Şeker Yükleme Test Sonucum

kızlar doktorum seker degeri 72 oldugu için gerekyok dedi....sizde ilk zamanda deger fazla oldugu içinmi istedi doktorlar....ya herkes yaptırıyormu ....anlamadım ben bu işi :KK43:

kızlar doktorum seker degeri 72 oldugu için gerekyok dedi....sizde ilk zamanda deger fazla oldugu içinmi istedi doktorlar....ya herkes yaptırıyormu ....anlamadım ben bu işi :KK43:
dilekciim yüksek olunca ikinci testi istiyolar senin iyi çıkmış içini ferah tut benim 208 çıkmıştı ondan ikinciyi yaptırıcaam

dilekciim yüksek olunca ikinci testi istiyolar senin iyi çıkmış içini ferah tut benim 208 çıkmıştı ondan ikinciyi yaptırıcaam

cnm yanlız ben glukoz içerek hiç test yaptırmadım..ilk derken hani ilk 6-7 kup kandan bakyorlar..ordaki degere göre istemedi doktorum normalmiki bu durum cnm ya..

cnm yanlız ben glukoz içerek hiç test yaptırmadım..ilk derken hani ilk 6-7 kup kandan bakyorlar..ordaki degere göre istemedi doktorum normalmiki bu durum cnm ya..

normaldir canım yaa senin dr un gerek yok mu dedi? hiç bir şey demediyse bir sor dr una bence her doktor farklı şeyler söylüyor o nedenle sadece dr umuza güvenmeliyiz. burda yazılanlardan çok etkilenmemeliyiz için rahat etmiycekse yaptırırsın zor bişi değilki

bu konuyu biraz fazla araştırdım ben. 24 ve 28 haftalar arası yapılıyor. çünkü bu şeker 24 haftadan sonra oluşuyormuş. yani 24 hafta bitene kadar test yapılsada sonuç normal değerlerde oluyormuş.

X