Gebelikte grip

GNC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
117
2
Kızlar, şuan 23+3 günlük hamileyim. Dün inanılmaz gribe yakalandım maalesef çok dikkat etmeme rağmen çalışmam nedeniyle işyerindekilerden virüs kaptım sanırım. Sadece bol bol kivi yiyebiliyor, limonlu ıhlamur içiyorum. bütün gün hapşırmaktan nefes alamaz durumdayım. bebişim rahatsız oluyomu acaba benneyaptımki

sizler grip olduğunuzda neler yaptınız? maalesef dinlenme şansımda yok işlerimin yoğunluğu nedeniyle :kızgın:

GNC öncelikle çok geçmiş olsun. Ben de ilk gebeliğimde 5. ayda ikincidede 5.haftada grip olmuştum. Bol bol C vitamini (portakal-limon) tüket, ballı ılık limonata vs iyi geliyor. Gebelikte adaçayı gibi bazı çayların tüketilmesi zararlı olabiliyor. Ihlamuru da makul dozlarda tüketin diyorlar. Birde ateşinin 38 dereceyi geçmemesine dikkat et, bebişe zarar verebilir. Sevgiler

GNC öncelikle çok geçmiş olsun. Ben de ilk gebeliğimde 5. ayda ikincidede 5.haftada grip olmuştum. Bol bol C vitamini (portakal-limon) tüket, ballı ılık limonata vs iyi geliyor. Gebelikte adaçayı gibi bazı çayların tüketilmesi zararlı olabiliyor. Ihlamuru da makul dozlarda tüketin diyorlar. Birde ateşinin 38 dereceyi geçmemesine dikkat et, bebişe zarar verebilir. Sevgiler

canım çok teşekkürler, inşallah atlatıcaz hayırlısıyla

X