Sivilceli Ciltler Gözenekler Için Mutlaka Deneyin....

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Ferzane

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
354
42
40
ARKADAŞLAR MERHABA SANIRIM MAKYAJ SONUCU CİLDİMİN NEFES ALAMAMASINDAN VE STRES DEN GÖZENEKLERİM AÇILDI BİRKAÇ BİLDİĞİM YÖNTEM DENEDİM;

SODA YI BUZ KALIBI OLARAK YÜZ DE GEZDİRMEK,
ELMA SİRKESİ VE SODAYI SPREY OLARAK YÜZE SIKMAK,
LİMON VE SU KARIŞIMI

GERÇEKTEN BU YÖNTEMLER DE İŞE YARIYORLAR EN ETKİLİSİ ŞU TARİF OLDU;

KİL VE DEMLENMİŞ ÇAY

AKTARDAN 1 YTL LİK KİL ALDIM VE ÜZERİNE DEMLENMİŞ SICAK ÇAY KOYUP İYİCE EZDİM MACUN KIVAMINDA OLDU ÖYLE ÇOK SIVI OLMAYACAK Kİ YÜZDEN AKMASIN İNCE BİR TABAKA GÖZ VE DUDAK ÇEVRESİ HARİÇ TÜM YÜZÜNÜZE SÜRÜYORSUNUZ ARKADAŞLAR 15-20 DK. YETERLİ OLUYOR TAMAMEN KURUYOR ILIK SUYLA YIKIYORSUNUZ.

İNANIN İLK DENEME DE BİLE KÜÇÜLÜYOR PÜRÜZLER AZALIYOR UMARIM SÜREKLİ KULLANINCA ÇOK DAHA ETKİLİ OLUR SEVGİLER a.s.

kil maskesi her zaman etkili bir maskedir.
bende denemeyi düşünüyorum
inşallah yapacağım.zaten sorunlu bir cildim var.
inşallah yaaprım ve gözeneklerim kapanır.:))

kil maskesi her zaman etkili bir maskedir.
bende denemeyi düşünüyorum
inşallah yapacağım.zaten sorunlu bir cildim var.
inşallah yaaprım ve gözeneklerim kapanır.:))

UMARIM GEÇER CANIM GERÇEKTEN ÇOK ETKİLİ VE Bİ KEZ DENEDİĞİN DE BİLE ANLICAKSIN HAFİFLETİYO VE HEM DAHA SIKI HEM DE KADİFE GİBİ OLUYO CİLT :)

kil maskesini zaman zaman yaparım ama çaylısını hiç duymamıştım denemekte yarar var malesef benimde gözeneklerim açık :1no2: angel ne kadar aralıklarla yaptın

sufiicim hafta da 1 genel de ama bu ara 2 kez yapıp sonra 1 e indiricem :)

hım benimde ilgimi çekti umarım yan etkisi yoktur denemeyi düşünüyorum.. bende göz altı kırışıklıkları için maya süt zeytinyağı denedim bir kez yaptım işe yaramadı sanki.. gözeneklerde bu işe yarar inşallah teşekkürler arkadaşım yerimseniben

hım benimde ilgimi çekti umarım yan etkisi yoktur denemeyi düşünüyorum.. bende göz altı kırışıklıkları için maya süt zeytinyağı denedim bir kez yaptım işe yaramadı sanki.. gözeneklerde bu işe yarar inşallah teşekkürler arkadaşım yerimseniben

Rica ederim umarım faydasını görürsün benim cilim mesela çok hassas dır herşeyi kullanamam ama kil çok iyi geldi kızarıklıklarımı bile azalttı umarım faydasını görürsün sen de haa bu arada süt ve maya da işe yarıyor diye duymuştum belki ilk kullanımda hemen etki göremeyebilirsin ama devam edince etki eder belki...

Canım, çay yeşil çay mı normal çay mı? Sanırım yeşil çayla da iyi olur bu verdiğin tarif, değil mi?

Kil maskesini kesinlikle öneririm arkadaşlar.
Ben de bir arkadaşım tavsiyesiyle denemiştim.
Siyah noktalar için de birebir. İlk kullnaımda farketmiştim siyah noktalarım azalmıştı.
Çay olarak ada çayı kullanırsanız daha güzel olur çünkü ada çayının da gözenekleri sıkılaştırma etkisi var a.s.

Kil maskesini kesinlikle öneririm arkadaşlar.
Ben de bir arkadaşım tavsiyesiyle denemiştim.
Siyah noktalar için de birebir. İlk kullnaımda farketmiştim siyah noktalarım azalmıştı.
Çay olarak ada çayı kullanırsanız daha güzel olur çünkü ada çayının da gözenekleri sıkılaştırma etkisi var a.s.

Merhaba kızlar.ben yüzüne kil kullanan bir arkadaşımdan kilin tüylenme yaptığını duymuştum.sizin böyle duyumlarınız var mı?güzelleşelim diye iyice tüylenmek istemem.zaten tüylerle uğraşıp duruyorum fisfisfis

Merhaba kızlar.ben yüzüne kil kullanan bir arkadaşımdan kilin tüylenme yaptığını duymuştum.sizin böyle duyumlarınız var mı?güzelleşelim diye iyice tüylenmek istemem.zaten tüylerle uğraşıp duruyorum fisfisfis

ARKADAŞIM İLK KEZ DUYUYORUM BÖYLE BİRŞEY BAŞKA BİRŞEYDEN OLMUŞ OLMASIN ARKADAŞLARIM DA YILLARDIR KULLANIYORLAR HİÇ BÖYLE Bİ PROBLEM OLMADI a.s

X