Göz Çevresi Bakımı Gz evresi krkl

yağ sürülmez ya saf gül suyu bulun sürün gerginleştirip nemlendiriyo içinde yağda yok hem

bende göz çevresi için ince çizgileri yok edici nemlendirici kullandım. bu seferde kıllanma yaptı. yüzüme iğneli epilasyon yaptırmak zorunda kaldım rahatsız ettiğinden dolayı . açıkçası şimdi ne kullanacağımı şaşırdım .bütün nemlendiriciler kıllanma yapıyor. doğal yöntemlerle bulmaya çalışıyorum . şu anda soda ile yıkıyorum .mayada güzel nemlendiriyor. ama göz çevresi kırışıklıkları kesinlikle ırsıdır

bende 25 yaşındayım ve kırışıklar var gülünce çıkıyo göz çevremde sinir oluyorum bende hiç gülmüyorumm :KK43:

Gözlerinize makyaj yapıyorsunuz yapıyorsunuz siliyorsunuz siliyorsunuz ama kırısıkları fark edene kadar aklınıza bakım yapmak hiç gelmiyor.göz altlarına yağ sürülmez yag bezeleri olusur.yüze sürülen kremler göz altına sürülmez yine yag bezesi olusur.gideceksiniz dogru duzgun bir kozmetik magazasından dogru duzgun bir ürün alacaksınız,paraya kıyacaksınız.doğal ürünlerle haftalık bakım yapın ama onca kozmetik firması bir suru kimyageri yanında bosuna calıstırıp laboatuvarlar kurmuyorlar.ben yıllarca roc kullandım,bir ara vicy kullandım şimdi monteil kullanıyorum.33 yasındayım ne göz altımda ne yuzumde bir tane kırısıklık yok cunku 20 yasından beri duzenli sekilde nereme ne surmem gerekiyorsa surdum.aldıgınız kremler pahalı olabilir ama aylarca kullanıyorsunuz ve cimrilik yapıp dogru duzgun seyler almazsanız ileride sahip oldugunuz kırısklıklarınızı duzeltmek icin ortaya dökeceginiz hiç bir mebla asla cildinizi eski hale getirmeyecek.

ben 23 yaşındayım bana hangi ürünü önerirsin peki cnm?kaydirigubbakcemile5

20 li yaşlarda medikal bişeyler yapılırsa 40 lı yaşlarda yandılar demektir:)
bence en güzeli iyi bir temizleme ve nemlendirme ama su bazlı bişeyler alınmalı
30 lu yaşlardada dermokozmetikler kullanılmalı

Gözlerinize makyaj yapıyorsunuz yapıyorsunuz siliyorsunuz siliyorsunuz ama kırısıkları fark edene kadar aklınıza bakım yapmak hiç gelmiyor.göz altlarına yağ sürülmez yag bezeleri olusur.yüze sürülen kremler göz altına sürülmez yine yag bezesi olusur.gideceksiniz dogru duzgun bir kozmetik magazasından dogru duzgun bir ürün alacaksınız,paraya kıyacaksınız.doğal ürünlerle haftalık bakım yapın ama onca kozmetik firması bir suru kimyageri yanında bosuna calıstırıp laboatuvarlar kurmuyorlar.ben yıllarca roc kullandım,bir ara vicy kullandım şimdi monteil kullanıyorum.33 yasındayım ne göz altımda ne yuzumde bir tane kırısıklık yok cunku 20 yasından beri duzenli sekilde nereme ne surmem gerekiyorsa surdum.aldıgınız kremler pahalı olabilir ama aylarca kullanıyorsunuz ve cimrilik yapıp dogru duzgun seyler almazsanız ileride sahip oldugunuz kırısklıklarınızı duzeltmek icin ortaya dökeceginiz hiç bir mebla asla cildinizi eski hale getirmeyecek.

