Boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca...

yok maalesef loracım ya
senin kaç haftalık oldu şimdi
sen keseyi görmüştün değil mi yalnış hatırlamıyorsam
dr a ne zaman gidiceksin bi daha
içini ferah tut cnm ya

yapraknil mrb canım benim yaaa
bak burda da karşılaştık
sorun aynı olunca işte tabi
valla fıstık bugün 27.günümdeyim inşallah deli gibi adet olmayı bekliyorum sanki her an olabilirim gibi geliyor
ümidimi ve moralimi hiç kaybetmemeye çalışıyorum ama zaman zaman zorlanıyorum açıkcası
adet olsam da çalışmalara başlasam bir an önce
sende sakın ümidini kaybetme güzel kız inşallah en kısa zaman da hamiş kalıcaz bu sefer sağlıkla doğum yapıp kucağımıza alıcaz inşallah yani

yapraknil mrb canım benim yaaa
bak burda da karşılaştık
sorun aynı olunca işte tabi
valla fıstık bugün 27.günümdeyim inşallah deli gibi adet olmayı bekliyorum sanki her an olabilirim gibi geliyor
ümidimi ve moralimi hiç kaybetmemeye çalışıyorum ama zaman zaman zorlanıyorum açıkcası
adet olsam da çalışmalara başlasam bir an önce
sende sakın ümidini kaybetme güzel kız inşallah en kısa zaman da hamiş kalıcaz bu sefer sağlıkla doğum yapıp kucağımıza alıcaz inşallah yani

evet canım ya boş gebelik başlıklarının müdavimlerindeniz. ne yapalım canım bizim de kaderimiz buymuş. ben şöyle düşünüyorum bu bizim için Allah'tan gelen bir işaret. gebe kalabildiğimizi ancak daha zamanımız olduğuna bir işarettir diye düşünüyorum ya da kendimi avutuyorum. ben de senin gibiyim canım bazen çok moralim bozuluyor, ümitsizliğe kapılıyorum bazen de sabırlı ol, dua et Allah verir diyorum ve toparlanıyorum. yani ruh hallerimiz bile aynı baksana karışık. benim adetim bitti canım. çalışmalara başladık sayılır ama benim yumurtlama biraz geç olabiliyor ve düşükten önce ortalama 33-35 günde bir adet oluyordum. düşükten sonra 48 . günde geldi. o adeti beklemek de ayrı bir sıkıntı. inşallah sen o kadar beklemezsin de bir an önce adet olursun. umarım mayıs bizim için hayırlı ve verimli bir ay olur. gelişmelerden haberdar edelim birbirimizi canım.

ayıpsın arkadaşım benim yaaa
ben seni bulmuşum hiç bırakırmıyım
inşşallah dediğim gibi mayıs bizim için hayırlı ve müjdeli bi ay olur
evet ya ne kadar ortak noktamız varmış bizim
dediğin çok doğru bu bi işaretti cnm
hele benim için ben 9 mart pazar günü öğrendim hamile olduğumu eğer o hafta sonu adet olsaydım p.tesi doktora gidicektik eşimle beraber tedaviye başlıyacaktık herşey hazırdı yani dediğin doğru zamanı değilmiş allhım az daha bekleyin demek istedi sanırım
ama sana nacizane tavsiyem madem ki adet döngün uzun ve düzensizmiş sende benim gibi ısı ölçme yöntemini kullansan belki işe yarar cnm ben yumurtlamamı öyle takip ettim gerçi adetim düzene girmişti ama garantiye almak istedim işte
aman birbirimizden ayrılmalayım fıstık
herşey güzel olucak
biras daha sabır bitanem

yok maalesef loracım ya
senin kaç haftalık oldu şimdi
sen keseyi görmüştün değil mi yalnış hatırlamıyorsam
dr a ne zaman gidiceksin bi daha
içini ferah tut cnm ya

canim ben 5+4 gunluk oldum bugun ama simdi sizin anlattiklarinizla korkmaya basladim ya
haftaya pazartesi tekrar doktora gidecem ben keseyi gordum sukur cnm benim icin dua edin olurmu cnm bende sizlere dua ediyorum inanin

ya kizlar bu bos gebeligin bir belirtisi falan yokmu beni korkuttunuz simdi yaaaaaaa

