Boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca...

İlsu ne güzel adet olmuşsun ben şimdiden çok stresliyim ve ağrım var inş.bende olurum hemen

inşallah bende bende
benimde bazen bu kadar şiddetli başım ağırınca ertesi gün adet olurdum ama hadi inş.deli gibi bekliyorum ilk ve son kez tabi
iklimsu birbimizden kopmayalım cnm
baksana aynı günlerde aynı şeyler yaaaaa
bi tek benim sebebim boş gebelik olmasıydı

evet cimbomlu çok benzer şeyler yaşamışız inanır mısın keşke bende boş gebelik yaşasaydım diyorum onun o melekler gibi atan kalp sesleri hep aklımda çok kötü ya çok zor yaşamakta hatırlamakta burda hmen hemen her gün yazalım gelişmeleri bir birimize sen ne zaman tekrar bebek düşünüyorsun

Kızlar eğer hemen düşünüyosanız folik asite hemen baslayın, ben şimdiden basladım :) bir tane folibol içiyorum.

delimisin ben seni bulmuşum bırakmam valla
bak yapraknil diye bi arkadaş var o da hemen hemen aynı zamanlarda aynı şeyleri yaşadı
fıstık valla işte bugün 29.gün senin 28.gün olması lazım sen benden 1 gün sonra kürtaj olmuşsun ben adetten sonra hemen çalışmalara başlıcam hiç bekleyemem dr ların ne dediği umurumda değil
evet senin durumun çok kötü valla allahım sabır versin bitanem
sen ilk bebeği kaç günlükken gördün 6+5günlükken embriyo görülmeli değil mi

İlsu bende kullanıyorum kürtajdan bir hafta sonra kontrole gittim dr zaten başla dedi bi kan ilacı verdi bana zaten 2 ay sonra deneyin dedi bakalım hayırlısı ilk ay gitti bide adet olsam iyi olcak

Kızlar eğer hemen düşünüyosanız folik asite hemen baslayın, ben şimdiden basladım :) bir tane folibol içiyorum.

evet ilsu doğru söylüyorsun bende 10.aydan beri hergün 1 tane folbiol içiyorum hamileyken dr günde 2 kee içiceksin demişti şimdi tekrar günde 1 kere alıyorum işte ama folit asit çok önemliymiş gerçekten iklimsu sende iç mutlaka

bu arada benim adım dilek

cimbomlu gözüktü embriyo ama klap atışı yoktu tabi sonra klap atışını gördük ama normalde dak 100/120 olması lazım mış bizimki 86 çıktı dr problem olduğunu söyledi ama ben pek inanmamıştım ne bilim inanmak istemedim. Bende bu adetten sonra denemek istiyorum ama doktor 2 ay dedi rahim toplanması gerekiyormuş.Bizi emin ol en iyi bu dururmu yaşamış biri anlar yani bizler birbirimizi iyi anlarız.Herkes aman çok küçüktü zaten bebek bile deildi neden kendini bu kadar üzüyorsun diyor emin ol 2 katı üzülüyorum o benim canımdan bir candı içimdeydi neyse burdan yazışırız

cimbomlu inanmayacaksın ama benim adım da dilek ya ne tesadüf demi ben anadolu yakasında Hisar İntercontinental Hastanesine gittim hamilelelğim boyunca yanlız kürtajımı avrupa yakasındaki özel gazi osmanpaşa hastanesinde yaptım orda eşimin bir arkadaş doktor vardı sen nereye gittin

ayyyy süper yaaaaaaaaaaaaaaaa
adaşım benim
ne kadar dilek var ya bu sitede
fıstık ben z.burnunda oturuyorum vildan ağa diye bi dr un özel muyahanesine gittim ama kürtajımı
kayınpederim bi tanıdığı olan ali yıldırım diye diye bi dr yaptı halkalı kent hastanesinde

dilekcim bana da ne üzülüyorsun boştu işte kan pıhtısı bile değildi dediler durdular
belki kendilerince de haklıydı
burda neler duyuyoruz
bak tanıyormusun bilmiyorum ama denizliden elagözlüm vardı üçüzlere hamileydi 21.hafta kaybetti bebeklerini
yani biz şükretmeliyiz belki ama
en azından hamile kalabildiğimizi biliyoruz ama ben bu çocuğu çok istedim çok bekledim kendimi çok hazırlamıştım yürüyüşüm bile değişmişti psikolojik işte beslenme alışkanlıklarım falan
evet adaşım bizi ancak yaşan biri anlar
ne bileyim ya ben çok isityorum çok
inşallah ilk ayda tuttururuz fıstık yaa
ne güzel olurdu değil mi ama

emin ol böylesi çok hayırlı ben hiç isyam etmedim dr bana şayet şimdi bişey olmasa hamileliğin normal deva etseydi bile çocukta bir problem olsaydı bu bebeği yine alacaktık dedi yani 7-8 aylıkken o zman çok zor olurdu herşeyin hayırlısı bende çok istedim bebeğimi ama böyle oldu ben bu aydan sonra ki ayda yapmayacağım yani toplam 2 ay sonra denemelere başlayacağız inş. tekrar hamile kalır ve doğumumuzu bile paylaşırız

defnecim bu arada dr un sana ne kadar korun dedi
folit asit içmeye devam ediyormusun
benim dr um 2 ay korun dedi ve folik aside devam dedi
ama ben ilk adetten sonra çalışmalara başlamak istiyorum çünkü çok ama çok istiyorum

ya pardon biraz geç oldu ama... dr bana 3 ay dikkat dedi ve folic plus yerine bemiks verdi daha çok folk asit varmış. zaten şu an içtiğin ancak 3 ay sonraya etki ediyormuş

Dilekçiğim mrb ben hala adet olamadım sen oldun mu çok kötü ağrı var ama bir türlü adet olamıyorum dr aradım korkma rahiminde bir problem yoktur dedi ben kontrele gittiğimde sorun yokmuş.biraz piskolojik dedi 40 güne kadar olmamam normalmiş bugün 32 gün oldu ama bişey yok tüm belirtiler var ama olamıyorum Apranax fort iç dedi

canım benim adaşım bende olmadım vallane zaman olucaz yaaaaaaaa
ben kendimde şüphelenmiyor değilim valla
ama allahtan bu sabah ısım düşük çıktı
sanırım adet olucam yani inşallah
ya olmazsak ne olucak dilekcim yaaaa
biz bu ay korunduk ama bazı günlerde kaçmıştı valla
aslında hem istiyorum hem istemiyorum
kafam ve ruhum biras karışık açıkcası

sen bu adetten sonra bir adet daha bekliyeceksin saınrım
yok be fıstıkım ben o kadar bekleyemem zaten birincisi de zor olmuştu
ben hemen hamile kalamıyorum maalesef
o yüzden eğer adet olursam tabi hemen başlıcam çalışmalara