adet gunu gelmeden hamişliğini öğrenen varmı

xoxzlembay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
493
2
44
Kızlar,

Ben geçen hafta salı gunu catlatma iğnesi oldum ve cars gunu 2 kez korunmadan ilşki oldu.Diktim ayaklarımı 2 saat yattım. O gece hiç tuvaletede gitmedim.Allah affetsin ama abdestimide sabah aldım.Hamiş olup olmadığımı cok merak ediyorum.Kan testi yapsam cıkar mı acaba.Sizlerden bu kadar erken hamişliğini ögrenen varmı?Yada ne gibi belirtileriniz oldu?

Kızlar,

Ben geçen hafta salı gunu catlatma iğnesi oldum ve cars gunu 2 kez korunmadan ilşki oldu.Diktim ayaklarımı 2 saat yattım. O gece hiç tuvaletede gitmedim.Allah affetsin ama abdestimide sabah aldım.Hamiş olup olmadığımı cok merak ediyorum.Kan testi yapsam cıkar mı acaba.Sizlerden bu kadar erken hamişliğini ögrenen varmı?Yada ne gibi belirtileriniz oldu?

a.s.bi kere bu kadar stres yapma hangi haptan kullandın ben unuttum adetin 5.ci günü klomene başlıcam 10 gün sonada dr gitcem gerekirse igne vercek dr ilaç bitincemi gidiliyodukafamçokkarıştılaelaelaelaelae

a.s.bi kere bu kadar stres yapma hangi haptan kullandın ben unuttum adetin 5.ci günü klomene başlıcam 10 gün sonada dr gitcem gerekirse igne vercek dr ilaç bitincemi gidiliyodukafamçokkarıştılaelaelaelaelae

Ben ilaç kullanmadım sadece iğne vuruldum yumurtanın çatlaması için

Kızlar,

Canım inşallah tutmuştur.Sakın evde yapılan testlerden kullanma büyük olasılık ikinci çizgi çıkar ve yanıltır seni.(İğne hcg içeriyormuş).dr bana kan testini ilişkiden 2 hafta sonraya veriyor.ilişkiden hemen sonra kanda çıkıp çıkmıyacağını bilemiyorum.

ilaç adetinin 5. günü başlanıyo ve 11. günü dr a gidiliyo

Evet Ilk Yumurtlama Takibimdi özlem.hissetmezmiyim Göğüslerim çok Aciyordu Dokunamiyordum,kasiklarima Ağrilar Giriyordu..olmaz Mi Oldu Hepsi,ama Bugün Hüsrana Uğradim

Sendeki Sorun Ne?

Canim Sakin Günün Geçmeden Tahlil Yaptirma..çünkü çatlatma Iğnesinde Gebelk Hormonu Var..bende Senin Gibi çatlatma Iğnesi Oldum Ve Günüm Geçmeden Kan Tahlili Yaptirdim Biraz Gebelik Değeri çikti ...ama Sonra Adet Oldum..o Yüzden Gününün Geçmesini Bekle

adet günün gecemden yaptırma derim ama dr catlatıcıyı vurundugun günün yani 14.günü kan testi yaptırıyolar belli oluyo istersen bekle hakkında hayırlısı olur inş...

slm öncelilkle herseyin hayirlisi ben almanyada yasiyorum ben mesala iliskiye girdikten sonra hamilelik testi yaptim pozitif cikti. dünde doktora gittim kan tésti yaptirdim pozitf cikti adetime daha 5 gün var

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah.:nazar:

slm öncelilkle herseyin hayirlisi ben almanyada yasiyorum ben mesala iliskiye girdikten sonra hamilelik testi yaptim pozitif cikti. dünde doktora gittim kan tésti yaptirdim pozitf cikti adetime daha 5 gün var

Canım,

Ben bugün kan testi yaptırdım.İlşkiden sonra 8.günümdü adetime 8 gün var beta hcg 5.69 cıktı anlamadım valla.

güzelim o değer çok yanıltıcı. 14 gün geçmeden yaptıracağın test hiçbir zaman sana doğruyu söylemez. yapılan iğnede gebelik hormonu olduğundan (HCG) değerin yüksek çıkabilir. ilişkiden sonra 14. gün test yaptırman daha mantıklı. eğer o zaman sonuç 5 in üstünde çıkarsa hamişsindir. a.s. ayrıca bu kadar acele etme strese sokma kendini. ben bu stresi 2 düşükle ödedim. sana tavsiyem ilgini farklı noktaya ver canım Şeniz

14. günden önce yaptırsanda ilaçların etkisiyle yüksek çıkar onun için en sağlıklısı 14. gün ve sonrası
inş hamişsindir

kan testinde gebelik SAT ilk gününden itibaren 21 gün sonra çıkıyor.diyelim ki 1 mayıs( sat) 22 mayısta çıkıyor kanda ama.ben tesadüfen öğrendim ama 23günlük falandı bebeğim.

X