LORACIM BÖYLE ŞEYLER DÜŞÜNÜP KENDİNİ ÜZME, STRESE GİRME TATLIM
BOŞ GEBELİĞİN BELİRTİLERİ GEBELİK KESESİNİN YETERİNCE BÜYÜMEMESİ ,KÜÇÜLMESİ OLARAK KENDİNİ GÖSTERİRMİŞ.BAZI KİŞİLERDE DE KAHVERENGİ LEKELENMELER OLURMUŞ .

ayıpsın arkadaşım benim yaaa
ben seni bulmuşum hiç bırakırmıyım
inşşallah dediğim gibi mayıs bizim için hayırlı ve müjdeli bi ay olur
evet ya ne kadar ortak noktamız varmış bizim
dediğin çok doğru bu bi işaretti cnm
hele benim için ben 9 mart pazar günü öğrendim hamile olduğumu eğer o hafta sonu adet olsaydım p.tesi doktora gidicektik eşimle beraber tedaviye başlıyacaktık herşey hazırdı yani dediğin doğru zamanı değilmiş allhım az daha bekleyin demek istedi sanırım
ama sana nacizane tavsiyem madem ki adet döngün uzun ve düzensizmiş sende benim gibi ısı ölçme yöntemini kullansan belki işe yarar cnm ben yumurtlamamı öyle takip ettim gerçi adetim düzene girmişti ama garantiye almak istedim işte
aman birbirimizden ayrılmalayım fıstık
herşey güzel olucak
biras daha sabır bitanem

canım benim ya. inşallah herşey istediğin gibi olur. sen iyi sabretmişsin 7-8 ay doktora gitmeden. ben bebek düşündüğümüz ilk ay hemen doktora gitmiştim. ama zaten adet düzensizliğinden ve internetteki araştırmalarımdan bir problem olduğunu anlıyordum. ve daha doktora gitmeden önce hormon testlerimi yaptırıp, sonuçlarla birlikte gitmiştim hatta doktorda şaşırmıştı. bende polikistik over diye bir problem var canım daha önce de bahsetmişimdir sana o yüzden adet düzensizliği, yumurtlama problemi oluyor. doktorum hemen bir ilaç başlamıştı şeker hastalarının kullandığı ilaç ve adetlerim düzene girmişti. sonra klomen diye bir ilaçla yumurtlama takibi falan yapıldı ama sonuç alamamıştık. rahim filmi de çektirdim onda da sorun çıkmadı en son eşimin spermlerine baktırdık. hareket ve morfoloji problemi çıktı ve doktor bu değerlerle aşılama yapamam dedi. bekle 1-2 ay dedi ve Allah'ın mucizesi işte o ay doğal yolla hamile kaldım ama kucağıma almak kısmet olmadı. her yerde aynı şeyleri anlatıp duruyorum okurkende sıkıyorum insanları belki ama bu şekilde rahatlıyorum. ne yapayım, sen eşinle doktora gidip bir problem varmı diye baktır yine de canım birşey varsa doktorlar hemen tedavi başlıyor, ben bu ay da olmazsa bidahaki ay tedaviye başlayacam yine. ısı takibini ben bir kez denedim ama çok da anlayamadım açıkçası ve sonra sıkılıp bıraktım. hep aynı gibiydi vücut ısısı belki de yumurtlama olmadığı için öyleydi. o yüzden bende adetin 13-23. günleriarası gün aşırı ilişki deniyorum ne yapayım. eşim bu durumdan çok memnun tabi yani ona kalsa 30. güne kadar devam da ben belli bir noktadan sonra yoruluyorum artık. birde bu ay biraz rahat olup, gün saymadan ve kafaya takmadan devam edeyim diyorum nasıl becereceksem. hakkımızda hayırlısı canım. sabırlı ve umutlu olalım ve birbirimizi takip edelim.

