düşük yapmak veya ölü bebek

D

dilruba_diba

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dilruba_diba
merhabalar arkadaşlar.
aranızda daha önce düşük yapmış olup veya bebegi karnında ölen arkadaşlar oldumu.
olduysa acaba bunların belirtileri neler merek ediyorum şimdiden tşk ler

ben düşük yaptım belimde cok keskin bir agrı oldu sonra lekelenme 2gun yattım ama kanama dewam etti 3.gun bebeğim düştü

benimde 9 haftalıkken bebeğimin kalbi durmuş.11. haftadaki kontrolde öğrendik.2 hafta öyle içimde taşımışım.tek belirti tüm gebleik belirtilerimin kaybolması olmuştu.hiç hamile gibi değildim.şimdi 6,5 aylık hamileyim.

iki kere 13 haftalık içimde öldü
hiç belrti olmadı
sadece kalbimde bir sızı

bende 14 haftalıkken kaybettim bebeğimi..hiç bir belirtim de yoktu benim hamilee olduğumu öğrendiğimde zaten..hiç bir şey anlamadım sadece rutin kontrole gittiğimde öğrendim bebeğimin artık olmadığını..

bende hem düşük hemde karnımda öldü düşüklerde kasık ağrısı ve lekelenme oldu kanamam çoğaldı ve düşük oldu karnımda ölen de 3 aylıktı kontorole gittiğimde kalp atışları gözükmedi ve karnımda 20 gün ölü kaldı kürtaj oldum belirtilerine gelince bulantılarım filan yok oldu birden ama benim aklıma gelmedi bulantıların niye kesildi diye dedimki bu kadar sürdü bende demekki bulantı

benimde 6 haftalıktı 2 gün lekelenmeler oldu sancı falan yoktu 3 gün kanamam ve şiddetli sancılarım oldu zaten 3 gün kaybettim bebegimi..

benim üç tane bebeğim karnımda öldü ,hamilelik belirtilerim yokolmuştu sadece,kontrollerde öldükleri anlaşıldı.......................

benimde iki tane düşüğüm var. ilkinde 7haftalıkken kalp atımı durmuş ben 10. haftada kontrole gidince farketmiştim. yani üç hafta sonra farkedebildim. bu arada çok hafif varla yok arası ve haftada bir falan lekelenmem olmuştu ve dikkate almamıştım. ikincide ise 4 hafta üç günlükken kanamam başladı. ve hep devam etti. arada kesiliyordu sonra tıpkı adet kanaması gibi tekrar başlıyordu. yinede dokuzuncu haftaya kadar devam etti kalp atımları ve tabiki yine hüsrana uğradım. allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.

kızlar hepinizede çok tşk ediyorum.hamiş olmak çok güzel bir duygu işte kötü yanlarıda olmasa.
ister istemez korkuyorum bende benimkide biraz riskli oldugu için.
ALLAH'ım hepimizin yavrularını korusun

ben de yeni kaybettim bebeğimi.aşılama ile hamile kalmıştım.6 hafta 5 günlükken kürtaj oldum.dr kendiliğinden düşmesini beklemeyelim dedi,hcg m düşüyordu ve bebek büyümüyordu.
belirtiye gelince kanamam başlamadan önce göğüslerimdeki sızının birden yokloduğunu farkettim,sonra kanama 2 gün hastanede kaldım ama kurtaramadık....
hala içimde acısı var ama inşallah yine hamile kalırsam unutucam herşeyi...

bende bir düşük yaptım biri karnımda öldü bulantım olmadığı için kontrole gidene kadar farketmedim
11 haftalık hamileydim 7 haftada ölmüş bebeğim kürtaj oldum.

canlarım hepinize geçmiş olsun ben 5 kez düşük yaşadım ama birinde kalp atişi gördüm.6.hatadaydı.zaten kanamalı başlamıştı hamileliğim 7.haftada siyah siyah lekeler geldi gittim kalp atşı durduğunu öğrendim kürtajla sonlandırıldı.rabbim kimselere yaşatmasın herkese sağlıklı bir hamileleik ve bebiş nasip etsin allahım

arkadaşlar hepinize geçmiş olsun.benimde 2 ay önce bebeğimin kaıbi durduğu için kürtaj oldum..SAT göre 10 haftalıktı....bende hiç bi ağrı sızı olmadı sadece hamilelik belirtilerim kayboldu..karnımda hiç büyümedi 2 hafta karnımda ölü kalmış. kontole gitmeseydim zaten o sıralarda düşük olucakmiş. .o yüzden ilk aylarda mutlaka sık kontrole gidin . ALLAH herkese sabır versin.....

2 hafta önce 8 haftalıktı gelişememiş hiç kalbi atmadı sonuç kürtaj.hepinize çok geçmiş olsun

Geçen yıl ağustos ayı 11 haftalık olması gerekirken 9 haftalıktı karnımda kalbi durmuştu meleğimin kürtajla alındı 2hafta karnımda kalmış.Çok zor bir durum karışık duygular.Boşluk hissi.Şimdi ağustosta rabbim bana minik bir kız nasip edecek kısmetse 6,5 aylık hamiŞim.:nazar::emir_bebek::nazar:

bende iki kez düşük yaptım 5-6 haftalıklardı çok karın ağrısı oldu kanama açılıyor , karın ağrısı sıklaşınca sancı şeklinde düşük oldu

Benim De öldü Ama Hiç Belirti Olmadi.bizde çşok Olduk Yani.

X