Ankarada iyi bir diş kliniği(implant)

kalipso

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
233
1
44
Kızlar,Ankarada iyi bir diş kliniği arıyorum beyazlatma ve implant için ( vidalı diş)
Yaptıranlar ve memnun kalanlar bilgileriyle paylaşırsa sevinirim
Teşekkürler

arkadaslar protez için ya da post core için gazi üni. diş hekımlığı protez bolumunde uzman diş hekımı arkadaslarım var gerçekten çok ıyıler onlardan bılıyorum implant olsun protez olsun gerçekten tavsıye ederım

özel dent artı ağız ve diş sağlığı kliniği
çukurambar mah 42. cad 455. sok 2/4 balgat ankara
eğer imkanınız varsa muhakak buraya gidin derim
ben diş taşlarımı temizlettim burada mükemmel ilgi ve çalışma tavsiye ederim...

telefonunuda yazar misin lutfen?Benim de iyi bir dis hekimine ihtiyacim var

KISLAR DR ÖSKAN KALKAN A GİTMENİZİ ÖNERİRİM ADAM NE YAPIYORSA EN İYİSİNİ YAPIYOR ZATEN ÜSTÜNE YOK ANKARADA ..! ben yaptırmadım ama eltim yatırdı yani insanın agzını kırıp alası gelio:)))))))))))

Bayındır Sokak 36/9 Kızılay
tel : 433 95 37

ankarada can dental..Hacettepenin hocaları açmış..Hepsi Prof, Doçent..Tunalıdaki Madonun üstünde..

arkadaşlar benim bildiğim çok iyi bir dişçi var aile dişçimizdi kendisi hem eli hafif hem çok profosyonel hemde çok iyi bir insan...haydar yücetaş ümitköyde ben temmuzda kendisine fuul porselen yaptırıcam inşallah

bende namık beyi tavsiye ederim..kızılayda bakanlıklarda akün sinemasının üstündeki binada muayenehanesi.. harika bir insan ve hekim...dişciden çok korkan ben bile koşarak gidiyorum ona..hemde taksit imkanı falan sunuyor kendisi...

çukurambarda artı diş kliniğini tavsiye ederim, son 2 senedir oraya gidiyorum. daha önceki dişçimden hiç memnun değildim. hastaya yaklaşımları cok guzel,sayelerinde dişçi korkum kalmadı,son gittiğimde 20 lik dişlerimi cektirdim,hic agrım olmadı.aynı zamanda fiyatları da uygun,diş hekimi aradığınızda aklınızda bulunsun.

Ankarada Öveçler ağız ve diş polikliniği, sahibi Nevra Karamüftüoğlu.
Öveçler 4. Cad. Nok:124/A, 06460 Ankara, Turkey.
0312 481 91 11 - 481 91 10 / Fax: 0312 491 91 19.

kızlar herkes aynı dertten muzdarip hamilelik sonrası benimde dişler bitik duruma geldi elvankentte bildiğim bir hekim var çok ilgili güler yüzlü yakışıklı:)) ilgilnen olursa özelnden pm atsın yardımcı olurum...

X