Sayfa: 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: çatlatma iğnesiyle hamile kalan varmı?

1. Konu Sahibi : zuzuay #11
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    Merhaba Kizlar,bana Geçen Yil 2 Kez Iğne Yapildi,yumurtalarim 17 Mm. Olmuştu,2.de Tuttu Ancak Düşük Yaptim

Mart Ayinda 3.iğnem Yapildi O Da Tuttu şuan 7 Haftalik Hamileyim(inşallah Bir Sorun çikmaz)

Rabbim Istedikten Sonra Olmaz Diye Birşey Yok Ve şunu Unutmayin Arkadaşlar Iğne,çocuk Için Son şans Değil çok şükür

2. Konu Sahibi : zuzuay #12
    çocuk özleminin nedemek olduğunu çok iyi biliyorum şunu hiçbir zaman unutmayınki moral çok önemli budurumlarda birde umudunuzu hiç yitirmeyeceksiniz ilaçlarınızın saatlerini hiçbir zaman atlamayın burada tecrübe konuşuyor 13 yıllık bir mücadelenin sonunda hiç pes etmedim herşeyden önemliside vakit saat diyelim allahımın izniyle bir kızım var şuan dünyalar tatlısı 5 yaşında allah isteyen herkeze versin inşallah çok güzel bir duygu herkez tatsın bu duyguyu herşeyden önce hayırlısını dileyin sağlıcakla

3. Konu Sahibi : zuzuay #13
    EU1 Guest
    arkadaslar cahilliğimi bağışlayın,önümüzdeki bende çatlatma iğnesi olucam..bu iğne normal kalçadanmı yapılıyor??

4. Konu Sahibi : zuzuay #14
    çatlatma iğnesi pregnil kalçadan olur.bu iğne büyüyüp olgunlaşan yumurtanın çatlayıp tüplere atılması amcıyla yapılır.bazı kişilerde yumurta oluşuyodur ama çatlamasında problem vardır bu gibi durumlarda faydası vardır.mesela bizim tanıdığın olmayınca çocuğu dra gitti.meğer yumurtası çatlamıyomuş.o ay çatlatma iğnesi oldu ve hamile kaldı.
    ikinci yararı bu iğnenin yumurtanın ne zaman çatladığını tahmin edebilmemiz.böylece hamile kalma şansı artıyor.
    benim şu ana kadar yararı olmadı ama inşallah en yakın zamanda kavuşuruz bebişlerimize

5. Konu Sahibi : zuzuay #15
    kızlar moral çok önemli ama,olmuyor düşünmeden yapamıyorum. uyumayı çok severim hele sabahları okadar bilinçaltıma işlemişki sabah ezanını duyuyorum hemen dua ediyorum rabbim evlatsız bırakma diye düşünün artık.ilişkiye artık sadece çocuk için girmeye başladım eşim anladı artık oda nerdeyse birlişkte olamak istemiyor
    .

6. Konu Sahibi : zuzuay #16
    merabalar benım de bır yumurtamın 18 mm oldugunu soyledı doktorum ıyı dedı(cok guvenıyorum kendısıne)yumurtalarım basına buyruk catlıyomus hamıle kalmam zaman alırmıs.onun ıcın adetımın 10 gunu gıttım 14 gunu ıgnemı oldum.inanılmaz garantılı konustu kesın hamıle kalıp gelıceksın dedııı neye dayanarak soledı bılmıyorum ama cok ıyı bı doktor da oldugunu bılıyorum 16 gunu dusuk onleyıcı hap verdı hamıle kalıcakmısım ya.benim nedense hıc mı hıc umıdım yokk bosu bosuna bu hapı ıcıcekmısım gıbı gelıyoo napıcam bılmıyoruum.doktora gıttıme 5 gun oldu gecelerı resmen uyuyamıyorummmm bılıyorum hersey bosuna dıye oyle ümitsizleştim ki.:(((

7. Konu Sahibi : zuzuay #17
    cnm bnmde herşey çok yolundaydı bende klomen kullandım.Yumurtalarım dan bitanesi 19mm olmuştu hatta üç dört tane yumurtamvardı sonra çatlatma iğnesi yaptırdım vebenden progesteron testi yeni yumurta çatlamışmı çatlamamışmı ona bakmak istedi tabi çatlatma iğnesinden bihafta sonra testi yaptırdım ve çok kaliteli bi yumurtlama olduğunu söyledi ve bekliceğimizi söyledi.bekledim ve ben bugün hastalandım yani buay olmadı ama bıramıcam .

8. Konu Sahibi : zuzuay #18
    merhaba arkadaşlar bende tedaviye yeni başladım.yumurtam 19 mm olmuş yarın çatlaması gerekiyor yumurtamın eger çatlamazsa igne yapılcak lütfen dualarınızı esirgemeyi..birde bu ignelerin bir yan etkisi varmı yaptıranlarda gebe kalanınız oldum?ben çok umutluyum hiç bir problemimin olmadıgını söylüyor doktorum ama hayırlısı allahtan..:a015:

9. Konu Sahibi : zuzuay #19
    cnm benim moralini sakın bozma benim yakın bi arkadaşım senin gibi tedavi süreci geçti ve şuanda 2 yaşında bir ogluşu var.bende yarın ocam igne hiç bir sorun yok eger yarın yumurtalarım çatlamazsa yapıcak doktorum.dua et allaha ve sabırlı ol.tabii birde moralini çok yüksek tutmaya çalış

10. Konu Sahibi : zuzuay #20
    mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bu ay ilk defa klomen kullandım 3 yumurtam çok güzel gelişmiş bu ayın 12sinde çatlatma iğnesi vuruldum iğneyi vurulduktan 11 saat ve 36 saat sonra ilişki oldu sizce hamile kalma şansım yüksekmi lütfen cvp yazın

Sayfa: 2/4 İlkİlk 1234 SonSon