LORACIM BÖYLE ŞEYLER DÜŞÜNÜP KENDİNİ ÜZME, STRESE GİRME TATLIM
BOŞ GEBELİĞİN BELİRTİLERİ GEBELİK KESESİNİN YETERİNCE BÜYÜMEMESİ ,KÜÇÜLMESİ OLARAK KENDİNİ GÖSTERİRMİŞ.BAZI KİŞİLERDE DE KAHVERENGİ LEKELENMELER OLURMUŞ .

ne bileyim ilsucum insan korkmadan edemiyor iste su pazarteside bi gelmek bilmiyor artik gecmiyormu zaman neeee

Haklisin Tabii Güzelim, Zaten Hep şöyle Olur Hamile Kaliriz Acaba Kese Görünecek Mi, Kese Görünür Bebek Var Mi ,bebek Görünür Kalp Atişi Var Mi:)) 2 Ay Stress Içinde Yaşarizzzzzzzzz

canım yaaaaaaaaaaaa
eğer adın dilekse adaşım canı arkadaşım
nasılda aynı şeyi yaşamışız yaaaa
çok acı çok
en çok korktuğum da tekrar hamile kalabilmek için beklemek
işte beklemek ölüm gibi

evet canım arkadaşım umarım bi sonraki gebeligimiz saglıklı ve sorunsuz olur işte insan yaşayınca hep aynı olcakmış gibi geliyo bende bekliyorum ama her ay maalesef adet oluyorum demekki bir zamanı var canım

loracımmm cnm sen canını sıkma şimdiden
aşkolsun sana yaaaa
olumlu ol ki herşey güzel olsun
şimdi p.tesi tam olarak ne kadar olucak
kaç haftalık yani

canım benim ya. inşallah herşey istediğin gibi olur. sen iyi sabretmişsin 7-8 ay doktora gitmeden. ben bebek düşündüğümüz ilk ay hemen doktora gitmiştim. ama zaten adet düzensizliğinden ve internetteki araştırmalarımdan bir problem olduğunu anlıyordum. ve daha doktora gitmeden önce hormon testlerimi yaptırıp, sonuçlarla birlikte gitmiştim hatta doktorda şaşırmıştı. bende polikistik over diye bir problem var canım daha önce de bahsetmişimdir sana o yüzden adet düzensizliği, yumurtlama problemi oluyor. doktorum hemen bir ilaç başlamıştı şeker hastalarının kullandığı ilaç ve adetlerim düzene girmişti. sonra klomen diye bir ilaçla yumurtlama takibi falan yapıldı ama sonuç alamamıştık. rahim filmi de çektirdim onda da sorun çıkmadı en son eşimin spermlerine baktırdık. hareket ve morfoloji problemi çıktı ve doktor bu değerlerle aşılama yapamam dedi. bekle 1-2 ay dedi ve Allah'ın mucizesi işte o ay doğal yolla hamile kaldım ama kucağıma almak kısmet olmadı. her yerde aynı şeyleri anlatıp duruyorum okurkende sıkıyorum insanları belki ama bu şekilde rahatlıyorum. ne yapayım, sen eşinle doktora gidip bir problem varmı diye baktır yine de canım birşey varsa doktorlar hemen tedavi başlıyor, ben bu ay da olmazsa bidahaki ay tedaviye başlayacam yine. ısı takibini ben bir kez denedim ama çok da anlayamadım açıkçası ve sonra sıkılıp bıraktım. hep aynı gibiydi vücut ısısı belki de yumurtlama olmadığı için öyleydi. o yüzden bende adetin 13-23. günleriarası gün aşırı ilişki deniyorum ne yapayım. eşim bu durumdan çok memnun tabi yani ona kalsa 30. güne kadar devam da ben belli bir noktadan sonra yoruluyorum artık. birde bu ay biraz rahat olup, gün saymadan ve kafaya takmadan devam edeyim diyorum nasıl becereceksem. hakkımızda hayırlısı canım. sabırlı ve umutlu olalım ve birbirimizi takip edelim.

canım bende gitmiş bebek düşündüğümüz ilk ay adet düzensizliği bi ilaç vermişti 5 ay kullandım ilacı sonraki 3 ayda da tam yeniden tedaviye başlamak üzereyde hamiş kaldım işte sanırım ikimzde de sorun yok gibi ama
adetim bi gelsin bir kaç denerim olmazsa tabi bende dr a gidicem
benim endişem yaşımdan dolayı canım yaaa aslında
bi de artık beklemek istemiyorum çok istiyorum çok

canım bende gitmiş bebek düşündüğümüz ilk ay adet düzensizliği bi ilaç vermişti 5 ay kullandım ilacı sonraki 3 ayda da tam yeniden tedaviye başlamak üzereyde hamiş kaldım işte sanırım ikimzde de sorun yok gibi ama
adetim bi gelsin bir kaç denerim olmazsa tabi bende dr a gidicem
benim endişem yaşımdan dolayı canım yaaa aslında
bi de artık beklemek istemiyorum çok istiyorum çok

canım sorun yoksa bir kere oldu tekrar olur ya da en azından yumurtlama tedavisine daha kolay cevap verirsin. bizde ikimizde çok büyük olmasa da sorunlar var. bir taraftan onları aşmaya çalışıyoruz. bir taraftan da denemeye devam ediyoruz. askıya almıyoruz hiçbirşeyi ama Allah'ın taktiri. ne zaman kısmet ederse o zaman kucağımıza alacağız inşallah çok beklemeyiz. benim de senin gibi yaşım ilerliyor beni en çok sıkıntıya sokan da bu zaten. yoksa yaşım 20-25 olsa aylarca da beklerim kendi haline bırakırım ama yaş ilerleyince insan endişeleniyor işte. ama rahat olmamız lazım, rahat olursak daha çabuk gelir diye düşünüyorum. ama rahat olmayı nasıl beceririz onu bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun.

canım benim geçmiş olsun.nasip böyleymiş.inşallah bidahaki hamileleğin sorunsuz geçer.üzülme herşeyde bi hayır vardır....

loracımmm cnm sen canını sıkma şimdiden
aşkolsun sana yaaaa
olumlu ol ki herşey güzel olsun
şimdi p.tesi tam olarak ne kadar olucak
kaç haftalık yani

canim olumlu dusunmeye calisiyorum ama yinede iste pinpirik yapmadanda duramiyorum pazartesi allahin izniyle 6+2 olacak teyzesi.ya bide daha kayinbabamgil bu pazar bize gelecek acaba onlara soylesekmi ne dersin cnm ya soylemekten cekiniyorum ama bu haberide cok bekliyorlar p.teside turkiyeye donecekler kafam cok karisik

mrb arkdaşlar bu sayfayı okuyunca sanki kendi hamileleiğimi tekrar yaşadım bende 3 martta hamile olduğumu gebelik testi ile öğrendim.hemen doktora gittik eşimle tam 4 haftalıktı kan testi yaptırdı 2 gün ara ile çok normaldi 5+2 haftada keseyi gördük tamam şimdi dedim ohhhhhhhhh herşey iyi herkese söyledim hamile olduğumu zaten çok istiyordum 5 ay denedikten sonra oldu en çokta eşim sevindi 6+5 haftalıkken tekrar gittik doktor kalp atış seslerini duyamıyorum dedi normalde bu haftada atması lazım dedi bebği gördü ama kalbi atmıyordu tabi ben çok üzüldüm biraz bekleyelim dedi 7+3 bi daha gittik bu sefer bebeğimin kalbi atıyordu çok inanılmaz bişey anlatamam içimde bir canlı vardı çok mutlu oldum ama yine problem devem ediyordu dr kalp taışlarını zayıf buldu 8+1 haftalıken birdaha gittim bu sefer kötü haberi aldım kalbi durmuştu.Çok büyük bir acı hissettim emin olun ben keşke kalp atışları hiç olmadan hamilelik sonlansaydı dedim .Çünkü bebeğim canlanmıştı ve ben kalbini duymuştum bu daha acı bebeğimin kalbi durmuştu 4 nisanda kürtaj oldum ama hala sanki bebeğimin kalp atış sesleri kulağımda ben toparlanmaya çalışıyorum ama çok zor dr 2 ay bekle sonra tekrar deneyin dedi ama hala ilk adeti mi olamadım çok ağrım var sanırım biraz geçikiyormuş ama benim pek sabrım kalmadı bi an önce olsamda tekrar anne olmak istiyorum .allah hepimize bir daha bu acıyı yaşatmasın.sizlerede çok geçmiş olsu arkadaşlar

