bebeğinize hangi marka bez kullanıyorsunuz?

DilaNaz

Körler sağırlar,birbirini ağırlar.
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
2.707
46
arkadaşlar bazen bi bebeğe iyi gelen bez
başkasına iyi gelmiyor
siz hangi markayı tercih ediyorsunuz?

ben doğduğundan beri huggies kullanıyorum ve çok memnunum prima molfix evy baby de denedim ama hiç memnun kalmadım.pişik yaptılar.

benim kızımada diğerleri pişik yaptı, prima en güzeli esnek yan bantlı olanlar çok rahat .
ama en iyisi bir an evvel lazımlığa alışması:))

oğluma ilk doğduğundan beri prima kullanıyorum çok güzel memnunum hiç pisik sorunumuz olmadı

eğer pişik sorunu yaşarsanızda krem falan kullanmayın bence, sebamed in bebe yağını kullanın pişik yarım saat içinde yalan oluyor.

bende önce prima kullanıyordum ama simdi huggies kullanıyorum hem daha yumusak hemde daha iyi kavrıyor ben hemşireyim ve pişik içinde bepanthen merhem kullanıyorum

:1no2:Bebeğime Doğduğundan Beri Molfix Kullaniyorum çok Ta Mennunum Bebeğim Temmuzda Sicaklarda Doğdu Ama Hiç Pişik Olmadi

ben dogdugunda prima aldım gayet memnundum bıde molfıx deniyim dedim ve hep sızdırdı 1 paket bıyyı ve gene prıma aldım ondan berı prıma kullanıyorum gercekten guzel hıc pısıgımız olmadıgayet yumusak ve guzel kokuyo

Bende kızım doğduğundan beri molfix kullanıyorum hiç şikayetim olmadı bu güne kadar pişik sorunu içinse bepanten krem kullanıyorum.

bende doğduğundan beri prima kullanıyorum,
deneme amaçlı gönderiyorlarya numune molfix,hugies,baby star denedim
ama en biyisi bana göre prima

ilk kızıma prıma kullanmıstım.ikinci kızımda canbebe kullandım. simdi son bebisime molfix kullanıyorum:)) ilginç olan ise mesela ortanca kızımda diğer markaları kullanamadım ya sızdırdı ya pisik yaptı. üçüncüdede öyle oldu canbebe aldım iyi gelmedi. demek bünyeden bünyeye farkediyor ya ..enteresan valla..Allah ın izniyle bir iki aya kadar artık veda ediyoruz bebek bezlerine :)

bende primayla basladım ve de cok menunum .. hedıye nıxı baby bebek bezı gelmıstı bı paket denedım fakat sızdırdı ve kavramadı . prımadan memnunum..:nazar:

ben kızıma prima kullanmıştım.Şuan oğluma da prima kullanıyorum.Çok memnunum ama yine de en iyisini sen bilirsin.Dene hangisi iyi gelirse onu kullan.

bende huggies kullanıcam şimdi molfix kullanıyoruz..sızdırıyor...priimayıda sevemedim bi türlü...huggies almıştık bi defa çok iii..sızdırmada yapmadı..eşim 3 paket molfix almış..:eek:klava:bitirmeye çalışıyoruz:roflol:
bitince huggiese devam..:1closedeyes:

hemen hemen bütün bezleri kullandım şimdi prima kullanıyorum inceliği,esnekliğinden dolayı memnunum çokda güzel kokuyor kremli olduğu için tavsiye ediyorum..

bende hep prima aldım...
çok da memnunum bazen sızdırıyor ama bezle değil benim kızın kak yapma oranıyla alakalı oluyor..
çok fazla numune de denedim hiçbiri pişik yapmadı.bebekten bebeğe değişiyor hassasiyet ama prima bu işi biliyor bence

bizde önce prima denedik uzun sürede kullandık.hatta ben başka marka kullanmam bile dedim ama sonraları taşırma problemi oluştu.benden kaynaklandığını sandım.nette araştırınca aslında primanın eski kaitesinin olmadığını anladım.sonra molfiks ve canbebe denedim pişik yaptı.şuan jenny&willy diye bi marka kullanıyorum.çokda memnunum.hem fiyatı hem kalitesi gayet uygun.ben bimde buluyorum.başka marketlerde varmıdır bilmiyorum.

X