Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: çatlatma iğnesiyle hamile kalan varmı?

1. Konu Sahibi : zuzuay #1

çatlatma iğnesiyle hamile kalan varmı?

arkadaşlar çatlatma iğnemi dün oldum bugün ilşki verdi dr.um merak ettiğim çatlatma iğnesi ne kadar başarı sağlıyor.daha önce 2 defa daha denedik ama başka dr. tarafından eski dr.um estofrem diye büyütücü hap vermişti 2 defa denendik omamıştı. şimdi yeni dr.um klomen verdi yumurtalar 17 cm olmuş umutlu konuştu ama benim umudum yok .eğer çatlatma yöntemiyle kalan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim

2. Konu Sahibi : zuzuay #2
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    Selam bende dün çatlatma iğnesiyle ilgili soru sordum kimse cevap vermedi.

3. Konu Sahibi : zuzuay #3
    canım çoğunlukla arkadaşlar gündüz burdalar o zaman belki cevaplarlar istediğiniz ama yapan ir kaç arkadaşı biliyorujm kimisi ilkte hamile kaldı kimi 2.cide kimi 3.de belli olmuyo Rabbim nasip etmişse zaten olur canım rahat ol...

4. Konu Sahibi : zuzuay #4
    Giriş tarihi
    Apr 2008

İkaz ...

Alıntı zuzuay kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar çatlatma iğnemi dün oldum bugün ilşki verdi dr.um merak ettiğim çatlatma iğnesi ne kadar başarı sağlıyor.daha önce 2 defa daha denedik ama başka dr. tarafından eski dr.um estofrem diye büyütücü hap vermişti 2 defa denendik omamıştı. şimdi yeni dr.um klomen verdi yumurtalar 17 cm olmuş umutlu konuştu ama benim umudum yok .eğer çatlatma yöntemiyle kalan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim
    cnm bu ay bende iğne kullandım 17mm dedi bana da .o gün oldun çatlatma iğnesini de sen de 17 mm olduğun gün mü kullandın.kaç folükülün var dı

5. Konu Sahibi : zuzuay #5
    mely Guest
    arkadaşlar slm ben5. ci iğnemi pazartesi oldum inşallah sizinkinde 5 . lere g
    elmeden tutar hepiniz hayallerini kavuşur sunuz hayırlısıyla

6. Konu Sahibi : zuzuay #6
    Giriş tarihi
    Apr 2008

İkaz ...

Alıntı mely kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar slm ben5. ci iğnemi pazartesi oldum inşallah sizinkinde 5 . lere g
    elmeden tutar hepiniz hayallerini kavuşur sunuz hayırlısıyla
    folükülün kaç mm idi çatlatma iğnesi olduğun gün.

7. Konu Sahibi : zuzuay #7
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    Alıntı gonulyarasi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Selam bende dün çatlatma iğnesiyle ilgili soru sordum kimse cevap vermedi.
    ne sormuştun cnm............................................... ........

8. Konu Sahibi : zuzuay #8
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    arkadaşlar ben 3 aydır kullanıyom bana faydası olmadı inş siz görürsünüz faydasını

9. Konu Sahibi : zuzuay #9
    sevgili kardelen benimde17mm idi iğnemi ogün oldum 3 folikül vardı .bol bol çalışın dedi dr.um deniyoruz bakalım hepimiz için hayırlısı...

10. Konu Sahibi : zuzuay #10
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    Ben 1 kere denedim 17 mm iken olmustu ama hamile kalamadim, burda bir arkadas hamile kalabilmek icin en az 20 mm olmali demisti, doktoru soylemis, ben de kalamama sebebim belki de budur diye dusunmustum. Bir de ilac ya da igneyle beraber kullaninca faydasi olurmus, benim dr saolsun ultrasonla bakti, iki gun sonra gel biraz daha buyur dedi, gittim, igne yapti. Insallah sizler de ise yarar.

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon