Boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca...

Selam kızlar... Sınem canım yumoŞun resmını de verdı dr.un demek ınŞallah hayırlısı olsun bu saatten sonra ....

ılsu meleĞın Çok tatlı maŞallah..... Banada dertsız demıŞın Öle olsun :d

bı ev var taŞınmak ıstıyorum bu evden hayırlısı ıse ınŞallah olur... Ona taktım kafayı

cımbomum da kırmızılar sınyal vermıŞ ama canım senın umutlu olman en gÜzelı ınŞallah aŞılama ıle tutucak bu sefer.... Dualarımız senınle.....

vajinal baktı zaten canım 1 cm altında dedi buyuklugu icin, ama pes etmiycem baska doktora da gidicem en azından 8+6 olmadan bebegime mudahele ettirmiycem

arkadaslar bos gebelik yasayan bir arkadasla ayrıntılı konusmaya ihtiyacım var

* hiç agrınız sızınız kanamanız oldu mu?

* bos gebelik kanısına hangi kontrollerden ve sonuclardan sonra varıldı

* bos gebelik oldugu kesin olarak kaçıncı haftada belli olur ?

Selam kızlar... Sİnem canım yumoŞun resmİnİ de verdİ dr.un demek İnŞallah hayırlısı olsun bu saatten sonra ....

İlsu meleĞİn Çok tatlı maŞallah..... Banada dertsİz demİŞİn Öle olsun :d

bİ ev var taŞınmak İstİyorum bu evden hayırlısı İse İnŞallah olur... Ona taktım kafayı

cİmbomum da kırmızılar sİnyal vermİŞ ama canım senİn umutlu olman en gÜzelİ İnŞallah aŞılama İle tutucak bu sefer.... Dualarımız senİnle.....

hayrola ne evi tatlm
bhsetmemiştin
yorucu olacak ama hak. hayırlı olur gibime geliyor
fazla dert yanmıosun ya ondan dertsiz dedim:1hug:

esteryacığım genellikle belirti vermiyor ve 8 haftalıktan sonra kesin teşhis konuluyor bide kan değerlerinin düzenli artması gerek belki senin ikiz diye düzensizlik olmuştur bi daha ne zaman kontrole gideceksin
sağol incim ya yumoşumun fotosunu bile verdi kızmet bakalım buay takmıyorum kafaya bi dahada gitmicem dr. herşey normal diyor çünkü

günaydın kızlar ilsu maşallah bebeğine canım esteryacığım evet 8 haftalığa kadar elletme belki geç döllenme oldu bekle biraz olumsuz düşünme canım
cimbomlum gittim dr. 18mm olmuş yumurtam 10. günümde dr. hergün bugünden başlayın dedi resmini bile çekti bebek olursa ilk resmi dedi bide bayağı umutlu konuştu rahim kalınlığıda iyi dedi bakalım akşam benimki sokuldu yanıma dr. hergün dedi bak kaçırmamışız günü sen ortalığı velveleye verdin dedi bende işte ne yapim nerden bilim ne zaman olacağını değil mi boşa geçen gün olunca sanki ogünmüş gibi geliyo ama artık rahatım olursa olur allah hayırlısını versin sen nasılsın kanaman başladımı

sinemcim maşallah maşallah yumoşlarına
kızma ama eşin haklı bitanem boşuna vesvese yapmışsın bak ben sana demiştim
rahat olman süper bitanesi
bende öyleyim nedendir bilmiyorum ama
aşılama olucak yaa
umut beni böyle mutlu ediyor heralde
umudumz olmayınca biz de olmuyoruz işte ama
ikimizde bu ay umutları çok yüksek

ilsum meleğin süper süper
maşallah prensesime
ben sana benzettim ama
melek annesine yani

evde olmak ne güzel di mi
keyfini çıkar tatlım
bende 27 marttan sonra evde olucam inş.

esteryacım canım benim yaa ne diyeyim ki
belirtilerin boş gebelik gibi morali bozmak istemem ama
sen yine de bir kaç hafta daha bekle gülüm belki geç döllenmedir
benim de hiç ağrım sızım kanamam olmamıştı
6+3 günlükken vajinal baktığın bebeği görememiştik
çok endişelenmişti dr kan testi yapalım dedim
gerek yok sonra beni 2 günde bir çağırdı usg de bakmak için
7+4 e kadar göremedik bebeğimi sonra başka bi dr a gittik
o da baktı ve o da boş gebelik tanısını koyunca aynı gün kürtaj oldum cnm

özgülcüm cnm
naber nasılsın fıstıkım
yeni varmış gündeminde
hayırlısı olsun bitanem ama
zor olmaz mı gülüm yaaaa

yaprakım canım arkadaşım gülüm benim nerdesin bitanem yaaa
kaç gündür yoksun gözümden kaçtın sanma yani
bak ben adet oldum ama çok umutluyum ve üzülmüyorum
dr dan aşılama isticem bitanem

adaşım dilışum bebeğim
nerelerdesin
nasılsın
bi ses ver bize
aklımız sende kuşum
son günler son anlar
yapabileceğimiz bi şey var mı senin ve neleğimiz için
sayfamızın ilk meleği ilk prensesi için
dualarımız zaten seninle biliyorsun

herkese mrb
ilsu bebşin çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzel maşallah yerim onu ben kocaman olmuş yerim onu ben ...canım ya sen neden evdesin hasta falan mı oldun.
zeytin canım kendini strese sokma bebeğin geleceği zamanı bilir sen rahat ol .

adaşım dilışum bebeğim
nerelerdesin
nasılsın
bi ses ver bize
aklımız sende kuşum
son günler son anlar
yapabileceğimiz bi şey var mı senin ve neleğimiz için
sayfamızın ilk meleği ilk prensesi için
dualarımız zaten seninle biliyorsun

canım arkadaşım benim buaralardayım hep aklımdasınız hayatım lekelenme adet belirtisi olmayabilir yerleşme kanamasıda olabilir bitanem allahım sana ne hayırlı ise onu nasip etsin ama sende stres yapma yok yaşım yok bilmem ne benim halam 42 yaşında ve tedavi görüyor çocuk için senin meleğin en kısa zamanda gecek dünürüm sabır .....
canım benim sorman bile yetrli güzel kapli arkadaşım senin manevi desteğini hep hissediyorum iyiki varsınız iyiki hepinizi tanımışım benim için sadece dua edin zaten onu yapıyorsunuz bende perşembe sabahı tekrar gideceğim doktora son muayene hayırlısı bakalım gerçi bizim minik geceleri uyutmuyor sabaha kadar zor bi dönem baklaım sağ salim atlatsam bi

iklimsu cnm benim yaa
ama ben o lekelenmeleri tanıyorum maalesef kuşum
ama bu ay ben sevindim biliyormusun
yani aslında tam sevinme değilde ne bileyim 12-13 gün öncesinden biliyordum yaa olmayacağını hazırlıklıydım yani şok olmadım
artı aşılama için çok umutluyum güzel bi 15-20 gün geciricem allahın izniyle almanyadan kuzenim gelicek nisan ikimizin de doğumgünü var çifte partiler falan olucak işe gelmicem muartın amcası yok iş yok kaynana yok kayınpeder yok düşünsene artı aşılama çok huzurlu ve umutluyum işte kuşum yaa ne bileyim güzel günler çok yakındaymış gibi geliyor bana inş. kendimi kandırmıyorumdur ama senden bi ricam var büyük ihtimalle epidural sezeryan yaptırıcan yaa bi nevi canlı doğum yapıcaksın yani ve o doğum anında yapılan dular kabul olurmuş dilekcim ya benim adıma benimle adımla da dua edermisin bu aşılamam tutsun meleğim ne olursun çok ihtiyacım var o anda ediceğin duaya artı zeytin için de edermisin onun da adı sinem bu sayfada hamiş olmayan kalmasın bak sadece ikimiz kaldık sinemle ve ikimizde umutluyuz bu ay ondan sonra tutarsa dile benden ne dilersen ilsu da rüyasında ikiz görmüştü beni o da çıkarsa ilsu ya da söyledim dile benden ne dilersen diye hadi kardeşlerim rüyalarınız dualarınız çıkar inş.

esteryacım canım benim yaa ne diyeyim ki
belirtilerin boş gebelik gibi morali bozmak istemem ama
sen yine de bir kaç hafta daha bekle gülüm belki geç döllenmedir
benim de hiç ağrım sızım kanamam olmamıştı
6+3 günlükken vajinal baktığın bebeği görememiştik
çok endişelenmişti dr kan testi yapalım dedim
gerek yok sonra beni 2 günde bir çağırdı usg de bakmak için
7+4 e kadar göremedik bebeğimi sonra başka bi dr a gittik
o da baktı ve o da boş gebelik tanısını koyunca aynı gün kürtaj oldum cnm

canım ben 8+0 a kadar bekliyim diyorum
gecen hafta degerlerim katlıyordu 3600 den 7400 e cıkmıstı perşembe gunu
fakat bu pazartesi 8400 cıktı
cok korkuyorum :KK43:
pes etmek istemiyorum

herkese mrb
ilsu bebşin çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzel maşallah yerim onu ben kocaman olmuş yerim onu ben ...canım ya sen neden evdesin hasta falan mı oldun.
zeytin canım kendini strese sokma bebeğin geleceği zamanı bilir sen rahat ol .

saol canım :1hug:
biras yoruldum işyerinden 1 haftalık iznim vardi geçen yıldan onu kullanıyorum
eee sizde durumlar nasıl iklimsu artık karnının içine sğımaz hal almıştır .Allah bir çırpıda kurtarsın inş

X