Sevgili miminor sana katılıyorum bazı konularda.kimyagerler hakkında güzel yorum yapmışsın.ayrıca 20li yaşlarda önlem almak mantıklı.çok düşündm iş işten geçmeden ben de gözaltı için krem aldm.23 yaşındaym ve gözlerimin altında kırışık var.şu şekilde bir gözümde daha belirgin bi kırışık mevcut ikisi eşit değil.ayrıca ince ince oluşmakta olanlar yetmiyomuş gibi.(sanırım yoğun ünviversite dönemi uykusuzluk tetikledi tüm bunları.)kayısı çekirdeği kremi aldm bir kaç ay önce ama düzenli kullanmadım.ilerde faydasını göreceğimi düşündüğüm için bittiğinde tekrar almaya ve düzenli kullanmaya dikkat edeceğim.sence doğru bir seçim mi bu krem?yine forumdaki tavsiyelerle almıştm bu kremi.bide şunu farkettm gece yatıp sürersem ve o gün geç uyanırsam gözümün altındaki kırışıklar derinleşiyor uyandığımda ve o bir süre sonra eski ahline dönüyor.yani gün içinde sürdüğümde gerginliği hissediyorum kısa bir süre ama yatarken sürmek bana yaramadı.kremi değiştirmelimiyim bunun hakkında fikir verrsen sevinirim?(bu arada yaşıtlarıma da konuyu başlattıkları için çok tşkkr ediyorum tekrar beni bilgilendirrlerse sevinirim geçen sürede ne kdr yol aldılar.malesef konu başlarken kaçırmışım yorumlara katılamadm.)

rica ederim umarım işe yarar sendede..sana birde aktardan aldığım bişi önereyim..at kestanesi kremi..oda 6 ytl..ve bunu bana eczacı arkadaşım söledi..aktarlara yaptırıyolarmış ve kırışıklıkları %90 oranında tedavi ediyor dedi..ama sabırlı olucaksın ve her akşam yatmadan süreceksin dedi..bende aktardan aldım altına bu akitayı sürüyorum üstünede at kestanesi kremini..bir ay oldu ve herkes hayretle soruyo..daha güzel yanı ben hep gözlerimi kısarak konuşurum ve gözlerimle gülerim..bu bir ay içinde orta okul yıllarımda dahil olmak üzere göz mimimk çizgilerimi hiç böle ii görmemiştim..okaddar değiştiki daha sıkı ve çizgilerin çogu yok olmuş durumda..olanlarıda inanılmaz yumuşattığı için çok daha rahat gülüyorum..ben botoxuda denedim ozaman bile keskindi mimiklerim..şimdi süper anlıcan..

bu at kestanesi yağını sadece göz atındaki kırışıklıklara uyguluyoruz dimi yanlış anlaşılma olmasın

gerçkten çok doğru söylüyorsun o zman ne kullanalım tavsiyede bulunur musun teşekkür ederim

s.a qözcevresi kremi kullanmıyorm sadce cildime sürdğüm dove var onuda cildime sürerken qözcevremede sürüyorum ama 1 seferlik değil kackez üstünden qeciyorum kremle bizararı olurmu sizceee ?:-) şimdiden tşkler..

merhaba arkadaşlar bende 21 yaşındayım bende de çok az var benim cildim yağlı ve ben kesinlikle yağ sürmeyi düşünmüyorum daha önce başlıkta açmıştım ama ilgilenen olmadı ben ya mecitefendinin yada guttonun kayısı özlü kremini alıcam hem bitkisel ve doğal hemde ekonomik ama hangisini alsam her gece masajla yediricem haftada birde yumurta akını köpürtüp sürücem böle karar aldım araştırdığım bütün kırışıklık maskelerinde yumurta akı var ayrıca kayısıda kırışıklı önleyici bi meyve ve kremlerde gayet naturel ve sağlıklı bence bu yaşlarda öle kozmetik ve dermokozmetik şeyler kullanırsak 35 yaşında vay halimize delikafadulden

valla benimde koruyucu kremim var onu kulaniyorum kac aydir ama gozumun altinada suruyorum vicy nin goz alti surme gibi almistim dun bir surdum kupkuru yapti gozumun altini bende ezaneye bir hemsire gelecekmis cilt icin test edip krem soyleyecekmis bende onu bekliycem eger gelmese ya rocunkunu alcam yada colistarinkini bunun ikisi dikatimi cekti cunku ben rocun cilt temizleme tonigini kulaniyorum cok menunum bende sadece morluk var bana burda 30 yasina gelince krisik kremi kulna dediler erken kirisir simdiden baslarsan dediler sadece bakim yap yumusak tut dediler uyacagim bakalim.

