Kameri çin Takvimi Hesaplamali

bende erkek çıktı zaten bende dahil herkesin içine erkek doğuyor.bende 3 aylık hamileyim ama daha cinsiyeti belli degil senin nası belli oldu zuhal2

canım çin takvimiyle eltim çok ilgileniyor ve onun söylediğine göre kime sorduysa doğru çıkmış bende bi kaç kişiye sordum ve doğru çıktı.

benimde tuttu kız dedi bende kız bekliyorum 2 ay kaldı kızıma kavuşmama :asigim:

denedim ve malesef bana uymuyor kız çıktı ama Allahın izniyle 12 gün sonra oğlum olacak benim :))

valla arkadaşlar ben en az 10 kişide denedim hepsi doğru çıktı ben böyle şeylere pek inanmazdım ama doğru çıkınca da insan bakmadan edemiyor. dün bir arkadaşım geldi 5-6 aylık bir kız bebeği var ona da anlattım bi bakalım benim bebekte doğru çıkcakmı dedi baktık erkek çıktı. yanlış çıktı yani....

kızlar benimki de tutmadı erkek diyor ama kızım olacakyerimseniben

dev189pp___.png

benimki tuttu kızlar :))) benimde Allah'ın izniyle bir kızım olucak :)))

Benım Yasım 21 Daha 22 olmadım kıne:KK43: Yok kamerıymıs yok bılmem neymıs :KK43: 21 yasma gore erkek cıkıo Ama bu takvıme gore kız

Benım Yasım 21 Daha 22 olmadım kıne:KK43: Yok kamerıymıs yok bılmem neymıs :KK43: 21 yasma gore erkek cıkıo Ama bu takvıme gore kız

aynen benimde yasım 27 olmadı.hala 26 dayım..26 ya göre erkek 27 ye göre kız??bakalım ayın 3ünde randevumuz var ne diyecek doktorcum..ama takvime göre cıkarsada cok cok memnun olurum:emir_bebek:

aynen benimde yasım 27 olmadı.hala 26 dayım..26 ya göre erkek 27 ye göre kız??bakalım ayın 3ünde randevumuz var ne diyecek doktorcum..ama takvime göre cıkarsada cok cok memnun olurum:emir_bebek:

Bende 9 Mayısta Gıdecem :) Sabredebılırsem o gune kadar =)) Doktorumun Tahmını Erkektı ama Sadece bır Tahmın bende Oyle hıssedıyorum bakalım hayırlısı Ama Kız Cıkıo ya Zaten bır Kızım var Bıde OgLum dıe bagrıma basayım :) Noluyyyyyyyyyy :)senağlama:1shok:

X