mrb arkdaşlar bu sayfayı okuyunca sanki kendi hamileleiğimi tekrar yaşadım bende 3 martta hamile olduğumu gebelik testi ile öğrendim.hemen doktora gittik eşimle tam 4 haftalıktı kan testi yaptırdı 2 gün ara ile çok normaldi 5+2 haftada keseyi gördük tamam şimdi dedim ohhhhhhhhh herşey iyi herkese söyledim hamile olduğumu zaten çok istiyordum 5 ay denedikten sonra oldu en çokta eşim sevindi 6+5 haftalıkken tekrar gittik doktor kalp atış seslerini duyamıyorum dedi normalde bu haftada atması lazım dedi bebği gördü ama kalbi atmıyordu tabi ben çok üzüldüm biraz bekleyelim dedi 7+3 bi daha gittik bu sefer bebeğimin kalbi atıyordu çok inanılmaz bişey anlatamam içimde bir canlı vardı çok mutlu oldum ama yine problem devem ediyordu dr kalp taışlarını zayıf buldu 8+1 haftalıken birdaha gittim bu sefer kötü haberi aldım kalbi durmuştu.Çok büyük bir acı hissettim emin olun ben keşke kalp atışları hiç olmadan hamilelik sonlansaydı dedim .Çünkü bebeğim canlanmıştı ve ben kalbini duymuştum bu daha acı bebeğimin kalbi durmuştu 4 nisanda kürtaj oldum ama hala sanki bebeğimin kalp atış sesleri kulağımda ben toparlanmaya çalışıyorum ama çok zor dr 2 ay bekle sonra tekrar deneyin dedi ama hala ilk adeti mi olamadım çok ağrım var sanırım biraz geçikiyormuş ama benim pek sabrım kalmadı bi an önce olsamda tekrar anne olmak istiyorum .allah hepimize bir daha bu acıyı yaşatmasın.sizlerede çok geçmiş olsu arkadaşlar

inanmıyorum yaaaa
nerdeyse aynı zamanlarda aynı şeyleri yaşamışız iklimsu
bende 9 martta öğrendim hamile olduğumu sürekli dr gittiğimde bebeği göremiyorduk dr en son 7+4 günlükken gel dedi yine göremeyince 3 nisanda kürtaj oldum ve hala adet olmadım biz 8 ay beklemiştik bu bebeği ve ilk hamileliğimdi çok ağladım çok
benim adet döngüm 26 gündü bugün 29.gün ve daha adet olmadım ama başım çok ağırıyor bugün sanki yarın adet olurum gibi geliyor ama kısmet
bana da dr 2 ay korun dedi ama yok ben asla o kadar bekleyemem
ilk adetten sonra bende çalışmalara başlıcam iklimsu

Canim Bak Geçen Hafta Adet Ağrim çok Oldu ,sürekli Bekledim Bişi Gelmedi. Bugun De Kasiğima Bir Iğne Gibi Bişi Batti Sanki Hemen Oldum O An. Sende Haftaya Falan Olursun.

X