dove göze sürülmez asla bidaha yapma

iyi değilmi yani dove krem ya bide tüylenme yapıyo diyolar morel iyice (o) oldu:KK43:qünes kremi kullanıyrm arada bi yatmadan önce sürüyrum ,aslındakuşburnuyağını düşünüyrum qünes kremiyle karstırıp sürsemmi acaba fayda edermi:uhm:

@askprensesi kaç yaşındasın bana da öyle demişledi yani 30 yaşında başla diye ben 26 yaşındayım 3 sene içinde göz çevrem kesin kırışıcak 30 yaşında krem kullansam o kırışıklar nasıl geçicek ?
biri de ben kaç senedir marka ürünler kullanıyorum paraya kıyıp hiç kırışık olmadı demiş yani ben anlamadım herkes farklı şeyler söylüyor

@fearless girl kuşburnu yağı da yağ sayılmaz mı yani yağ sürmeyin diyolar bitkisel yağlar dahil değil mi

size sorum 26 yaş için uygun göz çevresi bakım kremi tam adıyla yazarsanız sevinirim :)

Arkadaşlar benim cildimin T bölgesi yağlıdır.Ben haftada bazen onbeş günde bir hafif bir kese yaparım..Sonra sıcak,soğuk,sıcak ve en son soğuk suyla şoklama yaparım yüzüme kan hucum eder adeta Unutmamak lazım hücreleri kan besliyor .Banyodan çıktıktan sonra süzülmüş yoğurtla yüzüme maske yaparım en doğal nemlendirici bence yoğurt..Zaman zaman balık yağı da kullandım cildime biraz kokusu var ama harika bir nemlendirici ve besleyici özelliğe sahip..Ben herzaman yapıyorum siz de deneyebilirsiniz...

@askprensesi kaç yaşındasın bana da öyle demişledi yani 30 yaşında başla diye ben 26 yaşındayım 3 sene içinde göz çevrem kesin kırışıcak 30 yaşında krem kullansam o kırışıklar nasıl geçicek ?
biri de ben kaç senedir marka ürünler kullanıyorum paraya kıyıp hiç kırışık olmadı demiş yani ben anlamadım herkes farklı şeyler söylüyor

@fearless girl kuşburnu yağı da yağ sayılmaz mı yani yağ sürmeyin diyolar bitkisel yağlar dahil değil mi

size sorum 26 yaş için uygun göz çevresi bakım kremi tam adıyla yazarsanız sevinirim :)

erken yaşta anti aging etkili kremler kullanıp, ilerleyen yaşlarda mucize kremler aramak istemiyorsanız, 28-30 yaşına kadar sadece nemlendirme özelliği olan kremler kullanmanızı öneririm.

Aksi halde 28-30 yaşından önce, kullanılan anti aging kremler cildin kendi kendini yenileme hızını yavaşlatır, cilt kendini yenileyemediği için, ilerleyen yaşlarda göz altları normale göre daha fazla kırışır ve torbalanır, ve bu durumda anti aging etkili kremlerde fayda etmez.

göz çevresi için benim önerebileceğim yağ, kayısı çekirdeği yağıdır, oda çok çok az sürülmelidir. buğday yağı ve buğday yağı içeren dermokozmetiklerde etkili olabilir.

vazeliiiiiiiiiiiiiiiiiiinn :)) ben vazelin sürüyorum, çok ii nemlendiriyor ..ince tabaka halinde sürüyorum tavsiye ederim

X