremedim.bekleyen arkadaşlarım hadi inş müjdeli haberlerinizi verirsiniz.benim belim ve kasıklarım çok ağrıyo olcak gibiyim nasip bekliyorum.arkadaşlar bugün eşimle akşama kadar hastanedeydik pazar günü kayınvaldem rahatsızlanmıştı,biz şeker hastası olduğu için ondan zannettik.eve getirmiştik daha sonra tekrar fenalaşmış,neyse bugün yine gittik canım yaa, sağ tarafından felç indi yarın yatışı yapılacak çok üzüldüm haline beni görünce ağlamaya başladı tabii bende beraber,kıslar dua edinde biran önce iyileşsin.ALLAH kimseye dert verip derman aratmasın.

geçmiş olsun mehtapgülü.inşallah biran önce iyileşir.iyileştiğindede hamiş haberine verirsin.

canım google tıcker yaz ordan takıp et canım:)
weeding yada kids e tıkla ordan 2tarftanda resım seç
asagıdakı tarıhe
de evllık tarıhını yaz
ve after de
onu bosecode yazıyo herhalde orayı kılı takıp çizelgenın oldugu yere kopyala yapıştır dene bakalım yapamzsan tekrar anlatayım
bumu yani bişey sorcam msjların altında çıkan cetveli nerden yapıyoruzCADIARZU bulamadım:uhm:

yegane BEN 1 HAFTA ÖNCE TEST YAPTIRMIŞTIM NEGATİF ÇIKTI AMA BUGÜN DOKTOR RAHİM KALINLAŞMIŞ DEDİ HAFTAYA YAPTIR DEDİ VARMIDIR YA HİÇ BAŞINIZA BÖYLE BİRŞEY GELDİMİ ÇOK MERAK EDİYORUM

canım sudenazın dokotruda rahım incelmış ya hamilielik yada adet demişti yanı sneın dokotrunda kalınlaşmış demiş hıçbişi analmadım

BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIM EDİN
selam arkadaşlar ya yumurtanın çatladığını nasıl anlarız bugün adetimin 15. günü sabah iş yerinde lavobaya girdiğimde iç çamaşırım ıslanmış ve sümüsksü iki parmağın arasına aldığımda lastik gibi uzadı bu yumurtanın çatladığına mı işaret 11.gün den itibaren eşimle düzenli ilişki içindeyiz. ama ne zaaman yumurtam çatlıcak bilmiyorum
İNTERNETTE 20-25 arası yazıyor.... yani bugün yumurtam çatlıyormu. SAĞ KASIĞIMDA DA ŞİŞLİK VAR

canım muhtemelen yumurtlamagunlerındeisn calış sen emi bugececalışsat-ydın iyi olurdu ama hadi kolay gelsın guzel haberlerle gel:eek:

kıslaar bugün hiç giremedim.bekleyen arkadaşlarım hadi inş müjdeli haberlerinizi verirsiniz.benim belim ve kasıklarım çok ağrıyo olcak gibiyim nasip bekliyorum.arkadaşlar bugün eşimle akşama kadar hastanedeydik pazar günü kayınvaldem rahatsızlanmıştı,biz şeker hastası olduğu için ondan zannettik.eve getirmiştik daha sonra tekrar fenalaşmış,neyse bugün yine gittik canım yaa, sağ tarafından felç indi yarın yatışı yapılacak çok üzüldüm haline beni görünce ağlamaya başladı tabii bende beraber,kıslar dua edinde biran önce iyileşsin.ALLAH kimseye dert verip derman aratmasın.

dualarımız siznle canım .))))))))))))))a.s.

X