Kameri çin Takvimi Hesaplamali

http://www.isimler.web.tr/cin+kameri+takvimi.html ARKADASLAR BU SİTEDEKİ ÇİN TAKVİMİNE BİR BAKABİLİRMİSİNİZ.BİRDE HESAPLARMISINIZ BAKALIM DOGRUMU.GENELDE DOGRU CIKIYOR AMA SİZDE BİR BAKIN.BU TAKVİME GÖRE AYARLAYACAGIMDA.SEVGİLERLE

bende baktım kızlar.ama ben 28 yaşında hamile kaldım 29 yaşını ve kız gösteriyomartın 10 nunda 29 oldum ocak sonu hamile kaldım kız diyo bilmiyorum dorumu.hayırlısı.fisfisfis

celen canım, kızın olucak ne güzellll:dance: :nazar:bu takvime göre benimde kız çıkıyor ama benim gerçeği öğrenmek için daha zamanım var...şu ilk 3 ayı hayırlısıyla atlatmaktan başka bişi düşünemiyorum şu anda...
sevgilera.s.

tatlım bitanem tabiki bizler için önce sağlıklısı ve hayırlısı tabi:nazar: allahım isteyen herkese versin..

heryerde oldugu gibi burdada kız çıktı ama oğlum olacak benim Allah izin verirse canım

takvime bakarken son adet tarihinizi değil de, hamile kalınan ayı yazıyorsunuz.. belki yanlış çıkanlar buna dikkat ederek bakarlarsa sonuç farklı olabilir.
ben henüz cinsiyetini bilmiyorum ama SAT 21 ocak, hamile kaldığım ay ise şubat oluyor.. buna göre erkek diyor bakalım ben öğrenince buraya yazarım.. kolay gelsin

evet canım birde bitirdiğiniz yaş değilde içinde olduğunuz yaşa göre hesaplıyor
ben 28 ocak doğumluyum şubatta hamile kaldım
önce 26 yaşıma göre hesaplıyordum erkek çıkıyordu
sonra bu takvim kendi 27 yaşa göre hesapladı çünkü 1 ay ile yeni yaşıma girmiş oluyordum
şimdi kız çıkıyor bakalımRabbim sağlıklı hayırlı mutlu evlatlar versin herkese

benim ki erkek çıktı bakalım ne olacak hayırlısı olsun inşallah
sağlıklı olsun da...

yahu bunlar resmen insanların duygularıyla,inanmak istedikleri ya da olmasın istedikleri şeylerle oynayan garip şeyler.bir kişinin bile tutmasa doğruluk payı kalmıyor sonuçta. ki kaç kişi söylüyor benim tutmadı diye. Sağlıklı olsun da,bunları kafaya takmaya değmez..

arkadaslar benımbır kızımvar butakvıme gore tutuyor sımdı ıkıncıyı dusunuyoruz bunun erkek olmasını arzu edıyoruz ama nasıp tabıkı allah bılır buay takvıme gore kız gozukuyor ama denesem mı buay denemesem mı bımıyorum.dun arkadasımın cocugunun cınsıyetını ogrendık onunkı kız tutuyor.ayrıca 6 arkadasım da hamıle suan cın takvımıne gore hıcbırı tutmuyor hepsı tersı cıktı bılmıyorum kafam karıstı takvıme goremı gıtsem yoksa kendı halıne mı bıraksam

meraba hanımlar benim anlamadıgım normal bildigmiz çin takvimden farkı ney ben 15.haftamdayım henüz cinsiyeti bellidegil ama bede her ikisine baktıgımda erkek diyor şimdiki çin takvimiyle arasında ki fark nedir tabiki herşey allahtan ama cinsiyetini ögrenene kadar bir eylence oluyor işte bize

merhaba kızlar benimde takvime göre erkek diyor fakat 15.haftada dr bana kız demişti yani tutmuyor ama beni gören herkes oğlun olacak diyor çünkü çok sivri bir karnım var hiçte kilo almadım acaba dr yanılıyormuuu neyse hayırlısı olsun bakalım şu an 20. haftaya giridm birdaha soracağım.

Merhaba ben yeni denedim 18 haftalık hamileyim 16 haftalık hamileyken kız galiba dedi ama ilk baştan beri erkek hissettim bende yaptım erkek çıkıyor cumartesi tekrar randevum var gidince tekrar guncellerim inşallah

X